• Informacje na temat:

  ciąża gwiazd 2013

Artykuły na temat: ciąża gwiazd 2013
 • Ciąża w finale "Z kamerą u Kardashianów"

  Największa gwiazda reality show "Z kamerą u Kardashianów" spodziewa się drugiego dziecka ze swoim mężem Kanye'em Westem. Po wielu miesiącach starań North West w końcu zostanie starszą siostrą. Odcinek show, w którym Kim ogłasza nowinę, obejrzymy już 14 czerwca o godz. 20 tylko na kanale E!

 • LaTavia Roberson w szpitalu. Była gwiazda Destiny's Child "walczy o życie"

  ...34-letnia wokalistka spodziewa się drugiego dziecka. W sierpniu 2013 r. LaTavia Roberson urodziła córkę Lyric Richard ze związku z producentem Donem Vito. Nie znane są szczegóły problemów zdrowotnych wokalistki, ale informator serwisu TheShadeRoom.com podał, że LaTavia "walczy o życie". Tych doniesień nie skomentowali przedstawiciele Amerykanki. Ostatnie zdjęcie z Instagrama (opublikowane na...

 • 10 momentów, w których królowa Beyonce podbiła sieć

  ...4 września 35. urodziny świętuje jedna z najpopularniejszych i najbardziej wpływowych gwiazd na świecie, czyli Beyonce. Z tej okazji przypominamy momenty, w których wokalistka pobijała sieć.

 • Wenecja: Wielki powrót Ala Pacino

  Każdego roku na weneckim festiwalu jedna z gwiazd szerokiego ekranu gości na czerwonym dywanie więcej niż zaledwie raz. Dwa lata temu królową Lido di Venezia była Jessica Chastain, w zeszłym roku owacje zbierał multi-utalentowany James Franco (który swoją drogą i w tym roku przyjedzie do Wenecji zaprezentować najnowszy film). 71. edycja festiwalu niezaprzeczalnie należy jednak do Ala Pacino.

 • ​Kobieto, nie bądź baba

  ...przemoc wobec nich to nie tylko rany, siniaki, połamane kości lub niechciana ciąża wynikła z gwałtu (czy gwałt sam w sobie). To także arogancja, ignorowanie, kontrolowanie, pouczanie, onieśmielanie(...) celowo wiodła czerń, była manifestacją kobiecej solidarności w imię nie tylko praw kobiet, ale także w imię wszystkich dyskryminowanych, uciszanych i molestowanych. Zainicjowany przez gwiazdy i będący...