• Informacje na temat:

  chylińska sopot

Artykuły na temat: chylińska sopot
 • Sopot: Agnieszka Chylińska znów z Grzegorzem Skawińskim

  Sporą niespodziankę fanom nieistniejącej już grupy O.N.A. sprawiła Agnieszka Chylińska. Podczas urodzinowego występu z okazji 20-lecia działalności scenicznej na Sopot TOPtrendy u jej boku pojawili się muzycy tego zespołu: Grzegorz Skawiński i Waldemar Tkaczyk.

 • Top of the Top Sopot Festival 2020 odwołany przez koronawirusa. TVN pracuje nad alternatywnym koncertem

  Z powodu pandemii koronawirusa odwołano organizowany przez TVN sierpniowy Top of the Top Sopot Festival. Stacja ogłosiła, że pracuje nad alternatywnym koncertem z muzyką na żywo.

 • Polsat Superhit Festiwal 2019: Gwiazdami Agnieszka Chylińska, Kamil Bednarek i Zenek Martyniuk

  W dniach 24-26 maja w Operze Leśnej w Sopocie odbędzie się piąta edycja Polsat Superhit Festiwal, który zastąpił Sopot TOPtrendy Festival. Poznaliśmy już pierwsze szczegóły telewizyjnej imprezy.

 • Agnieszka Chylińska kończy 40 lat. Od "Modlishki" po matkę Polkę

  Zobaczcie, jak zmieniała się Agnieszka Chylińska - od drapieżnej wokalistki grupy O.N.A. po matkę trójki dzieci, od lat zasiadającej w jury telewizyjnych programów ("Mam talent", "Mali giganci").

 • Top Of The Top Sopot Festival 2019: Co się wydarzyło pierwszego dnia?

  Koncerty "Forever Young" i "Love Forever" rozpoczęły Top Of The Top Sopot Festival 2019. Co wydarzyło się pierwszego dnia pokazywanej przez TVN imprezy w Operze Leśnej?

 • Top Of The Top Sopot Festival 2019 na start. Koncert "Forever Young"

  We wtorek (13 sierpnia) w Operze Leśnej w Sopocie rozpocznie się czterodniowy Top Of The Top Sopot Festival 2019. Pierwsze trzy dni imprezy będą relacjonowane na żywo w TVN, a czwarty dzień dedykowany młodym artystom i ich fanom będzie można zobaczyć w serwisie player.pl.

 • Top Of The Top Sopot Festival 2019. Kto wystąpi na imprezie TVN?

  ...sprzedając się w 11 milionach kopii i będąc absolutnym numerem jeden pod względem wielkości sprzedaży w 16 krajach. Największe polskie przeboje ostatnich dekad przypomną: Agnieszka Chylińska , Perfect(...)" i "I Say a Little Prayer". Koncert 15 sierpnia poprowadzi Magda Mołek . Trzecią edycję Top of the Top Sopot Festival zamknie 16 sierpnia wyjątkowy koncert dedykowany młodym artystom i ich fanom...

 • Rzeszów-Opole-Sopot

  Pectus wydał promocyjny mini-album, na którym znajduje się pięć autorskich utworów. W nagraniu materiału pomagali Wojtek Horny (O.N.A. Chylińska), Zbyszek Jakubek (Walk Away, Ryszard Rynkowski). Obecnie Pectus pracuje wspólnie z producentem Tomkiem Bonarowskim nad materiałem na debiutancki album. Niedawno piosenka grupy "To, co chciałbym Ci dać" walczyła o Bursztynowego Słowika Sopot 2008. Lider...

 • Sopot: Święto Maleńczuka

  ...w ostatnim roku (wyboru dokonano zgodnie z regulaminem Festiwalu TOPtrendy). Na scenie wystąpią: Agnieszka Chylińska , Feel , Hey , Kayah , Kasia Kowalska , Maciej Maleńczuk z zespołem, Paulla(...) (dyrektor Sopot TOPtrendy Festiwal), Jacek Kaczyński (dyrektor Polsat Play). Zdobywcę głównej nagrody wybiorą w czasie Festiwalu widzowie Polsatu w głosowaniu SMS-owym. Ponadto przyznana zostanie nagroda jury...

 • Startuje TOPtrendy Festiwal w Sopocie

  Jubileuszowa, dziesiąta edycja Sopot TOPtrendy Festiwal 2012 rozpoczyna się w piątek (25 maja) w hali Ergo Arena na granicy Gdańska i Sopotu. Wystąpią na nim artyści, którzy sprzedali w ubiegłym roku największą liczbę płyt oraz młodzi wykonawcy.