• Informacje na temat:

  chyra 5 kobiet

Artykuły na temat: chyra 5 kobiet
 • Andrzej Chyra: co go połączyło z francuską gwiazdą?

  Andrzej Chyra (52 l.) znowu wrócił na łamy gazet. Tym razem piszą o nim francuskie tytuły. A to za sprawą… Vanessy Paradis (44 l.), byłej partnerki amerykańskiego gwiazdora Johnny’ego Deppa (53 l.).

 • Wybitni goście na 11. Festiwalu Gwiazd w Gdańsku

  Reżyserzy Peter Greenaway ( "8 i 1/2 Kobiety" ) i Volker Schloendorff ( "Dziewiąty dzień" ) "odcisną" swoje dłonie na Bursztynowej Promenadzie Gwiazd podczas 11. Festiwalu Gwiazd, który rozpocznie się w Gdańsku w sobotę, 1 lipca. Impreza potrwa pięć dni.

 • "Katyń": Ten film musiał powstać

  Mija 5 lat od premiery filmu "Katyń" Andrzeja Wajdy. Nominowany do Oscara polski obraz to jeden z najważniejszych dzieł w dorobku reżysera. Osobisty dla samego Wajdy film wzbudził wiele emocji - krytykowano go w kraju, a zachwyty wzbudził wśród zachodnich recenzentów.

 • Koniec zdjęć do "Post mortem"

  Sekwencją zrealizowaną w Starym Dzikowie i Jarosławiu w Podkarpackiem zakończono zdjęcia do filmu "Post Mortem. Opowieść katyńska" w reżyserii Andrzeja Wajdy - poinformowało we wtorek, 9 stycznia, biuro prasowe filmu.

 • Andrzej Wajda: Swastyki w Krakowie

  We wtorek, 21 listopada, rozpoczęły się w Krakowie zdjęcia do filmu Andrzeja Wajdy "Post Mortem. Opowieść katyńska". Już w poniedziałek, podczas próby scenograficznej, na kamienicach zawisły flagi ze swastykami. Twórcy filmu zaapelowali do krakowian o wyrozumiałość i cierpliwość.

 • Almodovar podbił Warszawę, ale...

  Film "Volver" Pedro Almodovara otrzymał aż 5 statuetek podczas zakończonej w sobotę, 2 grudnia, w Warszawie gali wręczenia Europejskich Nagród Filmowych. Hiszpański twórca uznany został za najlepszego reżysera a występującą w "Volver" Penelope Cruz utytułowano jako najlepszą aktorkę. To jednak niemieckie "Życie na podsłuchu" uznane zostało za Najlepszy Europejski Film 2006 roku.

 • Tomasz Lis (39 l.), Piotr Walter (38 l.) i Andrzej "Piasek" Piaseczny (34 l.) zajęli czołowe miejsca na liście 12. najseksowniejszych Polaków. Najwyżej notowany aktor, Paweł Małaszyński (29 l.) - bohater serial u "Magda M.", pojawił się dopiero na miejscu siódmym. Seksowną dwunastkę przygotował tygodnik "Gala".

 • Co jesienią w polskich kinach?

  Najbliższe miesiące przyniosą wiele długo oczekiwanych filmów. Już niebawem do kin wejdą m.in. najnowsze produkcje Andrzeja Wajdy, Romana Polańskiego oraz Krzysztofa Krauzego.

 • KFF: 32 filmy o Złotego Lajkonika

  Organizatorzy Krakowskiego Festiwalu Filmowego ogłosili listę filmów zakwalifikowanych do konkursu polskiego. W zmaganiach o główną nagrodę, Złotego Lajkonika, wezmą udział 32 filmy.

Wideo na temat: chyra 5 kobiet
 • Zakazane Imperium, Sezon 1 (5 DVD)

  "Zakazane imperium" to jedna z najlepszych produkcji telewizyjnych ostatnich lat. Wyprodukowany przez zdobywcę Oscara Martina Scorsese, serial to mroczna opowieść o Ameryce czasów Wielkiego Kryzysu i Prohibicji, kiedy przestępcy byli na tyle potężni, aby rządzić całymi miastami. Stany Zjednoczone lat 20. Zaledwie kilka lat temu skończyła się I Wojna Światowa, giełda na Wall Street przeżywa boom, a do amerykańskiej Konstytucji wprowadzono 18. poprawkę zakazującą w całym kraju produkcji,...

 • 5 rozbitych kamer

  Palestyński rolnik - Emad, mieszka w Bil'in, położonym na zachód od Ramallah, na Zachodnim Wybrzeżu. Za pomocą pięciu kamer dokumentuje różne oblicza walki swojej wioski z izraelską opresją. Pierwszą kamerą zarejestrował jak izraelskie buldożery w 2005 roku najechały na wioskę i wyrwały oliwne drzewka z ziemi. W tym miejscu powstał wielki mur, oddzielający żydowskie miasta od Palestyńczyków. Po urodzeniu się swojego syna Gibreela, Emad zaczął rejestrować dojrzewanie chłopca, stającego się...

 • Straszny film 5

  Piąta część serii komediowych horrorów, które stały się najsłynniejszą parodią kina grozy. Tym razem w rolach głównych zobaczymy Charliego Sheena, Lindsay Lohan oraz Ashley Tisdale. W domu młodego małżeństwa mają miejsce niepokojące zdarzenia, po tym jak wracają ze szpitala ze swoim nowo narodzonym potomkiem. Korzystając z pomocy kamer i sztabu specjalistów odkrywają, że ich dom jest opętany przez demona.