• Informacje na temat:

  cichopek poród

Artykuły na temat: cichopek poród
 • Katarzyna Cichopek: Siebie oglądać nienawidzę

  Katarzyna Cichopek od 18 lat gra w "M jak miłość", ale na nudę nie narzeka. Scenarzyści właśnie zafundowali Kindze Zduńskiej bliźniaki – to dopiero wyzwanie.

 • "M jak miłość": Wróci i... odbierze poród

  Niespodziewanie do Polski powróci Maria. Zjawi się u Zduńskich w chwili, gdy Kingę złapią pierwsze bóle. Jako doświadczona pielęgniarka odbierze poród w domu.

 • Jesienna ramówka Polsatu

  W poniedziałek, 31 sierpnia, odbyła się prezentacja jesiennej ramówki Polsatu. Wydarzenie to przyciągnęło ogromną liczbę gwiazd, z których na plan pierwszy wybijała się, długo oczekiwana przez widzów, Katarzyna Cichopek.

 • "M jak miłość": Baby boom

  Serialowa Kinga jest w ciąży, a grająca ją Kasia Cichopek niedawno po raz drugi została mamą, tak jak koleżanka z planu - Anna Mucha. Maleństwa spodziewa się także Dominika Kluźniak, czyli Ewa.

 • Ciuchami nie chcę się wyróżniać

  Swoje wyobrażenie na temat pięknego wyglądu po porodzie Kasia Cichopek porównuje do zderzenia z tirem. Właśnie dlatego o tym, jak wrócić do formy, zrobiła program, który pomógł wielu mamom znów uwierzyć w siebie.

 • Kinga Zduńska: Kariera czy córka?

  Bohaterka "M jak miłość" Kinga Zduńska (Katarzyna Cichopek) stanie niebawem przed dylematem: kariera zawodowa czy wychowywanie córeczki Lenki? Będzie miała twardy orzech do zgryzienia, bo z jednej strony chciałaby poświęcić się dziecku, z drugiej wie, że trzeba z czegoś żyć. Co wybierze?

 • Co nowego w "M jak miłość"?

  ...mówiąc, nie wiem, co będzie dalej". Widzi też, jak fatalnie to, co się dzieje, wpływa na dzieci. Innych serial owych mam również nie ominą kłopoty. Kinga (Katarzyna Cichopek) dowie się, że Lence nie służy pobyt w Warszawie. Dziecko, zdaniem lekarzy, musi zamieszkać nad morzem. A Maria, która planuje już poród, zorientuje się, że Radosz (Mariusz Zalejski) odkrył, w którym szpitalu będzie rodziła. To...

 • Aktorki rodziły dzieci w 2013 roku

  ...imię nadadzą swojej córce Katarzyna Cichopek , czyli Kinga z "M jak miłość", i tancerz Marcin Hakiel. Drugie dziecko tej sympatycznej pary przyszło na świat zaledwie kilka dni temu - 16 grudnia...

Zdjęcia na temat: cichopek poród
Dyskusje na temat: cichopek poród