• Informacje na temat:

  chyliński jan

Artykuły na temat: chyliński jan
 • Jan Jakub Kolski: Chylińska chciała zagrać w moim filmie!

  Jan Jakub Kolski (59 l.) podczas spotkania z publicznością w Łagowie wyznał, że Agnieszka Chylińska (39 l.) złożyła mu "propozycję nie do odrzucenia".

 • Jan Komasa i Tomasz Kot z medalami Gloria Artis

  Śpiewaczka operetkowa Grażyna Brodzińska, wokalistka Agnieszka Chylińska, językoznawca Jan Miodek, reżyser Jan Komasa i aktor Tomasz Kot są wśród artystów i uczonych uhonorowanych przez minister kultury Małgorzatę Omilanowską medalami "Zasłużony Kulturze - Gloria Artis".

 • Agnieszka Chylińska potrafi zaskoczyć. Szykuje prawdziwą niespodziankę!

  Cisza, cisza... i nagle bum! Tak można określić życie Agnieszki Chylińskiej. Piosenkarka lubi zaszyć się w swoim domu albo w studiu i udawać, że nic ciekawego, oprócz koncertów, nie dzieje się w jej(...) pojawiła się inna wiadomość - o tym, że prowadzi rozmowy z reżyserem Janem Jakubem Kolskim, ale nie są one zbyt łatwe.   - Napisałem zrąb scenariusza, nie dał on jednak Agnieszce satysfakcji. Napisałem...

 • Maciej Balcar "Ruletka": Solo po raz trzeci

  26 stycznia ukaże się trzeci studyjny album Maćka Balcara, wokalisty grupy Dżem.

 • Agnieszka Chylińska (39 l.) odniosła się do słów Jana Jakuba Kolskiego, który stwierdził, że napisał dla jurorki kilka scenariuszy filmowych, jednak żaden nie przypadł jej do gustu. Zdaniem Chylińskiej to kłamstwa!

 • "Mam talent": Lista półfinalistów siódmej edycji

  W sobotę, 18 października, poznaliśmy 40 półfinalistów siódmej edycji programu "Mam talent".

 • ...sobie wyżyłować coś na maksa, wtedy czuję, że żyję. Też jest super, osiągasz coś, trzymasz to za mordę i mówisz sobie: zobacz jaka jestem mocarna, zobacz jak ja mogę" - mówiła. Iza Trojanowska(...) najbliższej rodziny, w tym mąż Paweł Jan Nowak, którego Marika poślubiła w marcu. To jedna z najbardziej udanych metamorfoz minionego roku. Iwona Pavlović, jurorka "Tańca z gwiazdami", której znakiem...

 • "Taniec z gwiazdami": Spory spadek

  Nieco ponad 3,5 mln widzów oglądało ostatni odcinek "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". To zdecydowanie mniej niż w wypadku dwóch poprzednich odsłon programu.

 • Agnieszka Chylińska chce być aktorką! "Ja to potrafię"

  W wywiadzie dla magazynu "Rzeczpospolita. Plus Minus" Chylińska mówi wprost, że jest rozżalona nie tylko na Jana Jakuba Kolskiego, ale i Krystynę Jandę, której zaproponowała własny... monodram. "Nie udało mi się nawiązać współpracy z panią Krystyną Jandą, ale chciałam zrobić film" - zżyma się wokalistka. "Poszłam do kilku reżyserów ze swoimi scenariuszami. Niestety ego reżyserów jest takie, że...

 • Dziś poznamy laureatów Wiktorów

  Już dziś wieczór poznamy laureatów Wiktorów - nagród przyznawanych wybitnym osobowościom polityki, sportu, kultury, dziennikarstwa i show-biznesu. Galę pokaże TVP 1 o godz. 20.25.