• Informacje na temat:

  cielecka 2012

Artykuły na temat: cielecka 2012
 • Spektakl "4.48 Psychosis" z Magdaleną Cielecką zostanie pokazany w Chinach

  ...100 razy. Zespół TR prezentował spektakl także za granicą, m.in. w Moskwie (2003), Francji (2004), Edynburgu (2008), Londynie (2010), Hong Kongu (2012) i Nowym Jorku (2014). Za swoją rolę Magdalena Cielecka została wyróżniona m.in. prestiżową Herald Angels Award podczas Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego w Edynburgu. Zespół stołecznego teatru powraca do Chin po sukcesie "Męczenników...

 • Cielecka w obsadzie serialu "Bez tajemnic"

  ..., że kiedyś usunęła ciążę, a odpowiedzialnością za tamtą decyzję obciąża swego dawnego terapeutę - Andrzeja (Jerzy Radziwiłowicz). W rolę Natalii wcieli się Magdalena Cielecka. Do ekipy reżyserskiej(...) 2012 roku. Producentem wykonawczym jest Telemark. Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu! Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij...

 • Telekamery 2012: Nominacje!

  Rozpoczyna się jubileuszowa 15. edycja plebiscytu Telekamery "Tele Tygodnia". Małgorzata Kożuchowska czy Maja Ostaszewska? Piotr Adamczyk, a może Tomasz Karolak? Piotr Kraśko czy Anita Werner? Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy na początku 2012 roku. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych.

 • Dla kogo Telekamery 2012?

  ...2. Magdalena Cielecka TK.A2 3. Małgorzata Kożuchowska TK.A3 4. Maja Ostaszewska TK.A4 5. Katarzyna Zielińska TK.A5 Aktor: 1. Piotr Adamczyk TK.B1 2. Marek Bukowski TK.B2 3. Tomasz Karolak TK.B3 4. Piotr(...). z o.o. Regulamin głosowania na stronie www.regulaminy.pl , www.telekamery.pl oraz w siedzibie Organizatora. Zobacz raport specjalny Telekamery Tele Tygodnia 2012!

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w październiku 2019

  Maciej Stuhr polemizuje z Jarosławem Kaczyńskim, Maja Ostaszewska trafia na wózek inwalidzki, Julia Wieniawa ucieka przed niebezpiecznym psychopatą, a Magdalena Cielecka wspiera Tęczowy Piątek. Zapraszamy na październikowy przegląd wydarzeń z życia gwiazd w mediach społecznościowych.

 • Maja Ostaszewska: Między filmem a teatrem

  Wiktory w kategorii Aktor telewizyjny. W 2012 i 2018 otrzymała Telekamerę "Tele Tygodnia" w kategorii Aktorka za role w serialu "Diagnoza". "Przede wszystkim jestem ogromnie wzruszona i wdzięczna. Robimy(...) Ostaszewska w rozmowie z PAPLife. "Do dziś jesteśmy razem w teatrze, jesteśmy sąsiadkami, jesteśmy sobie bardzo bliskie, wyjeżdżamy razem na wakacje" - dodaje Cielecka. Aktorki - choć jak same przyznają, są...

 • Gwiazdy na planie Teatru Telewizji

  Cielecka. "To jest oczywiście postać fikcyjna, ponieważ w tym spektaklu nie chodzi o prawdę historyczną, tylko o postawy ludzkie. Fundamentem tej sztuki jest polityka, lecz nie jest to spektakl o władzy(...) najprawdopodobniej na 2012 rok.

 • Dla kogo Wiktory 2011?

  Magdalena Cielecka, Krystyna Janda, Kinga Preis, Maciej Stuhr i Artur Żmijewski to aktorzy, którzy zostali nominowani do Wiktorów 2011. Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się 14 kwietnia na Zamku Królewskim w Warszawie.

 • Joanna Kulig w serialu "Bez tajemnic"

  ..., cierpiący na "napadowy zespół lękowy", a także Magdalena Cielecka, która występuje w roli bezdzietnej, prawie czterdziestoletniej prawniczki. Do ekipy reżyserskiej, obok Anny Kazejak i Jacka Borcucha(...) drugiego sezonu "Bez tajemnic" w HBO została zaplanowana na jesień 2012 roku. Producentem wykonawczym jest Telemark. Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na...

 • Kożuchowska czy Ostaszewska?

  Kończy się głosowanie w plebiscycie Telekamery "Tele Tygodnia" 2012. Kto zdobędzie wyróżnienie w kategorii "aktorka"? O statuetkę walczą prawdziwe gwiazdy polskiego kina. Oto one! Oddaj swój głos i wybierz najlepszą z nich!

Dyskusje na temat: cielecka 2012