• Informacje na temat:

  chylińska agnieszka 2012

Artykuły na temat: chylińska agnieszka 2012
 • Agnieszka Chylińska prezenterką radiową

  Wokalistka i jurorka "Mam talent" Agnieszka Chylińska poprowadzi program w radiu RMF FM. Autorski program "Wszystkie numery Agnieszki Chylińskiej" będzie można usłyszeć w każde niedzielne popołudnie.

 • Sopot: Agnieszka Chylińska znów z Grzegorzem Skawińskim

  Sporą niespodziankę fanom nieistniejącej już grupy O.N.A. sprawiła Agnieszka Chylińska. Podczas urodzinowego występu z okazji 20-lecia działalności scenicznej na Sopot TOPtrendy u jej boku pojawili się muzycy tego zespołu: Grzegorz Skawiński i Waldemar Tkaczyk.

 • Bartek Królik z debiutanckim albumem "Pan od muzyki"

  Bartek Królik zapowiada pierwszy solowy album w swojej karierze. Kompozytor, wiolonczelista, basista i producent muzyczny ma swój udział w sukcesie takich gwiazd, jak m.in: Sistars (współzałożyciel i członek grupy w latach 2001 - 2012), Agnieszka Chylińska (od 2008 roku występuje w jej zespole), Łąki Łan (od 2007 roku członek zespołu), Edyta Górniak , Natalia Kukulska , Krzysztof...

 • Przebój Roku RMF 2016: Znamy wyniki plebiscytu!

  Tradycyjnie wieczorem 1 stycznia poznaliśmy wyniki głosowania w plebiscycie Przebój Roku RMF FM. Po siedmiu latach ponownie najlepsza okazała się Agnieszka Chylińska, tym razem z utworem "Królowa łez".

 • "Mam talent": Pierwszy Złoty Przycisk dla Megitza Trio

  W inauguracyjnym odcinku ósmej edycji "Mam talent" Agnieszka Chylińska jako pierwsza użyła Złotego Przycisku, zapraszając trio Megitza do półfinałów programu. TVN-owski talent show nie jest pierwszym, w którym udział wzięła zwycięska grupa.

 • Łąki Łan: Bartek Królik miał udar mózgu

  Bartek Królik wraz z siostrami Natalią i Pauliną Przybysz był współzałożycielem grupy Sistars , w której występował w latach 2001-2012. Basista z klawiszowcem Markiem Piotrowskim w 2007 r. założył producencki duet Plan B , który odpowiadał m.in. za brzmienie płyt "Sexi Flexi" Natalii Kukulskiej i "Modern Rocking" Agnieszki Chylińskiej. Obaj z Piotrowskim występują też w zespole Łąki Łan...

 • Startuje TOPtrendy Festiwal w Sopocie

  Jubileuszowa, dziesiąta edycja Sopot TOPtrendy Festiwal 2012 rozpoczyna się w piątek (25 maja) w hali Ergo Arena na granicy Gdańska i Sopotu. Wystąpią na nim artyści, którzy sprzedali w ubiegłym roku największą liczbę płyt oraz młodzi wykonawcy.

 • Jula i Mika Urbaniak są trendy

  Jula i Mika Urbaniak to dwie triumfatorki tegorocznego konkursu "trendy" odbywającego się w ramach 10. festiwalu Sopot TOPtrendy 2012.

 • Paszporty "Polityki" 2020: Błażej Król z nagrodą w kategorii muzyka rozrywkowa

  ...(2019), Hańba! (2018), Wacław Zimpel (2017),  Kuba Ziołek (2016), Pablopavo (2015), Marcin Masecki (2014), Tres.B (2013), Julia Marcell i Maciej Szajkowski (2012), Macio Moretti (2010), L.U.C. (2009), Maria Peszek (2008), Krzysztof "Grabaż" Grabowski (2007), Fisz i Emade (2006), Skalpel (2005), Leszek Możdżer (2004), Andrzej Smolik (2003), Anna Maria Jopek (2002), Agnieszka...

 • "Mam talent": 19-letnia Daria Kowolik zachwyciła jurorów

  ...3 września, po rocznej przerwie na antenę TVN powrócił "Mam talent". W dziewiątej edycji programu skład jurorski nie uległ zmianie. Uczestników ponownie oceniają: Agnieszka Chylińska , Małgorzata(...) w akrobatyce powietrznej. Agustin Egurrola stwierdził jednak, że zabrakło dramaturgii w występie nastolatki. Agnieszka Chylińska uznała go natomiast za jeden z najpiękniejszych w programie.  Na jurorach dobre...

Zdjęcia na temat: chylińska agnieszka 2012