• Informacje na temat:

  chylińska wywiady

Artykuły na temat: chylińska wywiady
 • Chylińska: Mąż swojej żony

  Edyta Górniak wygrała w sądzie z bulwarówką. Orzeczono, że nie jest osobą publiczną w znaczeniu pełnienia publicznych funkcji, w związku z tym ma prawo do ochrony swojego życia prywatnego przed mediami. Sprawa zakończona. Czyżby? - pisze Agnieszka Chylińska w felietonie w "Machinie".

 • "Mali Giganci": Chylińska nie sądziła, że będzie tak ciężko

  ...- Nie sądziłam, że będzie tak ciężko - oświadczyła Agnieszka Chylińska, jurorka programu "Mali Giganci". W sobotę, 28 marca, widzowie TVN obejrzą kolejny odcinek show. Tym razem ktoś będzie musiał odpaść...

 • Chylińska: Superbiedrona, czyli atak kosmicznych śpiochów

  Pamiętam jak dziś: zima '95 i ja nagrywająca swoją pierwszą w życiu płytę. Wtedy to się po nocach nie spało z podniecenia, wtedy to ja każdą wizytę w "Ka eF Ce" miałam zaznaczoną w pamiętniku i każdy wypad na miasto z kolegami. Byłam zaaferowana nowym, mocno zestresowana, ale taka jakaś ludzka, normalna - pisze Agnieszka Chylińska w najnowszym felietonie dla "Machiny".

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Agnieszka Chylińska w nowej odsłonie!

  ...tydzień. O tym, że Agnieszka Chylińska lubi zaskakiwać, wiadomo nie od dziś. Matti Jakubiec, którego pasjami życiowymi są: muzyka, teatr oraz film, postanowił zmierzyć się z królującym kilka lat temu na(...) program telewizyjny! Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

 • Agnieszka Chylińska: Płyta z koncertem z Pol'and'Rock Festival 2019

  ..."Byliśmy świadkami arcydzieła" - komentował na gorąco poruszony Jurek Owsiak w Kostrzynie nad Odrą. Łez wzruszenia nie kryła też Agnieszka Chylińska , która z przytupem zadebiutowała na(...) Pol'and'Rock Festivalu. "To, jak powtarzam, zapisane jest w gwiazdach. Właśnie w tym momencie, w tym roku, właśnie w takich okolicznościach Agnieszka Chylińska wprowadziła nas w fantastyczną pewność...

 • Chylińska bluzga

  Kontrowersyjna wokalistka Agnieszka Chylińska znów zaszokowała. Tym razem na celownik wzięła kolegów i koleżanki po fachu, których zbluzgała przekleństwami. Do Internetu trafiły fragmenty wywiadu, którego pod koniec sierpnia udzieliła Radiu 94.

 • Agnieszka Chylińska: Agnieszka i Chylińska

  Fani grupy O.N.A. mogą cieszyć się już najnowszym albumem swych idoli zatytułowanym "Mrok". Podobnie jak w przypadku poprzednich wydawnictw zespołu ogromną rolę odgrywają na niej teksty napisane przez Agnieszkę Chylińską. Jak powiedziała wokalistka w wywiadzie dla INTERIA.PL, po raz pierwszy jednak pisała je nie tylko jako twarda i ostra Chylińska, ale także jako subtelna i uczuciowa Agnieszka...

 • Chylińska już platynowa!

  ...w naszej recenzji ( czytaj cały tekst ). Chylińska w wywiadach na każdym kroku broni swojego prawa do zmiany wizerunku. "Dla mnie to jest wyzwolenie się z własnego pola minowego, które sobie sama(...) płyt w Polsce "Modern Rocking" spadła z 1. na 3. miejsce. Czytaj także: Dlaczego Chylińska się zmieniła? Chylińska: To nie jest ucieczka Zobacz teledyski Agnieszki Chylińskiej na stronach...

 • Agnieszka Chylińska przeprasza

  Agnieszka Chylińska, piosenkarka znana z kontrowersyjnych zachowań i wulgaryzmów rzucanych ze sceny, podczas wizyty w programie Kuby Wojewódzkiego przeprosiła Krzysztofa Krawczyka.

 • Lenda zawiedzie Chylińską?

  Paulina Lenda zapowiada w rozmowie z INTERIA.PL, że w finale programu "Mam talent" pokaże, na co ją stać. Mimo tego obawia się reakcji Agnieszki Chylińskiej.