• Informacje na temat:

  clint eastwood

Artykuły na temat: clint eastwood
 • Clint Eastwood nie lubi urodzin

  Clint Eastwood, jeden z największych hollywoodzkich gwiazdorów, 31 maja skończy 90 lat. Nie zamierza jednak z tej okazji organizować przyjęcia. Jak w najnowszym wywiadzie przyznał jego syn, aktor i reżyser nie przepada za urodzinami. "Spróbujemy przemycić tort. Choć na pewno nie spotka się to z entuzjastyczną reakcją taty" - zdradza Scott Eastwood.

 • Clint Eastwood: Ikona amerykańskiego kina

  Wciąż pojawiają się opowieści warte przedstawienia. I dopóki ludzie chcą, żebym kręcił filmy, będę to robić - powiedział reżyser Clint Eastwood. Z okazji premiery jego filmu "Richard Jewell" - o ochroniarzu, który udaremnił zamach bombowy w Atlancie w 1996 r., przypominamy sylwetkę czterokrotnego zdobywcy Oscara.

 • Clint Eastwood: Kino to najpotężniejsza broń

  W niedzielę, 31 maja, 90 lat kończy Clint Eastwood - żywa legenda amerykańskiej kinematografii, aktor, który w pewnym momencie swojej kariery stanął za kamerą i stał się synonimem jednej z najciekawszych ewolucji w Hollywood. Trudno wyobrazić sobie Fabrykę Snów bez filmów, na których odcisnął swoje piętno.

 • Clint Eastwood pozywa za wykorzystanie jego nazwiska w reklamie

  Kannabidiol, bardziej znany pod skrótem CBD, to substancja, którą można znaleźć w roślinach konopi. W przeciwieństwie do marihuany nie ma on jednak właściwości psychoaktywnych, a co za tym idzie jest legalny. Sprzedawany w formie oleju, znalazł się na celowniku Clinta Eastwooda. Legendarny aktor pozwał firmy zajmujące się produkcją i sprzedażą CBD, a powodem pozwów było zwodnicze używanie jego...

 • Clint Eastwood o bohaterskim ochroniarzu

  Richard Jewell, ochroniarz, który pracował przy Igrzyskach Olimpijskich w Atlancie z 1996 roku i w krótkim czasie z idola Amerykanów stał się wrogiem publicznym numer jeden, został bohaterem najnowszego filmu Clinta Eastwooda.

 • Nowy projekt Clinta Eastwooda?

  ...88-letni Clint Eastwood nie zamierza iść na emeryturę. Jak podaje serwis Deadline, uznany twórca jest zainteresowany wyreżyserowaniem filmu "The Ballad of Richard Jewell". Projekt krąży po Hollywood od dłuższego czasu.

 • Clint Eastwood docenił Lady Gagę

  Lady Gaga zagrała główną rolę w kolejnej ekranizacji hollywoodzkiego przeboju "Narodziny gwiazdy". Jej grę docenił sam Clint Eastwood, który początkowo miał reżyserować film. W końcu realizacji obrazu podjął się Bradley Cooper.

 • Clint Eastwood: Czy masz dzisiaj szczęście?

  Pada strzał, kolejny, jeden z przestępców został trafiony, drugi leży na ulicy. "Wiem, o czym myślisz: 'Czy wystrzeliłem sześć kul, czy tylko pięć. Powinieneś zadać sobie inne pytanie: czy masz dzisiaj szczęście?'" - mówi "Brudny Harry". To jedna z kultowych ról Clinta Eastwooda, który 31 maja, skończył 89 lat.

 • "Przemytnik": Clint Eastwood szmugluje narkotyki

  W Los Angeles odbyła się uroczysta premiera "Przemytnika" Clinta Eastwooda. 88-letni twórca nie tylko ten film wyreżyserował, ale też - ku radości fanów - zagrał w nim główną rolę, wracając do aktorstwa po kilku latach przerwy.

 • Sam Rockwell w nowym filmie Clinta Eastwooda

  ...89-letni Clint Eastwood nie zamierza w najbliższym czasie przechodzić na emeryturę. Zdobywca czterech Oscarów przygotowuje się do zdjęć do swojego najnowszego filmu "The Ballad of Richard Jewell".

Zdjęcia na temat: clint eastwood
Wideo na temat: clint eastwood
Dyskusje na temat: clint eastwood