• Informacje na temat:

  chylińska w mam talent

Artykuły na temat: chylińska w mam talent
Zdjęcia na temat: chylińska w mam talent
 • Agnieszka Chylińska
Wideo na temat: chylińska w mam talent
 • Chylińska, Egurrola i Foremniak na castingu do "Mam talent"

  To już ostatni casting jurorski do 11. edycji programu "Mam Talent!". Tym razem Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola spotkali się z chętnymi w Warszawie. Ku uciesze potencjalnych uczestników na spotkanie przyjechali... rowerami! Jak się prezentowali? (x-news)

 • Chylińska bardzo przeżywa jurorowanie w "Mam talent"! "Odchorowuję to kilka dni"

  Agnieszka Chylińska od kilku lat świetnie zarabia dzięki TVN, które angażuje ją do roli jurorek w swoich programach. Właśnie trwają zdjęcia do kolejnej edycji "Mam talent". Agnieszka podsumowała właśnie castingi do programu. Swoje wybory ponoć często odchorowuje nawet kilka dni! (Agencja TVN/x-news)

Dyskusje na temat: chylińska w mam talent
 • Re: "W rytmie serca": Małgorzata Foremniak świętuje 52. urodziny

  Ładna? Tak. Niestety głupia i pusta jak tatarski bęben. Wyprzedza ją wyłącznie druga "gwiazda" Chylińska. To co one sobą prezentują w wywiadach czy programach typu "Mam talent" (czy tam cokolwiek innego) to jest chore.

 • Re: "W rytmie serca": Małgorzata Foremniak świętuje 52. urodziny

  W programie "Mam Talent" najlepiej jakby się nie wypowiadała wcale. Jej filozoficzne przemyślenia niemal za każdym razem rozwalają mnie na łopatki. Lepiej by siedziała cicho albo krótko powiedziała(...) i ciężko na to patrzeć. Chylińska i Egurrola przynajmniej są naturalni i jest wesoło.

 • Re: "Podróż za jeden uśmiech": Nauka samodzielności

  Zależy jakie są te atrakcje, jeśli te oferowane w TV to wspomnienia będą niesamowite: chylińska bluzgająca w mam talent, jackowska robiąca z siebie idiotkę w wojce of poland, rozczochrana żydówka robiąca sobie polew z Kuchni Polskiej, a na koniec -oczywiście reklama: baba z trudnym zaparciem albo z rozwolnieniem, dziadek co nie trzyma moczu no i oczywiście podkasana lisowska z niskimi cenami