• Informacje na temat:

  cichopek metamorfozy

Artykuły na temat: cichopek metamorfozy
 • "Nowa Ja!" - program Kasi Cichopek

  W sobotę, 6 maja, w NOWA TV startuje druga edycja programu "Nowa Ja!", którego gospodynią jest Katarzyna Cichopek. Kolejne bohaterki programu będą miały szansę zmierzyć się ze swoimi słabościami.

 • "Sexy Mama" Cichopek od jesieni

  Wśród nowości jesiennej ramówki Polsatu Cafe pojawią się m.in. autorski program Kasi Cichopek "Sexy Mama" oraz "Fabryka urody" z Dorotą Chotecką.

 • Nie tylko Cichopek, czyli jesień w Polsat Cafe

  Na tegoroczną jesień Polsat Café przygotował cztery polskie nowości: "Miłość jak z powieści", "Gotowe na zmiany", "Eliksir młodości" i "Ciekawe świata". Wśród prowadzących same gwiazdy, m.in. Katarzyna Skrzynecka, Katarzyna Cichopek, Elżbieta Zającówna, Ewa Wachowska, Grażyna Wolszczak.

 • Kto zatańczy, a kto zaśpiewa?

  Taniec, śpiew i niesamowite metamorfozy! To wszystko czeka nas po wakacjach w Polsacie. Piątkowe wieczory należeć będą do "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". W sobotę królować będzie program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

 • Kto zastąpi Skrzynecką?

  ...(w parze z Marcinem Hakielem zajęła czwarte miejsce), zadomowiła się w nim na dobre. Wielkim zainteresowaniem cieszyły się nie tylko jej wystąpienia, ale też metamorfozy w programie. - Nie mieliśmy uwag do(...) innego popularnego show - "jak Oni śpiewają". ostatnio była tez kapitanem warszawskiej drużyny w programie Dwójki "Bitwa na głosy" (6 miejsce). Pierwszą trójkę uzupełnia Katarzyna Cichopek (14

Dyskusje na temat: cichopek metamorfozy