• Informacje na temat:

  ciąża 16 tygodnia

Artykuły na temat: ciąża 16 tygodnia
 • Courtney Love: Kolejny odwyk i ciąża

  ...wyznaczona na 16 września. Wtedy sędzia sprawdzi, jakie postępy poczyniła Love. To nie jedyna sensacja wywołana ostatnio przez wdowę po liderze Nirvany. "Tak, jestem w ciąży ze Stevem Cooganem . Ale nie chcę mówić o naszym związku" - powiedziała Love dziennikarzom. Ciąża Courntey Love jest wynikiem dwutygodniowego romansu wokalistki i aktora, znanego między innymi z filmu "W 80 dni dookoła świata...

 • Janet Jackson kończy 50 lat

  Janet Jackson, która karierę rozpoczęła jako siedmiolatka, jest dziś jedną z najlepiej zarabiających artystek w historii muzyki. Ma na koncie ponad 160 mln sprzedanych płyt, wiele nagród i mnóstwo nominacji. W poniedziałek, 16 maja, wokalistka kończy 50 lat. Przypomnijmy sobie, jak wyglądała jej muzyczna droga na szczyt.

 • Dojrzałe mamy

  Braunek miała 40 lat, gdy na świat przyszła jej córka Orina. Była już wtedy mamą 16-latka. - Każda 40-letnia kobieta jest już życiowo w miarę spełniona. Dziecko jest dla niej samą radością. Orinka(...). Promienieją szczęściem, seksapilem, wyglądają młodziej. Ciąża i dziecko działają na nie jak najlepsze spa! EMU Interesują Cię plotki z życia gwiazd? Kliknij, a dowiesz się o nich wszystkiego!