• Informacje na temat:

  cillian murphy zdjęcia

Artykuły na temat: cillian murphy zdjęcia
 • Murphy i McAdams u Cravena

  Cillian Murphy ( "28 dni później" ) i Rachel McAdams ( "Notebook" ) wystąpią w nowym filmie mistrza horroru, Wesa Cravena (seria "Krzyk" ). Zdjęcia do thrillera "Red Eye" rozpoczną się 8 listopada w Los Angeles.

 • "Dunkirk": Trwają zdjęcia do nowego filmu Nolana

  Wytwórnia Warner Bros. Pictures ogłosiła, że właśnie rozpoczęły się zdjęcia do epickiego thrillera "Dunkirk" Christophera Nolana. Twórca "Interstellar" i "Incepcji" przenosi na ekran własny scenariusz, wykorzystując do realizacji projektu połączenie technologii IMAX i taśmy 65 mm.

 • Marion Cotillard u Nolana

  Marion Cotillard, Cillian Murphy i Ellen Page dołączą do ekipy następnego filmu Christophera Nolana "Inception".

 • Jest kobietą czy mężczyzną?

  Ellen Page, która za rolę w "Juno" otrzymała nominację do Oscara i Cillian Murphy, znany z "Śniadania na Plutonie", zagrają główne role w filmie "Peacock".

 • Marcin Dorociński zagra w filmie z gwiazdorem "50 twarzy Greya"

  Marcin Dorociński wystąpił w międzynarodowej produkcji "Anthropoid" w reżyserii Seana Ellisa. Pierwszy pokaz filmu, w którym główne role grają Jamie Dornan Cillian Murphy, ma się odbyć podczas przyszłorocznego festiwalu w Cannes.

 • "Batman": Obsada rośnie

  Cillian Murphy ( "28 dni później" , "Wzgórze nadziei" ) dołączył do obsady filmu "Batman: Intimidation", do którego zdjęcia rozpoczną się już wkrótce. 30-letni Irlandczyk zagra głównego przeciwnika człowieka-nietoperza, w którego wcieli się Christian Bale ( "American Psycho" , "Equilibrium" ). Pierwszy klaps na planie opowieści padnie w lutym w Londynie.

 • "Batman": Aragorn zagra drania?

  Dwaj kolejni aktorzy otrzymają podobno propozycje występu w nowym filmie o przygodach Batmana. Kandydatami do udziału w komiksowym widowisku są Viggo Mortensen, czyli dzielny Aragorn ze słynnego cyklu "Władca Pierścieni" , oraz młody Brytyjczyk Cillian Murphy, popularny po sukcesie horroru s-f "28 dni później" . Spekuluje się, że mogą oni otrzymać role przeciwników człowieka-nietoperza.

 • Wczoraj był tylko człowiekiem. Johnny Depp w "Transcendencji"

  Johnny Depp zagrał główną rolę w "Transcendencji", reżyserskim debiucie wybitnego operatora Wally'ego Pfistera, laureata Oscara za zdjęcia do "Incepcji".

 • Nowy pojazd Batmana

  W Chicago trwają zdjęcia do filmu "Batman Begins", który powstaje dla studia Warner Bros. Pictures. Kilka dni temu po raz pierwszy udostępniono zdjęcia z planu, na których można zobaczyć nowy Batmobile, samochód człowieka-nietoperza. W postać Batmana wciela się tym razem Christian Bale ( "American Psycho" ).

 • Neil Jordan i irlandzki transwestyta

  Neil Jordan ( "Wywiad z wampirem" , "Gra pozorów", "Podwójny blef" ) przygotowuje się do realizacji czarnej komedii "Breakfast on Pluto". Jej bohaterem będzie młody Irlandczyk, który robi karierę w barach dla transwestytów. Zdjęcia mają rozpocząć się we wrześniu tego roku.