• Informacje na temat:

  ciekawe fryzury

Artykuły na temat: ciekawe fryzury
 • Najbrzydsza serialowa fryzura

  ..."Jak to powiedzieć? To była najbrzydsza fryzura, jaką kiedykolwiek widziałam" - wspomina Aniston. Mimo tej krytycznej opinii, w połowie lat 90. nie było na świecie kobiety, która nie błagała swojego fryzjera właśnie o takie cięcie. Warstwowe, czy też cieniowane cięcie na Rachel, wymyślił stylista fryzur Chris McMillan. Co ciekawe, do dziś współpracuje on z Aniston. Jeśli chcesz wiedzieć więcej...

 • Co będzie? Sama jestem ciekawa!

  Kiedy zaczęła grać w serialu o kobietach znad rozlewiska, nie wiedziała, za co można kochać Mazury. Potem te okolice stały się wyjątkowe dla jej całej rodziny. Joanna Brodzik mówi, że spędziła tam z dziećmi trzy dobre lata. A teraz, gdy synowie podrośli, jest gotowa znowu rzucić się w wir pracy.

 • Natalia Kukulska: Patrzę w lustro ze zdziwieniem

  ...powiem, że jestem zadowolona, tylko zdziwiona (śmiech). To ciekawe, bo mając kręcone włosy prawie każdego dnia mam niespodziankę, w zależności od tego, jak spałam, czy też od wilgoci w powietrzu. Muszę przyznać: moje kręcone włosy są bardzo niesforne. Na przestrzeni lat miewała pani różne fryzury. W jakiej czuje się pani najlepiej? - Choć musiałam do tego dojrzeć, najlepiej jest mi w moich...

 • Monica Bellucci: Wiek jest rzeczą względną

  Choć 30 września Monika Bellucci skończy 55 lat, to absolutnie nie wygląda na swój wiek. Zwłaszcza że niedawno zdecydowała się nową fryzurę - dodającego jej młodzieńczości boba. Co ciekawe, w pełni dorosłą osobą aktorka poczuła się dopiero 15 lat temu, gdy została matką.

 • ​Nowy image Katarzyny Warnke

  ...​Katarzyna Warnke obcięła włosy. Nową fryzurę zaprezentowała podczas premiery "Kobiet mafii". Aktorka ma nadzieję, że pomoże jej to w wiarygodnym skonstruowaniu postaci zawodniczki MMA, w którą wcieli się w swoim najnowszym filmie. Gwiazda zdaje sobie sprawę z tego, że włosy to jeden z atrybutów kobiecości, jest więc ciekawa, jak radykalna zmiana fryzury wpłynie na jej postrzeganie samej siebie.

 • Dorota Gardias zmieniła się na wiosnę

  ..., że jeździmy w ciekawe miejsca. Omenaa Mensah ma starszą córkę i często zabiera ją ze sobą. Tymczasem będę pracowała stacjonarnie. Ale raz na jakiś czas, jeśli będzie taka potrzeba, to oczywiście mogę(...)" możemy zobaczyć panią w pięknych, długich włosach. - Gdy zaczynałam pracę w TVN, miałam długie włosy, potem je ścięłam na krótko i strasznie za tymi długimi włosami tęskniłam. Przed zmianą fryzury...

 • Prywatnie zostaję blondynką

  ..."Zawsze kombinuję jak postać ma wyglądać, jak podkreślić jej cechy za pomocą stroju czy fryzury. Na planie Teraz albo nigdy ekipa zastanawiała się, co teraz Kożuchowska zrobi z tymi ciemnymi włosami w M jak miłość " - opowiada Małgorzata Kożuchowska i dodaje: "Prywatnie jednak na razie zostaję blondynką".

 • "M jak...": Tak wiele się zmieniło

  Asia wraca z trasy koncertowej. Na Deszczowej akurat trwa impreza - muzyka, ognisko, pieczenie kiełbasek? Przyjaciele zamierają zaskoczeni: Asia zmieniła fryzurę! W krótkich włosach wygląda szałowo! Aż chłopakom dech zapiera z wrażenia.

 • Gabriela Muskała: Rozwinąć skrzydła

  Serialowej Kalinie w jednej ze scen odchodzą wody. Zagrała to pani tak naturalistycznie, że prawie uwierzyłam. Gabriela Muskała : - Dziękuję. Kiedy ma się do zagrania scenę, która jest dobrze napisana, w ciekawej roli i dobrym scenariuszu, nietrudno o wiarygodność. Mocno weryfikuję propozycje ról, które dostaję. Dlatego w tych, na które się decyduję, mogę rozwinąć skrzydła. - Podczas grania...

 • Nie ma żadnej peruki!

  ..."To są moje naturalne włosy, nie ma żadnej peruki!" - Zachary Quinto, odtwórca roli Spocka w filmie "W ciemność. Star Trek", zaprzeczył spekulacjom dotyczącym prawdziwości filmowej fryzury. W poniedziałek, 30 września, film w reżyserii JJ Abramsa ukazuje się na płytach Blu-ray i DVD.

Wideo na temat: ciekawe fryzury
 • "Taniec z Gwiazdami": Littlemooonster96 tańczy jive'a

  13 kwietnia w "Dancing with the Stars. Tańcu z Gwiazdami" przeniesiemy się do lat 90. Uczestnicy show zatańczą do przebojów z tamtych lat, nie zabraknie charakterystycznych strojów i fryzur. Ciekawą choreografię zaprezentuje Littlemooonster96 czyli Angelika Mucha. Wraz z Rafałem Maserakiem zatańczy jive'a do hitu 2 Unlimited "No limit", które w 1993 roku rządziło w dyskotekach na całym świecie. Zobaczcie przedsmak ich dzisiejszego występu!

Dyskusje na temat: ciekawe fryzury