• Informacje na temat:

  cielecka sceny

Artykuły na temat: cielecka sceny
 • Byli w szoku, gdy ujrzeli półnagą Magdalenę Cielecką! Teraz się tłumaczy

  Magdalena Cielecka (47 l.) w końcu otwarcie opowiedziała o swoich rozbieranych sesjach zdjęciowych i wielu filmach, w którym często występuje półnaga. Okazuje się, że aktorka nie ma nic przeciwko nagości, a nawet… lubi ją!

 • Magdalena Cielecka: Matka gwiazdora

  Magdalenę Cielecką ("Wenecja", "Katyń", "S@motność w sieci") znowu zobaczymy na kinowym ekranie. Aktorka pracuje właśnie na planie najnowszego filmu Jana Kidawy-Błońskiego, twórcy słynnej "Różyczki". "Gwiazdy" to - inspirowana prawdziwymi wydarzeniami - opowieść o Janie Banasiu, znakomitym śląskim piłkarzu.

 • "Druga szansa": Maja Ostaszewska i Magdalena Cielecka wierzą w przyjaźń do grobowej deski!

  ...​Maja Ostaszewska, czyli Lidia Borecka z nowego serialu TVN "Druga szansa", i Magdalena Cielecka, czyli Ewa Grodecka z "Paktu", od wielu lat są przyjaciółkami - wspierają się, doradzają sobie nawzajem, spędzają razem wiele czasu. - Przyjaźń w naszym zawodzie nie zdarza się często - mówią.

 • Teatr na Open'erze: Spektakle Jarzyny i Wojcieszka

  Podczas tegorocznej edycji festiwalu Open'er będzie można zobaczyć dwa kultowe przedstawienia TR Warszawa: poruszające "4.48 Psychosis" w reżyserii Grzegorza Jarzyny z wybitną kreacją Magdaleny Cieleckiej oraz grane po raz ostatni "Cokolwiek się zdarzy, kocham cię" Przemysława Wojcieszka z muzyką zespołu Pustki wykonywaną na żywo.

 • "Belfer": Nowy serial z mocną obsadą

  W nowym serialu kryminalnym "Belfer", produkowanym dla CANAL+, wystąpi śmietanka polskiej sceny aktorskiej. Magdalena Cielecka, Piotr Głowacki, Krzysztof Pieczyński, Paweł Królikowski, Łukasz Simlat oraz Józef Pawłowski zagrają kluczowe role. Dołączyli tym samym do Macieja Stuhra, który wcielił się w tytułowego bohatera. Zdjęcia do serialu, nad którym pracują najlepsi polscy producenci...

 • Cielecka w spektaklu tylko dla dorosłych

  Słynne przedstawienie "4.48 Psychosis" w reżyserii Grzegorza Jarzyny, z przejmującą rolą Magdaleny Cieleckiej wraca na afisz. W dniach 3-5 lipca pokaże go TR Warszawa.

 • "Chyłka - Zaginięcie": Hit dla nastolatków na koniec roku

  ...w kinie czterominutowej sceny ripost. Daje zaskakujące rozwiązania, przejścia, nowych bohaterów, ale nie możemy w fabule, w świecie stwarzanym, oddawać ich jeden do jednego. Szczęśliwie Remigiusz Mróz...

 • Piękna i przerażająca Cielecka

  Zajęci pielęgnowaniem kinowego ogródka, zapomnieliśmy, że filmowi aktorzy grają również w teatrze. Choć nie zobaczymy jej w tym roku w żadnej nowej produkcji kinowej, to Magdalena Cielecka zaliczy ten sezon do udanych. Prasa na Wyspach jest zachwycona jej ostatnimi teatralnymi kreacjami.

 • Lubię jej dwuznaczność

  ...szantażu. Sceny z serialową córką nie były łatwe do zagrania, wymagały skupienia, dużo w nich było emocji dotyczących relacji matka-córka. Podobno trwają prace nad scenariuszem 7. sezonu tego...

 • Cielecka: Silna, twarda i bezkompromisowa

  Jako aktorka nie boi się wyzwań. Postać trudna pozwala się sprawdzić! Debiutem filmowym Magdaleny Cieleckiej była wielokrotnie nagradzana rola Anny w "Pokuszeniu" Barbary Sass. Teraz oglądamy ją w "Czasie honoru".

Zdjęcia na temat: cielecka sceny
Dyskusje na temat: cielecka sceny
 • Re: "Belle Epoque": Misia w niebezpieczeństwie?

  Serial jest potwornie nudny, ale lekko strawny, więc kątem oka można oglądać. Po kilku odcinkach mogę jednoznacznie stwierdzić co mnie w nim drażni: mamroczący pod nosem i drewniany Małaszyński oraz równie drętwa i sztuczna Cielecka. Najbardziej lubię sceny z ekipą od sekcji zwłok i z komisarzem granym przez Lindę.

 • Re: Pies grał lepiej od niego

  Bardzo lubię Hotel 52, oglądam od początku. Świetna obsada, muzyka, scenografia i scenariusz. No i Pan Marek Bukowski w roli ojca Igora jest dla mnie największym magnesem:) Dokładnie! Dla mnie jeszcze większym jest Magda Cielecka, ale sceny z ich udziałem są zdecydowanie najlepsze:))