• Informacje na temat:

  cielecka i nowy facet

Artykuły na temat: cielecka i nowy facet
 • "Chyłka. Zaginięcie": Magdalena Cielecka nie ma szczęścia w miłości

  Magdalena Cielecka, czyli mecenas Joanna Chyłka z nowego serialu TVN "Chyłka. Zaginięcie", rozstała się z Davidem Wajntraubem, u boku którego szła przez życie przez prawie sześć lat. Aktorka potwierdziła w wywiadzie, że znów jest singielką...

 • Magda Cielecka zamieszkała z nowym facetem!

  ...razie muszą mieścić się w mniejszym, ale nie wydaje się, aby stanowiło to dla nich jakiś problem. "Para jest nierozłączna. Nowy narzeczony przychodzi do teatru niemal na każdy spektakl z udziałem...

 • Samojłowicz się opamiętała?

  ..., (...) więc nie będzie konieczne ograniczanie jej roli" - powiedziała w rozmowie z "Twoim Imperium" Olga Kwiecińska-Kaplińska z Akson Studio. Może na temperament Laury tak korzystnie wpłynął jej nowy związek - niedawno donosiliśmy, że aktorka była na namiętnej randce w centrum handlowym z tajemniczym mężczyzną. Zobacz również: Samojłowicz ma nowego faceta Koniec wojny Cieleckiej i Samojłowicz?

 • Karolak: Bez "desperacji finansowej"

  Wojciech Pszoniak wyreżyseruje spektakl w założonym przez Tomasza Karolaka Teatrze IMKA w Warszawie. Premierę zaplanowano na 2011 rok - informuje Karolak.

 • "Drużyna A" po 30 latach

  "Poważny człowiek" braci Coen, kinowa wersja serial owego hitu "Drużyna A" oraz najnowszy film Jana Jakuba Kolskiego "Wenecja" to najciekawiej zapowiadające się premiery tygodnia.