• Informacje na temat:

  claudia schiffer

Artykuły na temat: claudia schiffer
 • Claudia Schiffer (45 l.) rozpoczynała karierę modelki w 1987 roku. Miała wtedy 17 lat. Choć od wielu lat jest na "emeryturze", od czasu do czasu pojawia się na imprezach celebryckich. Zobaczcie jej zdjęcia z przeszłości oraz te obecne. My jesteśmy zdumieni jej wyglądem!

 • Reżim Claudii Schiffer

  Ciało słynnej modelki Claudii Schiffer zasługuje na podziw. Jednak jak zapewnia osobisty trener niemieckiej piękności, David Higgins, taki efekt wymaga wysiłku i pracy.

 • Claudia Schiffer: Spłonął jej dom!

  Claudię Schiffer (43 l.) spotkało prawdziwe nieszczęście – jej dom doszczętnie spłonął!

 • Życie Claudii Schiffer zagrożone

  Mąż Claudii Schiffer obawia się, że jeden z fanów supermodelki może próbować ją zabić. Jego obawy nie są bezpodstawne.

 • 48-letnia Clauda Schiffer zachwyca sylwetką!

  Claudia Schiffer w latach 90. była jedną z najbardziej rozpoznawalnych modelek na świecie. Kiedy jej kariera dobiegła końca, nieco usunęła się w cień. Od czasu do czasu pojawiała się jednak na okładkach gazet czy imprezach celebryckich. Wciąż też krążą za nią paparazzi. Ostatnio zrobili jej zdjęcia, gdy wypoczywała na jachcie w Toskanii. Jak widać, modelka, która jest mamą trojga nastoletnich...

 • Claudia Schiffer w ciąży!

  Claudia Schiffer jest w piątym miesiącu ciąży - poinformował serwis WENN. Ojcem dziecka jest mąż modelki Matthew Vaughn.

 • Dramat Claudii Schiffer

  ...bardzo troskliwego męża - zachwycała się Claudia. Matthew podziwiał ją bezgranicznie, ale kiedy ona podpisywała kolejne lukratywne kontrakty reklamowe, on w pocie czoła rozkręcał własną karierę. Gdy pojawiali się razem na czerwonym dywanie, nazywali go "panem Schiffer". To musiało boleć... Czyżby zatem rzeczywiście zapragnął dowartościować się w ramionach innej kobiety? - Z moim małżeństwem jest...

 • Claudia Schiffer projektantką

  Po tym, jak przez ponad dwie dekady była twarzą innych projektantów, supermodelka Claudia Schiffer, twierdzi, że jest gotowa stworzyć własną markę odzieżową.

 • Claudia Schiffer urodziła córeczkę

  Niemiecki supermodelka Claudia Schiffer i jej mąż, brytyjski reżyser filmowy Matthew Vaughn, z zadowoleniem powitali na świecie ich trzecie dziecko - dziewczynkę.

 • Claudia Schiffer - supermodelka światowej sławy - przyleciała w czwartek, 28 września, z krótką wizytą do Polski. Modelka zgodziła się promować kolekcję ubrań jednej z polskich firm odzieżowych; została twarzą kolekcji wiosna - lato 2007.

Zdjęcia na temat: claudia schiffer
Wideo na temat: claudia schiffer
 • Do nieba

  Sławna artystka musi przewartościować swoje życie, kiedy - za sprawą młodej i dociekliwej dziennikarki - zostaje skonfrontowana z synem, którego porzuciła 20 lat wcześniej. Przez ten czas nie mieli ze sobą kontaktu. Niezwykłe spotkanie po latach zmieni wszystko. Sztuka, którą tworzy artystka i jej myślenie o życiu już nigdy nie będą takie same.

 • Artysta i modelka

  Starszy rzeźbiarz zamieszkuje ze swoją żoną południową Francję. Kiedy wydaje mu się, że to schyłek kariery i życia, ukochana daje schronienie młodej emigrantce.

 • Saga Wikingów

  Wygnani z ojczyzny Wikingowie, pod wodzą nieustraszonego Asbjörna (Tom Hopper), wyruszają do Brytanii, by zrabowanym z klasztorów złotem wykupić swą wolność i powrót do kraju. Gdy ich podróż przerywa sztorm, który zatapia statek i wyrzuca rozbitków na szkockim wybrzeżu, jedyną szansą na przetrwanie za linią wroga staje się wyprawa do rządzonej przez Wikingów osady Danelaw. Po drodze ludzie Asbjörna napadają na zbrojny konwój, a w ich ręce wpada piękna Lady Inghean (Charlie Murphy), córka...

Dyskusje na temat: claudia schiffer