• Informacje na temat:

  ciekawostki o jennifer lopez

Artykuły na temat: ciekawostki o jennifer lopez
 • Jennifer Lopez na wybiegu

  Poznajemy kolejne szczegóły związane z pierwszym polskim koncertem Jennifer Lopez. Amerykańska wokalistka wystąpi 27 września na PGE Arena w Gdańsku.

 • "Gladiator": Mija 20 lat od premiery. Czego nie wiemy o tym filmie?

  Antonio Banderasa i Mela Gibsona , Jennifer Lopez ubiegała się o rolę Lucilli, a Jude Law o Kommodusa. Na szczególną uwagę zasługuje historia Olivera Reeda, któremu przypadła rola Proximo, lecz nie...

 • Duchovny podbija Internet

  David Duchovny, gwiazda serial u "Z archiwum X", jest podekscytowany swoją popularnością w Internecie. Okazało się, że jego zdjęcia są najczęściej przesyłane przez internautów. Fotografie Duchovnego i Jennifer Lopez w jej słynnej zielonej sukience, w której wystąpiła podczas wręczania tegorocznych nagród muzycznych Grammy, były "ściągane" do komputerów ponad 5 tysięcy razy.

 • Odmładzanie uśmiechu gwiazd

  Hollywoodzki uśmiech nabiera nowego wymiaru. Terapia odmładzająca uśmiech oraz ortolifting sprawiają, że gwiazdy wydają się młodsze nawet o 20 lat. Amerykanie uznali, że najpiękniejszy uśmiech Hollywood należy do Jennifer Lopez i Denzela Washingtona. Na liście znaleźli się również: Angelina Jolie, Jennifer Garner, Ben Affleck, Brad Pitt i George Clooney.

 • Girls Aloud znowu na szczycie

  ...pojawiają się niewielkie, zazwyczaj o jedno lub dwa miejsca, zmiany. Jedyny większy skok odnotowała Jennifer Lopez, która z piosenką "Jenny From The Block" awansuje z pozycji 24. na 18. Pierwsza nowość...