• Informacje na temat:

  chylewska paulina

Artykuły na temat: chylewska paulina
 • Paulina Chylewska: Serce mi mięknie

  Paulina Chylewska, dziennikarska sportowa związana z telewizją Polsat, mama Leny i Niny przyznaje, że nigdy nie uprawiała wyczynowo żadnego sportu. Potrafi nieźle nagimnastykować się tak przy sprzątaniu, jak i na rowerze. W czasach zarazy nie opuszcza ją optymizm. Rozkręca własny biznes i liczy na 18. rocznicę ślubu z przytupem.

 • Paulina Chylewska: Nie żałuję

  Dlaczego zmieniła stację? Czy miało to związek z jej udziałem w programie „Taniec z Gwiazdami” oraz kto będzie teraz prowadził Wielkie Testy w TVP? Paulina Chylewska odpowiada na wszystkie niewygodne wszystkie pytania.

 • Paulina Chylewska odchodzi z TVP!

  Paulina Chylewska odchodzi z Telewizji Polskiej. Dziennikarka i prezenterka związana była z TVP przez 21 lat. Co będzie robiła?

 • Paulina Chylewska zadebiutowała na antenie Polsatu

  Paulina Chylewska zadebiutowała we wtorek, 18 lipca, w redakcji sportowej telewizji Polsat.

 • Jak Paulina Chylewska ćwiczy walca wiedeńskiego?

  Tylko w Interii możecie zobaczyć, jak Paulina Chylewska przygotowuje się do kolejnego odcinka "Tańca z Gwiazdami".

 • Paulina Chylewska: U mnie gotuje mąż

  Paulina Chylewska docenia i chwali umiejętności kulinarne swojego męża - dziennikarza sportowego Marcina Feddka. Choć zazwyczaj on króluje w ich domowej kuchni, to Paulina Chylewska również wykazuje się sporą wyobraźnią - jest mistrzynią zwłaszcza w gotowaniu zup. Poza tradycyjnymi polskim daniami, obydwoje preferują potrawy iście śródziemnomorskie - pasty, makarony, ryby i owoce morza.

 • "Taniec z Gwiazdami": Paulina Chylewska odpada

  Paulina Chylewska i Jacek Jeschke odpadli w 4. odcinku "Tańca z Gwiazdami". Decyzja telewidzów może być zaskakująca, biorąc pod uwagę fakt, że para zatańczyła drugi najlepiej oceniony taniec wieczoru. Pierwszą maksymalną notę w bieżącej edycji show otrzymał duet Natalia Szroeder-Jan Kliment.

 • Paulina Chylewska: Konflikt z Karoliną Szostak?

  I dla mnie, i dla Karoliny jest miejsce w redakcji sportowej - mówi Paulina Chylewska. Dziennikarka zaprzecza, że między nią a gwiazdą Polsatu jest jakikolwiek konflikt. Jest przekonana, że plotka ta jest kolejnym sposobem na zwiększenie czytelnictwa mediów. Prezenterka podkreśla też, że w nowej stacji spotkało ją bardzo dobre przyjęcie.

 • Wiecznie niewyspana Paulina Chylewska

  Kto rano wstaje, temu Pan Bóg daje. Zgadza się pani z tym powiedzeniem? Paulina Chylewska : - Kto rano... ten się nie wyśpi (śmiech). Ale w moim przypadku wczesne wstawanie to także zastrzyk adrenaliny. Kiedy tuż przed szóstą słyszysz: '3, 2, 1 do anteny', a potem magiczne 'jesteś', to zapewniam - nie ma lepszego budzika! Niestety, energii wystarcza tylko na czas trwania programu, później jest...

 • "Zawrót głowy" Pauliny Chylewskiej

  Paulina Chylewska poprowadzi nowy program na antenie telewizji Polsat. W każdym odcinku, wraz z gośćmi i współprowadzącym Szymonem Kołeckim, będzie przyrządzać proste potrawy i rozmawiać o kuchni, biesiadowaniu i ważnych wydarzeniach z życia. Wśród zaproszonych do programu gwiazd widzowie zobaczą m.in. Stefano Terrazzino i Radosława Liszewskiego.

Zdjęcia na temat: chylewska paulina
 • Paulina Chylewska
Wideo na temat: chylewska paulina
 • Paulina Chylewska: U mnie gotuje mąż

  Paulina Chylewska docenia i chwali umiejętności kulinarne swojego męża - dziennikarza sportowego Marcina Feddka. Choć zazwyczaj on króluje w ich domowej kuchni, to Paulina Chylewska również wykazuje się sporą wyobraźnią - jest mistrzynią zwłaszcza w gotowaniu zup.

 • Paulina Chylewska: Dostałam zgodę od prezesa Kurskiego

  Paulina Chylewska: Dostałam zgodę od prezesa Kurskiego

 • Paulina Chylewska o "Kocham Cię, Polsko!"

  "Największą trudność sprawiają mi konkurencje, w których trzeba śpiewać. To jest zawsze najgorsze. Lubię za to konkurencję urodziny" - powiedziała Paulina Chylewska w rozmowie z Anną Zając z Interii. W 10. odcinku programu do wspólnej rywalizacji staną dziennikarze TVP oraz reprezentantki "Bake Off – Ale Ciacho!". Która drużyna znajdzie przepis na sukces? W teamie Tomasza Kammela zobaczymy

Dyskusje na temat: chylewska paulina
 • Re: Nieznane rodzeństwo znanych gwiazd

  Nowa Lucyna Nowak (Małgorzata Kożuchowska) Klaudia Nowak (Małgorzata Socha) Paulina (Joanna Koroniewska) Ola (Daria Widawska) Halina (Danuta Stenka) Agnieszka Kwiatkowska (Paulina Chylewska) Julia (Klaudia Halejcio) i Paweł (Tomasz Barański)