• Informacje na temat:

  ciemne

Artykuły na temat: ciemne
 • Ciemne dni Agathodaimon

  Niemieccy blackmetalowcy z grupy Agathodaimon na dniach rozpoczną prace nad nową płytą, która ma nosić tytuł "Darkened Days". Jej premiera nastąpi w maju 2004 roku. Po raz pierwszy usłyszymy na niej nowy nabytek zespołu, basistę Darina "Eddiego" Smitha.

 • Nadchodzą ciemne słońca

  Niemiecki progresywny rockowo-metalowy zespół Dark Suns zakończył prace nad swoim trzecim pełnometrażowym albumem zatytułowanym "Grave Human Genuine".

 • Ciemne strony Hollywood

  Już w najbliższy piątek (16 lutego) na ekrany wejdzie film ze zdobywcami Oscarów Adrienem Brody i Benem Affleckiem w rolach głównych - "Hollywoodland". Partnerują im - dając również prawdziwy aktorski popis - Diane Lane ("Pod słońcem Toskanii") oraz Bob Hoskins ("Wróg u bram").

 • "Ciemne światło" H.I.M.

  Finowie z H.I.M. kończą prace nad następcą płyty "Love Metal" z 2003 roku. Znana jest już data premiery (26 września), wydawca (Sire Records) oraz tytuł ("Dark Light") nowego albumu love metalowców dowodzonych przez Ville Valo.

 • "Pod ciemnymi gwiazdami" : Dziewczyna przed lustrem

  Dziewczyna z dobrego domu zakochuje się w młodym społecznym wyrzutku. Historia tej zakazanej miłości rozgrywa się na tle scenerii brytyjskiej wyspy Jersey, która zależnie od pory dnia wydaje się sielska lub posępna. Czujecie już tę odurzającą aurę?

 • Pokusy ciemnej strony mocy

  Niedawno dołączył do serialu "Plebania". Wciela się w postać Xawerego Lubinieckiego, francuskiego arystokraty - hazardzisty. Jego drogi krzyżują się z gangsterem Traczem.

 • Ewan McGregor o ciemnych stronach sławy

  Po ponad 20 latach do kin trafi druga część kultowego "Trainspotting", który uczynił Ewana McGregora gwiazdą. Odnosząc się do historii swojego filmowego bohatera, który był narkomanem, aktor przyznał, że w przeszłości też miał problem z używkami.

 • AmetriA na "Ciemnej Stronie Mocy"

  Warszawska grupa AmetriA, znana dobrze na scenie niezależnej i hardcore'owej, przygotowuje trzecią płytę zatytułowaną "Ciemna Strona Mocy". Premiera tego wydawnictwa zaplanowana jest na początek roku, nakładem wydawnictwa New Project Production Krzysztofa Maszoty, który zajął się masteringiem i realizacją "Ciemnej Strony Mocy".

 • Frodo po ciemnej stronie mocy?

  ..."Wiem, że zaniepokoję fanów tym stwierdzeniem, ale Frodo niebezpiecznie zbliży się do ciemnej strony mocy . Wraz z tym, jak podróż Froda rozwija się, pierścień zaczyna mieć na niego coraz większy wpływ" - powiedział reżyser. "W całej trylogii możemy zaobserwować interesującą dynamikę. Podczas gdy w pierwszej części Frodo odgrywa jedynie rolę zwykłego uczestnika wyprawy, w Dwóch wieżach...

 • Czy ciemny lud to kupi?

  Wu-Hae "Merry Crisis And A Happy New Fear", Das Werk

Zdjęcia na temat: ciemne
Wideo na temat: ciemne
 • Wróżbita Maciej o popularności: Muszę nosić ciemne okulary!

  Maciej Skrzątek, czyli wróżbita Maciej, twierdzi, że jest tak popularny w naszym kraju, iż musi chodzić w okularach przeciwsłonecznych po ulicy. "Strasznie mnie ludzie poznają, strasznie!" - opowiada. "Ostatnio kupiłem czarne okulary, żeby ludzie mnie nie poznawali. Co druga osoba na ulicy mnie poznaje. 'O, wróżbita Maciej', 'O, pan Maciej', 'Dzień dobry, panie Maćku'". Mężczyzna opowiedział również o ogromnej tremie, którą odczuwał podczas pierwszego programu na żywo....

 • Netflix: "Ciemny kryształ: Czas buntu". Zwiastun

  Trójka młodych Gelflingów odkrywa przerażającą prawdę o mocy Skeksów i wyrusza w epicką podróż, aby rozpalić płomień rebelii i ocalić świat od zagłady. Oparty na kultowym filmie Jima Hensona z 1983 r. serial "Ciemny kryształ: Czas buntu" opowiada zupełnie nową, epicką historię, która rozgrywa się na wiele lat przed wydarzeniami Ciemnego Kryształu.

Dyskusje na temat: ciemne