• Informacje na temat:

  claudia carlos

Artykuły na temat: claudia carlos
 • "Labirynt namiętności": Miłosny trójkąt

  ...labirynt zostało nakręcone przez Claudia Reyesa w posiadłości w Ajusco. Gdy nagrywano sceny w rzece, nad bezpieczeństwem aktorów czuwała ekipa ratunkowa AVE. Na wszelki wypadek wszyscy byli obwiązani linami(...) Carlosa Garcii. Sam również zgłębił tajniki malarstwa, żeby pokazać widzom proces tworzenia dzieł plastycznych i to, w jakim stopniu oddają one przeżycia wewnętrzne artysty. Gdy producent szukał aktorki...

 • Laureaci Berlina, Cannes, Locarno...

  Poznaliśmy pierwsze szczegóły programu 5. festiwalu Filmy Świata Ale Kino!, który w tym roku odbędzie się w dniach 18-29 listopada. Premierowo w Polsce zostaną pokazane obrazy nagrodzone na festiwalach filmowych w Berlinie, Cannes, Locarno i Toronto.

 • Serialowy przewodnik

  ...przez zamordowanego. "Continuum: Ocalić przyszłość" ODC.11, 12 Kiera i Carlos próbują powstrzymać internetowe ataki, zagrażające mieszkańcom miasta. Ich zdaniem akcje te organizuje grupa Liber8(...) do upadku Gabriela. Każe mężczyźnie wyznać Gabrielowi prawdę. Pietro, Claudia, Alonzo i Gabriel rozdzielają się, aby zbadać kilka możliwych miejsc pobytu Torchbearera. "CSI: Kryminalne zagadki Miami...

 • Ostatni dzień Berlinale

  Jak branżowy magazyn "Variety" rozpoczyna recenzje festiwalowych filmów? Nie mniej miejsca niż ich artystycznej ocenie poświęca szansom produkcji na światowym rynku filmowym.

 • "Eva Luna" od A do Z

  ...miejscowości "Eva Luna" otrzymała nagrodę Rocky dla najlepszej telenoweli roku. Statuetki odebrali Peter Tinoco, prezes Venevisión i Carlos Sotomayor, producent serialu. C jak czarna wdowa. Pierwszy(...) International, natomiast Greidys Gil (Claudia) trzy lata temu została Nuestra Belleza Latina. R jak realistyczne ciosy. Harry Geithner, wcielający się w szofera Francisca, prosił Leticię Morales (Jackie...

 • "Chrzest" Wrony z nagrodą w Pradze

  Film "Chrzest" Marcina Wrony otrzymał główną nagrodę Grand Prix międzynarodowego festiwalu filmowego Febiofest w Pradze. Nagrodę Kristiana za życiowy wkład w rozwój kinematografii na Febiofeście przyznano australijskiemu reżyserowi Peterowi Weirowi.

 • Skandale i prostytucja na festiwalu w Cannes. Seksem ociekał nie tylko czerwony dywan!

  .... W Cannes reżyserzy wycofywali filmy z konkursu i żądali zamknięcia festiwalu, solidaryzując się ze strajkującymi studentami. François Truffaut, Carlos Saura i Geraldine Chaplin podczas jednego z pokazów...

 • "Koko Euro spoko" oficjalnym przebojem na Euro

  Piosenka "Koko Euro spoko" zespołu Jarzębina będzie towarzyszyć piłkarzom i kibicom podczas Euro 2012. Oficjalny przebój drużyny narodowej i szeroki skład reprezentacji Polski na mistrzostwa Europy zaprezentowano podczas koncertu "Hit Biało-Czerwonych" w stolicy.

 • Oscarowi konkurenci "Rewersu"

  65 krajów rywalizuje o Oscara w kategorii Najlepszy Film Nieanglojęzyczny. 82. ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 7 marca 2010 roku. Polskę reprezentuje film "Rewers" Borysa Lankosza.

 • Tłumy widzów w siedzibie TVP

  Blisko 8 tys. osób odwiedziło w sobotę, 8 września, pomieszczenia Telewizji Polskiej przy ul. Woronicza w ramach Dnia Otwartego Telewizji Polskiej. Widzowie poznali kulisy telewizyjnej pracy, zbierali autografy, rozmawiali z aktorami oraz autorami i prowadzącymi programy.

Zdjęcia na temat: claudia carlos
Wideo na temat: claudia carlos
 • Do nieba

  Sławna artystka musi przewartościować swoje życie, kiedy - za sprawą młodej i dociekliwej dziennikarki - zostaje skonfrontowana z synem, którego porzuciła 20 lat wcześniej. Przez ten czas nie mieli ze sobą kontaktu. Niezwykłe spotkanie po latach zmieni wszystko. Sztuka, którą tworzy artystka i jej myślenie o życiu już nigdy nie będą takie same.

 • Flamenco, Flamenco

  Carlos Saura odkrywa w kolejnej części swojej muzycznej podróży tajemniczy świat kultury flamenco. W tej odsłonie obok dźwięków równie ważną rolę gra hiszpańskie malarstwo, stanowiące istotne tło scenograficzne. Saura zaprosił do współpracy nie tylko znanych i cenionych artystów starego pokolenia ale i przedstawicieli nowego nurtu tradycyjnych andaluzyjskich rytmów.

 • Rio 2

  Kontynuacja barwnych przygód bohaterów animowanego przeboju z roku 2011. Blu, Julia i trójka ich dzieci wiodą rodzinny tryb życia, ale Julia obawia się, że jej dzieci nigdy nie poznają, co to znaczy być wolnym ptakiem. Ku jej zdumieniu Blu postanawia zabrać całą rodzinę na wyprawę do dżungli. Wyruszają do Amazonii, gdzie na ich trop wpada dawny przeciwnik, Nigel. W 2011 roku na ekrany kin weszło "Rio" - barwna animacja w reżyserii Carlosa Saldanhy, twórcy "Epoki lodowcowej", który marzył o...