• Informacje na temat:

  cichopek ambasadorka

Artykuły na temat: cichopek ambasadorka
 • Cichopek: Pióro uczy pokory

  Katarzyna Cichopek została ambasadorką tegorocznej Ogólnopolskiej Kampanii Pisania Piórem. Promując akcję i Konkurs Ładnego Pisania namawia młodych ludzi, żeby sięgali po pióro, które "uczy pokory i kształtuje charakter".

 • Katarzyna Cichopek: Dzieci to sens mojego życia

  ...​Kingę Zduńską, w którą Katarzyna Cichopek wciela się w lubianym serialu, czekają trudne chwile. Prywatnie aktorka jest szczęśliwą mamą dwojga dzieci. - Staram się być nie tylko rodzicem, ale i partnerką, która pokazuje im świat - mówi.

 • Katarzyna Cichopek: Duże zmiany!

  Żyje na pełnych obrotach - serial, dom, dwójka dzieci. Teraz Katarzyna Cichopek, gwiazda "M jak miłość", będzie prowadzić nowy program w TV Puls, ma także własne projekty.

 • Katarzyna Cichopek: Pomaganie to część mnie

  Katarzyna Cichopek podkreśla, że zawsze lubiła angażować się w pomoc tym, którym wiedzie się gorzej. Teraz dodatkowo wykorzystuje do tego celu swoje umiejętności aktorskie i popularność.

 • Polak Wszech Czasów? Cichopek wybrała...

  ..., Małgorzata Lewińska, Antonii Pawlicki, Katarzyna Cichopek i wielu innych. Z ich udziałem powstają także spoty internetowe promujące idee akcji, w których gwiazdy opowiadają o najważniejszych postaciach(...) - argumentował swój wybór Zelnik. O tym, że warto jest znać historię Polski i wiedzieć o tym, jak wspaniałe osobistości tworzyły nasz kraj i naszą kulturę mówiła również Katarzyna Cichopek, która została...