• Informacje na temat:

  cichopek poprowadzi

Artykuły na temat: cichopek poprowadzi
 • Katarzyna Cichopek poprowadzi program? Ma zastąpić Kurdej-Szatan!

  Katarzynę Cichopek widzowie kojarzą głównie z roli Kingi z serialu "M jak miłość". Mało kto pamięta, że aktorka kiedyś brylowała na polskich ekranach, prowadząc liczne programy na Polsacie. Czyżby utęsknione przez Cichopek czasy wracały? Jak podają media, gwiazda dostała propozycję poprowadzenia tanecznego show! Jakiego?

 • Cichopek poprowadzi nowe show?

  Jeszcze niedawno Katarzyna Cichopek była tylko nieśmiałą gwiazdką serial u "M jak miłość". Dziś bierze się za coraz większe formaty.

 • Cichopek poprowadzi show

  Mimo że pierwsza edycja muzycznego programu "Fabryka gwiazd" nie okazała się wielkim hitem, stacja Polsat jesienią planuje drugą edycję programu. Według mediów, programowi ma pomóc nowa prowadząca - Katarzyna Cichopek.

 • Cichopek poprowadzi wielkie show

  Ale Katarzynie Cichopek zasiłek nie grozi. Poprowadzi nowe, wielkie muzyczne show Polsatu. Program o roboczej nazwie "Tylko my dwoje" ruszy na wiosnę - pisze "Fakt". Według bulwarówki, decyzja o produkcji nowego programu w Polsacie zapadła kilka dni temu. Losy nowego show ważyły się od dłuższego czasu. Pewne było tylko jedno: prowadzącą ma być Kasia Cichopek. Program powstanie dzięki licencji...

 • Cichopek i Kurzajewski poprowadzą Telekamery "Tele Tygodnia" 2020

  W poniedziałek, 3 lutego, TV Puls zaprasza na transmisję wręczenia Telekamer "Tele Tygodnia" 2020. Galę poprowadzą Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski.

 • Cichopek: Seksowna mamuśka

  Katarzyna Cichopek będzie gospodynią nowego programu. Na antenie Polsat Cafe poprowadzi "Sexy mamuśki" - informuje magazyn "Teleświat".

 • Głogowska poprowadzi show

  Widzowie pokochali ją od pierwszego wejrzenia. Zawsze uśmiechnięta, filigranowa blondynka, tancerka najwyższej klasy, teraz sprawdzi się w nowej roli. Poprowadzi "Tylko taniec. Got to Dance".

 • Dwa etaty Cichopek

  Katarzyna Cichopek, mama dwumiesięcznego Adasia, już wkrótce znowu poprowadzi muzyczny program "jak Oni śpiewają".

 • Kasia Cichopek z Ibiszem

  Niedawno zatrudniono ją do reklamowania biustonoszy, teraz otrzymała interesującą propozycję z Polsatu, którą przyjęła bez wahania. Niebawem, wspólnie z Krzysztofem Ibiszem, Katarzyna Cichopek poprowadzi polską wersję programu "Soapstar Superstar".

 • Cichopek: Sylwester w pracy

  Kasia Cichopek w tym roku sylwestra spędzi na Placu Konstytucji w Warszawie. Aktorka wystąpi w roli współprowadzącej sylwestrowy koncert telewizji Polsat. Cichopek twierdzi jednak, że taka praca jest dla niej przyjemnością...

Zdjęcia na temat: cichopek poprowadzi
Dyskusje na temat: cichopek poprowadzi
 • Re: Cichopek czy Zielińska? Kto zastąpi Skrzynecką?

  Przecież Katrzyna Zielińska będzie tańczyć, a poprowadzi Natasza Urbańska.

 • Re: Cichopek czy Zielińska? Kto zastąpi Skrzynecką?

  wszystko jedno ktora z pan poprowadzi ten program tylko na litosc nie z GASOWSKIM,ten facet rozwala caly fajny program, jego te glupie miny i mizganie jest do bani

 • Re: Znów będzie gwiazdą Polsatu!

  Jeżeli Cichopek poprowadzi program Tylko Taniec napewno moja rodzina jak i wielu moich znajomych nie będzie oglądać tego programu.Mamy serdecznie dosyć jej powiedzenia cyt.KOCHANI i patrzenia na niby gwiazdę.Uważamy,że jest wiele innych pań,które potrafią zaprezentować się o wiele lepiej.To nie zazdrość bo nie o to chodzi ale mamy jej poprostu dosyć.Prośba do władz Polsatu,czytajcie komentarze.