• Informacje na temat:

  cielecka ma nowego

Artykuły na temat: cielecka ma nowego
 • Magdalena Cielecka już nie ukrywa nowego chłopaka?

  Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner nie komentują plotek na temat łączącego ich czucia. Jednak coraz więcej wskazuje na to, że krążące w środowisku informacje są prawdą. Właśnie pojawili się wspólnie na weselu Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony.

 • Nowa miłość Magdaleny Cieleckiej?

  Ostatnio w mediach pojawiła się informacja, że Magdalena Cielecka zakończyła swój związek z Dawidem Wajntraubem. Teraz kolorowa prasa spekuluje, że Cielecka związała się z młodym polskim aktorem. Kim jest Bartosz Gelner?

 • Magdalena Cielecka: Między etykietami

  W filmie Łukasza Palkowskiego "Najlepszy" Magdalena Cielecka wciela się w postać matki głównego bohatera. - Na łatki i etykiety nie mam wpływu, więc nie próbuję z nimi na siłę walczyć - zdradza aktorka.

 • Magdalena Cielecka: Najlepsze role, niezapomniane momenty

  Uroda beznamiętnej blondynki predestynuje ją do ról wyrachowanych femme fatale. Magdalena Cielecka uniknęła jednak pułapki zbyt oczywistych klasyfikacji i dzięki nieustannym eksperymentom - zarówno przed kamerą, jak i na teatralnych deskach - stała się uosobieniem kobiety dojrzałej. Jak zmieniała się w trakcie kariery?

 • Magdalena Cielecka w nowym filmie "Serce miłości"

  Magdalena Cielecka zaczęła pracę na planie nowego filmu. Kogo zagra i co to będzie za produkcja?

 • Magdalena Cielecka: Nie jestem aż tak ostra i bezkompromisowa jak Chyłka

  Rozpoczęły się zdjęcia do drugiego sezonu serialu "Chyłka". W tytułową postać przebojowej warszawskiej prawniczki ponownie wcieli się Magdalena Cielecka. Aktorka zapowiada, że tym razem widzowie TVN zobaczą jej bohaterkę w bardziej ludzkiej i ciepłej odsłonie.

 • Magdalena Cielecka: Nie marzę o Hollywood

  Przebywająca w Nowym Jorku na Festiwalu Filmów Polskich Magdalena Cielecka powiedziała, że nie marzy o Hollywood. "Nie miałam nawet czasu pomyśleć, że może trzeba byłoby wyemigrować, ale też nie miałam powodów" - zapewniała artystka.

 • Cielecka w nietypowej superprodukcji

  Magdalena Cielecka uczestniczyła w nagraniu audiobooka powieści "Karaluchy". Artystka opowiada o tym przedsięwzięciu oraz o Bangkoku - miejscu akcji kryminalnej książki Jo Nesbo.

 • ​Magdalena Cielecka: Film to skok w bok

  Śledząc pani karierę, można wysnuć wniosek, że przyjmuje pani jedynie charakterystyczne role. Czym zdołał panią oczarować scenariusz "Gwiazd"? Magdalena Cielecka : - Szczerze mówiąc, w takim(...) znaczenie ma też tzw. moda na dane nazwisko, co jest widoczne zwłaszcza w Polsce, że jak odkryje się kogoś nowego, o kim nikt wcześniej nie słyszał, to później to nazwisko jest eksploatowane na...

 • Magdalena Cielecka: Pragnienie zbrodni

  Zbrodnia, która pomaga dorosnąć - tak o spektaklu "Kobieta z zapałkami" w reżyserii Aleksandry Koniecznej mówi odtwórczyni głównej roli Magdalena Cielecka. Prapremiera spektaklu odbędzie się w sobotę na scenie Studio Teatru Narodowego w Warszawie.

Zdjęcia na temat: cielecka ma nowego
Wideo na temat: cielecka ma nowego
 • Magdalena Cielecka o "Belle Epoque"

  Magdalena Cielecka jest jedną z gwiazdy nowego serialu telewizji TVN.

 • "Chyłka - Zaginięcie"

  W drugi dzieś świąt, 26 grudnia, w player.pl (a na wiosnę w TVN) zobaczymy dwa odcinki nowego serialu na podstawie powieści Remigiusza Mroza. W rolach głównych Magdalena Cielecka i Filip Pławiak.

Dyskusje na temat: cielecka ma nowego
 • Re: "Diagnoza": Ruszyły zdjęcia do nowego serialu TVN

  Ona dochodzaca swych lat już może tylko w tvn-ie ewentualnie w polsacie po-dobnie jak jej koleżanka cielecka.

 • Re: "Diagnoza": Ruszyły zdjęcia do nowego serialu TVN

  Z biegiem czasu do obsady dołączy p. Janda, Cielecka oraz p. Stuhr i będzie cały "kwiat polskiego aktorstwa" w komplecie, na szczęście! ominie mnie przyjemność oglądania tego TVN-owskiego produktu.

 • Re: "Diagnoza": Ruszyły zdjęcia do nowego serialu TVN

  Bardzo usilnie staram się polubić Ostaszewską, ale jakoś to mi nie wychodzi ( podobnie mam z Jandą ). Nie mam nic przeciwko tej aktorce, na pewno zdolna, jednak to nie .... Boczarska, Cielecka czy Jessica Chastain.

 • Re: "Motyw": Nowy serial TVN trafi na antenę wiosną 2020!

  ! Poza tym grała w Teatrze Dramatycznym w Warszawie u Krzysztofa Warlikowskiego! Teraz pan reżyser i dyrektor artystyczny Stołecznego Nowego Teatru się na nią wypiął! A do spektakli angażuje jakieś PO-paprane aktoreczki jak nawiedzona Ostałowska i Cielecka! One umieją grać tylko u Warlikowskiego! Czy np. Znakomity pan Jan Klata angażował by je do swych spektakli? Sądzę, że wolałby panie: Dorotę Kolak