• Informacje na temat:

  cicho ewa farna

Artykuły na temat: cicho ewa farna
 • Ewa Farna zaskakuje nową fryzurą

  Kobieta zmienną jest - Ewa Farna zaskoczyła swoich fanów metamorfozą. Nową fryzurę pokazała na swoim profilu na Instagramie.

 • "Inna" Ewa Farna

  Ewa Farna obchodzi dziesięciolecie swojej pracy twórczej. Z tej okazji wokalista wydała też nową płytę "Inna", na której znalazły się jej największe przeboje w nowych, jazzowych aranżacjach.

 • Ewa Farna mówi "Cicho"!

  ...9 marca ukaże się druga polskojęzyczna płyta Ewy Farnej zatytułowana "Cicho". Wydawnictwo zapowiada tytułowy singel, do którego teledysk możecie zobaczyć tylko w INTERIA.PL!

 • Ewa Farna: Zdjęcie w ręczniku robi furorę

  W ostatnim czasie Ewa Farna niemal nieustannie mierzy się z komentarzami na temat swojej wagi - wokalistka nie przejmuje się tym, pokazując zdjęcie w samym ręczniku.

 • Ewa Farna pokazała zdjęcie mamy: Największa fanka

  Zdjęcie zostało podpisane "Dobra mama". Karin Farna ubrana jest w koszulkę z napisem "Kocham Ewę Farną". Ewa Farna dodała też hasztagi takie jak m.in. "#dobrygust" i "#najwiekszafanka". Zdjęcie zebrało prawie 10 tys. polubień. Wcześniej Ewa wrzucała wspólne zdjęcia z mamą z wakacji w Hiszpanii i Izraelu. Ewa Farna to jedna z najpopularniejszych wokalistek w naszym kraju, ale...

 • Ewa Farna jest "Tu"

  ...akustycznych, lekko jazzujących wersji największych przebojów Ewy Farnej (m.in.: "Cicho", "Tajna misja", "Nie przegap", "Ewakuacja", "Bez łez"), a na drugiej trzy premierowe piosenki plus duet z Tomkiem(...) wszystko kręcić. To będzie INNA Ewa" - zapowiadała 22-letnia wokalistka. Jej nowy wizerunek widać także na zdjęciach zwiastujących album. Dodajmy, że 6 listopada Ewa Farna zagra akustyczne wersje...

 • Ewa Farna jako jeżozwierz w filmie "Sing" (wideo)

  ...6 stycznia do polskich kin wchodzi animowany film "Sing". Głosu zbuntowanej jeżozwierzycy o imieniu Ash użycza Ewa Farna.

 • Ewa Farna kończy 25 lat. Zobacz, jak zmieniała się wokalistka (ZDJĘCIA)

  ...12 sierpnia Ewa Farna, jedna z najpopularniejszych wokalistek w naszym kraju, ale i w sąsiednich Czechach, kończy 25 lat. Zobaczcie, jak w ciągu całej swojej kariery zmieniała się gwiazda.

 • Ewa Farna na Polsat SuperHit Festiwal 2017: Nie mogę się doczekać

  W sobotę 27 maja w Operze Leśnej w Sopocie jubileusz 10-lecia świętować będzie Ewa Farna. Koncert odbędzie się w ramach Polsat SuperHit Festiwalu.

 • Ewa Farna śpiewa w zwiastunie do "Wszystko albo nic"

  ..."Wszystko albo nic" to nowa komedia romantyczna, w której występują m.in.: Michał Żebrowski i Paweł Deląg, a partneruje im piękna Tatiana Pauhofová. Piosenkę promującą film napisała popularna wokalistka Ewa Farna. Utwór "Wszystko albo nic" znalazł się na pierwszym miejscu Poplisty, czyli listy przebojów radia RMF FM a teledysk na Youtube przekroczył już milion wyświetleń.