• Informacje na temat:

  cichopek uśmiech

Artykuły na temat: cichopek uśmiech
 • Uśmiech Kasi Cichopek

  Kasia Cichopek (26 l.) bardzo się cieszy, że zostanie sparodiowana w programie Szymona Majewskiego w TVN.

 • ​Katarzyna Cichopek urządza silent disco w swoim domu

  Podczas pandemii Katarzyna Cichopek powróciła do swojej wielkiej pasji, którą jest taniec. Wieczorami nakłada słuchawki na uszy i zaczyna tańczyć do ulubionej muzyki. Zabawa w konwencji silent disco to zresztą znakomity sposób, by uczcić przypadający 29 kwietnia Międzynarodowy Dzień Tańca.

 • "Sexy Mama" Cichopek od jesieni

  Wśród nowości jesiennej ramówki Polsatu Cafe pojawią się m.in. autorski program Kasi Cichopek "Sexy Mama" oraz "Fabryka urody" z Dorotą Chotecką.

 • Cichopek: Czasem łapię się na błędach

  Najbardziej znana sexy mama, czyli Katarzyna Cichopek, opowiada o pracy nad programami w telewizji i kobiecych inspiracjach, które rodzą się w babskim gronie.

 • 80. urodziny Teresy Lipowskiej na planie "M jak miłość"

  Choć Teresa Lipowska 80 lat skończy dopiero 14 lipca, na planie serialu "M jak miłość" już teraz wyprawiono jej przyjęcie urodzinowe. Przeczytajcie życzenia, jakie złożyli jej Kasia Cichopek i Marcin Mroczek.

 • Jesienna ramówka Polsatu

  W poniedziałek, 31 sierpnia, odbyła się prezentacja jesiennej ramówki Polsatu. Wydarzenie to przyciągnęło ogromną liczbę gwiazd, z których na plan pierwszy wybijała się, długo oczekiwana przez widzów, Katarzyna Cichopek.

 • Górniak bez honorarium

  To był wieczór spełnionych dziecięcych marzeń. Gwiazdy programu "jak Oni śpiewają" prezentowały swoje wokalne umiejętności specjalnie dla chorych dzieci, podopiecznych Fundacji Polsat. Tym razem stawką w grze był dziecięcy uśmiech i Statuetka Serca. Na rzecz dzieci ze swojego honorarium zrezygnowała Edyta Górniak.

 • Trudne wspomnienia Bończyk

  ..." - wyszeptała Kasia Cichopek. W ramiona artystki rzuciła się Edyta Górniak. Rodzice Olgi byli niepełnosprawni, nie słyszeli. W domu porozumiewano się więc w języku migowym. Jej matka zmarła, gdy Olga miała zaledwie 18 lat. "Za każdym razem, gdy patrzę na zdjęcia, widzę uśmiech mamy. Czesała się tak, jak mnie jest ładnie" - wspominała Bończyk w "Jak oni śpiewają".

 • M jak miłość i magia Mostowiaków

  ..., wszystko opromienia szeroki uśmiech Kasi Cichopek... Własne życie serialu Jak to bywa w przypadku tak dużej popularności, serial zaczął żyć własnym życiem. Zloty fanów, gazetki, strony internetowe. Siłą(...) Mroczek, Kasia Cichopek, Ania Mucha - to dziś jedne z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w polskim show biznesie. Gdy osiem lat temu rozpoczynali pracę na planie serialu, pewnie nie podejrzewali, dokąd...

 • "Wkręceni 2" : Zaskoczenie

  ...w tym pewna autoironia, która przywraca wiarę w samoświadomość naszych gwiazd. Nieprzypadkowo przecież w obsadzie filmu znaleźli się Katarzyna Cichopek, Anna Mucha czy Marta Żmuda Trzebiatowska, a więc(...) nikt po tego typu filmie chyba się nie spodziewa), ale i tak przy odrobinie dobrej woli efekt na ekranie przyprawia prędzej o uśmiech niż załamanie rąk. Jest to więc niewątpliwy progres. Także w tym...

Dyskusje na temat: cichopek uśmiech