• Informacje na temat:

  ciąża nastolatkow

Artykuły na temat: ciąża nastolatkow
 • Ciąża podnosi oglądalność show

  Ciąża 16-letniej Jamie Lynn Spears, siostry Britney Spears, posłużyła serial owi "Zoey 101", w którym gra nastolatka. Od czasu pojawienia się informacji o ciąży, podwoiła się liczba widzów serialu.

 • Seks, ciąża i 16 lat

  Co ma zrobić dziewczyna, która zachodzi w ciążę w wieku 16 lat? Czy powiedzieć chłopakowi, że jest kiepski w łóżku? Odpowiedzi nie tylko na te pytania widzowie znajdą w programach o tematyce społecznej dla młodzieży, które emituje kanał MTV - "Licealne ciąże" oraz "O seksie bez stresu".

 • "M jak miłość": Ciąża u Mostowiaków

  Zapewne nie na taki prezent czekali Barbara (Teresa Lipowska) i Lucjan (Witold Pyrkosz), seniorzy rodu Mostowiaków, z okazji 54. rocznicy swojego ślubu. Oto zaskoczy ich informacja o ciąży nastoletniej wnuczki Natalki (Marcjanna Lelek)!

 • J.Lo: Ciąża z probówki?

  Od dłuższego czasu w plotka rskich mediach trwają spekulacje na temat ewentualnej ciąży Jennifer Lopez (37 l.). Pogłoski niedawno podgrzał ulubieniec nastolatek Jesse McCartney, który powiedział jednej ze stacji radio wych, że J.Lo spodziewa się dziecka.

 • Agata Młynarska: Polska młodzież tradycyjna w sprawach seksu

  Agata Młynarska jest zaskoczona dość konserwatywnym podejściem polskich nastolatków do kwestii inicjacji seksualnej. Podczas prowadzenia wideo czatu zauważyła, że większość jego uczestniczek decyzję o rozpoczęciu życia seksualnego podejmuje ze względu na łączące je z partnerem uczucie. Dziennikarka zaznacza, że wideo czaty internetowe to element strategii rozwojowej stacji TLC, zakładającej interaktywny kontakt z widzem.

 • "Licealne ciąże" w MTV Polska

  Tylko w 2008 roku w Polsce w niechcianą ciążę zaszło aż 21 tys. nieletnich kobiet. To aż 5 proc. ogólnej liczby porodów. Wiadomość o spodziewanym dziecku jest wielkim szokiem dla nastolatki, jej chłopaka i obojga rodziców. Ciąża, poród i wychowanie potomka determinują dalsze plany właściwie wszystkich osób w najbliższym otoczeniu, a największe konsekwencje zazwyczaj płaci młoda mama. Ciąża...

 • "Terapia" : Krzyżowanie tropów

  Od urodzenia, a nawet wcześniej, zaczynamy wyplatać sieć relacji. Im dłużej żyjemy, tym gęstsza staje się ta sieć. Niewielu potrafi się w niej odnaleźć. Zaczynamy się plątać, nie mogąc ruszyć z miejsca. W naszym kręgu kulturowym tę sieć nazywamy "rodziną". Taka definicja zostaje wyciągnięta na wierzch w polsko-niemieckiej produkcji "Terapia" w reżyserii Constanze Knoche.

 • Weekend w kinie: Niegrzeczni chłopcy

  Sześć filmów weszło na ekrany polskich kin w piątek, 21 lutego. Najgłośniejszą z premier jest z całą pewnością nowy film Patryka Vegi, obfitujący w sceny przemocy i seksu, "Bad Boy".

 • Dramat Bartka Wrony

  .... Kiedy pięć miesięcy temu okazało się, że Mariola jest w ciąży, oboje nie posiadali się ze szczęścia. A tu taka tragedia - pisze gazeta. "Ciąża przebiegała bardzo dobrze, bez komplikacji" - Bartek...

 • "Baby Bump" : Teledysk, reklama, komiks

  ...ciąża Mickeya House’a będzie symbolicznym początkiem nowego życia, zrzuceniem skóry, wykluciem się nowej tożsamości, przepoczwarzeniem chłopca w mężczyznę. Znanemu dotychczas z serialowych...

Zdjęcia na temat: ciąża nastolatkow