• Informacje na temat:

  ciemnych włosach

Artykuły na temat: ciemnych włosach
 • "Singielka": Anna Oberc uważa, że zmiana koloru włosów zaowocowała rolą w serialu

  ...natomiast głównie dzięki odpowiednim perukom. Latem gwiazda serialu „Na Wspólnej” postanowiła jednak zmienić kolor włosów. – W ciemnych włosach byłam postrzegana jako taka ostra dziewczyna i, nie wiem, czy...

 • Przebieranki Soni Bohosiewicz

  Akcja nowej komedii Jerzego Stuhra "Obywatel" rozciągnięta jest na kilka dekad. Niektóre filmowe postaci przechodziły więc znaczące metamorfozy. Dla aktorów - Jerzego i Macieja Stuhrów, a także Sonii Bohosiewicz oznaczało to eksperymenty z charakteryzacją.

 • Marta Wierzbicka zmieniła kolor włosów?! Ale zmiana!

  Marta Wierzbicka (24 l.) w całkiem innej odsłonie! Jak wam się podoba?

 • Tajemnica jej ciemnych włosów

  Zapewne wszyscy zastanawiali się, dlaczego aktorka Scarlett Johansson, której blond włosy stanowiły wręcz symbol, nagle zapragnęła stać się brunetką. Okazuje się, że przyczyną tej radykalnej zmiany była nuda.

 • Agnieszka Szulim-Woźniak-Starak nie do poznania! Co za zmiana!

  Agnieszka Szulim-Woźniak-Starak (39 l.) wykorzystała imprezę Halloween, by pokazać się w zupełnie nowym wcieleniu. Pierwszy raz możemy zobaczyć, jak wygląda w ciemnych włosach!

 • Saszan była szykanowana za kolor włosów!

  Gwiazda internetu, 19-letnia Saszan ujawniła, że z powodu przefarbowania włosów grożono jej usunięciem ze szkoły!

 • Ciemne włosy też mogą być sexy!

  Sylwia Gliwa, czyli Monika Zięba z "Na Wspólnej", wiele razy udowodniła, że nie boi się radykalnie zmieniać swojego wyglądu. Aktorka, która dwa miesiące temu została mamą, właśnie wróciła do życia towarzyskiego i na jednej z imprez zaprezentowała się w zupełnie nowej, bardzo innej od poprzedniej, fryzurze.

 • Angelina Jolie jest blondynką

  Angelina Jolie zdradziła, że naturalnym kolorem jej włosów jest ciemny blond.

 • Natalia Siwiec znów zmieniła fryzurę!

  .... Pod zdjęciem, które zamieściła, fani nie szczędzą jej komplementów! Wam również bardziej podoba się w ciemnych włosach?

 • Prywatnie zostaję blondynką

  "Zawsze kombinuję jak postać ma wyglądać, jak podkreślić jej cechy za pomocą stroju czy fryzury. Na planie Teraz albo nigdy ekipa zastanawiała się, co teraz Kożuchowska zrobi z tymi ciemnymi włosami w M jak miłość " - opowiada Małgorzata Kożuchowska i dodaje: "Prywatnie jednak na razie zostaję blondynką".

Zdjęcia na temat: ciemnych włosach
 • Joanna Horodyńska zmieniła kolor włosów!
Wideo na temat: ciemnych włosach
 • Ilona Felicjańska ostro o Tomaszu Jacykowie. Stylista nie przyznaje się do znajomości z modelką

  Ilona Felicjańska przeszła ostatnio ogromną metamorfozę. Modelka ścięła i przefarbowała włosy z ciemnych na bardzo jasny blond. Felicjańska przyznaje, że odwagi do zmian nabrała już na początku swojej kariery, kiedy w niewybrednych słowach skrytykował ją Tomasz Jacyków. – Zawsze lubiłam zmiany, pamiętam, jak trudna była moja pierwsza metamorfoza. Kiedy przyjechałam do Warszawy miałam długie

 • Życie Adeli

  Opowieść zaczyna się, kiedy tytułowa bohaterka ma 15 lat i jest w liceum. Przeżywa pierwsze zauroczenie, pierwszy seks, miłosne rozczarowanie. Jedna rzecz nie ulega dla niej wątpliwości: dziewczyny chodzą z chłopakami. Jej życie zmienia się jednak na zawsze, gdy pewnego razu spotyka Emmę, młodą kobietę o niebieskich włosach. To właśnie dzięki niej Adela odkryje swoje pragnienia i kobietę w sobie. Na oczach widzów Adela dojrzewa, poszukuje swojej życiowej drogi, gubi ją i znowu odnajduje......

 • Tylko Bóg wybacza

  "Tylko Bóg wybacza" nowy film Nicolasa Windinga Refna, twórcy kultowego "Drive". Hipnotyczna opowieść o więzach krwi i zemście z Ryanem Goslingiem i Kristin Scott Thomas w rolach głównych. Autorem ścieżki dźwiękowej - podobnie jak w przypadku "Drive" - jest Cliff Martinez, a za oszałamiającą stronę wizualną filmu odpowiada Larry Smith, autor zdjęć do m.in. "Oczu szeroko zamkniętych" Stanley'a Kubricka. Julian (Ryan Gosling) jest właścicielem klubu w Bankoku, w którym prowadzi nie do końca...

Dyskusje na temat: ciemnych włosach