• Informacje na temat:

  chylińska mam talent 2012

Artykuły na temat: chylińska mam talent 2012
 • "Mam talent": Muzyczna odsłona drugiego półfinału

  W sobotę, 3 listopada, wyemitowany zostanie drugi półfinałowy odcinek "Mam talent". W programie zobaczymy cztery występy muzyczne!

 • "Mam talent": Muzyczna odsłona piątego półfinału

  W sobotę, 24 listopada, odbędzie się ostatni półfinałowy odcinek "Mam talent". W programie widzowie zobaczą dwa występy muzyczne. Kto zaprezentuje się na scenie?

 • "Mam talent": Muzyczna odsłona trzeciego odcinka półfinałowego

  ...​W trzecim półfinałowym odcinku dziewiątej edycji "Mam talent" zobaczymy trzy występy muzyczne. Kto zaprezentuje się na scenie?

 • 20 lat TVN-u: Największe kariery po "Mam talent" i "X Factorze"

  Jedna z najpopularniejszych stacji telewizyjnych w Polsce świętuje w tym roku 20-lecie działalności. Z tej okazji przypominamy, jakie talenty zostały przez TVN wypromowane dzięki programom "Mam talent" i "X Factor".

 • "Mam talent": Pierwszy Złoty Przycisk dla Megitza Trio

  W inauguracyjnym odcinku ósmej edycji "Mam talent" Agnieszka Chylińska jako pierwsza użyła Złotego Przycisku, zapraszając trio Megitza do półfinałów programu. TVN-owski talent show nie jest pierwszym, w którym udział wzięła zwycięska grupa.

 • "Mam talent": 19-letnia Daria Kowolik zachwyciła jurorów

  ...3 września, po rocznej przerwie na antenę TVN powrócił "Mam talent". W dziewiątej edycji programu skład jurorski nie uległ zmianie. Uczestników ponownie oceniają: Agnieszka Chylińska , Małgorzata(...)" - mówiła Chylińska po występie zespołu. Dzieciaki usłyszały trzy jurorskie głosy na "tak". 12-osobowy zespół Hwa-Rang Taekwondo na scenie "Mam talent" dał pokaz taekwondo, na początku "uprowadzając...

 • Agnieszka Chylińska prezenterką radiową

  Wokalistka i jurorka "Mam talent" Agnieszka Chylińska poprowadzi program w radiu RMF FM. Autorski program "Wszystkie numery Agnieszki Chylińskiej" będzie można usłyszeć w każde niedzielne popołudnie.

 • Wielcy przegrani zwycięzcy talent show

  Przed zbliżającym się finałem "Idola" przyszłego laureata przestrzegamy, że zwycięstwo jest tak naprawdę dopiero początkiem drogi na szczyt. Przykładów, że wcale nie musi się ona zakończyć powodzeniem, dotychczasowe edycje licznych muzycznych talent-shows dostarczały całkiem sporo.

 • "Mam talent": Maria Zając i jej heligonka

  W sobotę, 20 października, TVN wyemituje siódmy castingowy odcinek "Mam talent". Tylko u nas możecie przedpremierowo zobaczyć fragment występu 17-letniej Marii Zając.

 • Głos, talent czy muzyka?

  W ten weekend niemal równocześnie ruszają trzy telewizyjne show, w których dużą rolę odgrywa muzyka: "The Voice of Poland", "Must Be The Music. Tylko muzyka" i "Mam talent". Sprawdźcie, o co w tym wszystkim chodzi!