• Informacje na temat:

  cieniutkie sukienki

Artykuły na temat: cieniutkie sukienki
 • Szukał dziewczyny w Rzeszowie

  Danzel, belgijski król muzyki dance, najnowszy teledysk do piosenki "What Is Life" nakręcił w Rzeszowie. Klip jest obecnie najczęściej oglądanym w INTERIA.PL!

 • Carice van Houten i Conleth Hill o serialu "Gra o tron": Nie było łatwo

  Umarł król, niech żyje król! Kto jednak zasiądzie na Żelaznym Tronie? Tego oczywiście Carice van Houten i Conleth Hill, czyli serialowi Melisandre i Varys, nam nie zdradzili, lecz podzielili się chętnie anegdotami z planu "Gry o tron", której ostatni sezon startuje już 14 kwietnia.

 • Nie ma bata na... Zamachowskiego

  Jedną z końcowych scen najnowszego filmu Piotra Wereśniaka "Nie ma bata na wariata", rozgrywającą się w stodole, nagrano w czwartek, 24 października, na przedmieściach Warszawy. W zdjęciach wziął udział Zbigniew Zamachowski . Aktor wcielił się w postać Mytnika - pełnomocnika greckiego inwestora. Bohater trafił do stodoły po weselu. Uznał, że jest bankrutem i postanowił targnąć się na swoje życie.

 • "Piękna i Bestia": Opowieść stara jak świat

  ...balowej. Ze względu na bardzo bliskie skojarzenie żółtej sukienki z tą postacią proces projektowania był długi i nie obyło się podczas niego bez szeregu dyskusji na temat wyglądu, koloru i materiału. Ostatecznie suknię wykonano z wielu nałożonych na siebie kół cieniutkiej satynowej organzy ufarbowanej na żółto (łącznie prawie 55 metrów) zszytych przy pomocy ponad 900 metrów nici. Na dwóch górnych...