• Informacje na temat:

  chylińska chicago

Artykuły na temat: chylińska chicago
 • Agnieszka Chylińska usłyszała od brata przykre słowa. Potem wykrzyczała, co o tym wszystkim myśli

  Kilka miesięcy temu została ciocią. Jej starszy brat powitał na świecie synka. Agnieszka Chylińska już nie może doczekać się, kiedy zobaczy maleństwo i spotka się z Wawrzyńcem. Tym bardziej że ich(...) ze ściany plakaty Modern Talking, Michaela Jacksona, a zaczęłam słuchać Iron Maiden i Led Zeppelin - opowiadała Chylińska.  W wieku 18 lat nie przystąpiła do matury, skonfliktowała się z rodzicami...

 • Chylińska wraca na katolicyzm

  W czasach o.n.a. ateistka, dziś Agnieszka Chylińska planuje wrócić w szeregi kościoła katolickiego...

 • Zmiany w Against The Plagues

  Działającą w USA, black / deathmetalową grupę Against The Plagues zasilił znany wcześniej m.in. z Behemotha, Vadera i Devilyn, basista Marcin "Novy" Nowak (obecnie w m.in. Thy Disease).

 • Kto pojedzie na Eurowizję?

  Trwa finał krajowych eliminacji Konkursu Piosenki Eurowizji. Dziesięciu artystów walczy o to, który z nich będzie reprezentował Polskę 10 maja w Dusseldorfie w Niemczech.

 • Muzycy wspominają Vitka

  Z całego świata płyną wyrazy współczucia dla rodziny, przyjaciół i zespołu Witolda "Vitka" Kiełtyki, perkusisty Decapitated, zmarłego w piątek, 2 listopada, w szpitalu w Rosji. Za trzy miesiące Witek skończyłby 24 lata. Zostawił żonę i dziecko.

 • Rozdano Fryderyki!

  W poniedziałek, 20 kwietnia, rozdano Nagrody Akademii Fonograficznej Fryderyk 2009! Po trzy nagrody zdobyli Maria Peszek, Czesław Śpiewa i grupa Coma. Największą przegraną wieczoru została Ania Dąbrowska, która mimo ośmiu nominacji nie otrzymała żadnej statuetki.

Wideo na temat: chylińska chicago
 • Niezgodna

  W dystopijnym Chicago nastoletnia Beatrice Prior, próbuje zmierzyć się z problemami jakie stawia przed nią społeczeństwo, które dzieli ludzi na podstawie cech charakteru - Prawość (szczerość), Altruizm (bezinteresowność), Nieustraszoność (odwagę), Serdeczność (pokojowe nastawienie) i Erudycja (inteligencję). Występuje ona ze swojej frakcji i dołącza do konkurencyjnej grupy, gdzie zakochuje się w pewnym tajemniczym mężczyźnie.

 • Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach

  Reżyserem filmu jest Rob Marshall ("Nine - Dziewięć", "Chicago"). Za scenariusz obrazu odpowiedzialni są: Terry Rossio i Ted Elliot. W "Na nieznanych wodach" w postać kapitana Jacka Sparrowa ponownie wcieli się Johnny Depp. Partnerować będą mu: Geoffrey Rush (Hector Barbossa), Ian McShane (Czarnobrody) oraz Penelope Cruz (córka Czarnobrodego). W obrazie w mniejszych rolach zobaczymy również: Kevina McNally'ego, Stephena Grahama, Astrid Berges-Frisbey, Sama Claflina, Yuki Matsuzaki i Gemmę Ward.

 • Handlarz cudów

  Film opowiada pełną emocji historię Stefana (Borys Szyc), pielgrzymującego do Lourdes i dwójki dagestańskich dzieci-uchodźców chcących dotrzeć do ojca, który czeka na nie we Francji. Wspólna podróż sprawi, że pokonają bariery kulturowe, społeczne i religijne i na chwilę staną się rodziną. To opowieść o akceptacji, drodze do odpowiedzialności za drugiego człowieka i drodze do samego siebie przez drugiego człowieka. Z racji uniwersalnego tematu film został doceniony na Festiwalu Polskich Filmów...