• Informacje na temat:

  clive russell zdjęcia

Artykuły na temat: clive russell zdjęcia
 • Foster i Owen u Spike'a Lee

  Jodie Foster ( "Azyl" , "Anna i król" ) i Clive Owen ( "Bliżej" , "Król Artur" ) zagrają w najnowszym projekcie Spike'a Lee ( "Mordercze lato" , "Malaria"), zatytułowanym "Inside Man". W postać głównego bohatera wcieli się Denzel Washington ( "Wyścig z czasem" , "Człowiek w ogniu" ), który z twórcą "Malcolma X" spotka się już na planie po raz czwarty.

 • Spike Lee kręci na Brooklynie

  Spike Lee ( "Mordercze lato" , "Malaria", "Malcolm X") zdecydował, że swój najnowszy film nakręci na nowojorskim Brooklynie. Pierwszy klaps na planie obrazu "The Inside Man" padnie 27 czerwca. Twórcy udało się namówić do udziału w projekcie takie gwiazdy, jak Denzel Washington ( "Kandydat" ), Clive Owen ( "Bliżej" ) i Jodie Foster ( "Azyl" ).

 • Obsada filmu Spike'a Lee

  Christopher Plummer ( "Ptaki ciernistych krzewów" ), Peter Gerety ( "Ludzie, których znam" ), Chiwetel Ejiofor ( "Melinda i Melinda" ), Peter Frechette ( "Grease 2" ) i Jason Manuel Olazabal ( "Bad Boys 2" ) dołączyli do obsady nowego filmu Spike'a Lee "Inside Man". Prace na planie rozpoczynają się w poniedziałek, 27 czerwca.

 • Hugh Jackman: Jeszcze jeden Bond?

  Hugh Jackman ( "Kate & Leopold" , "X-MEN 2" ) dołączył do licznego grona kandydatów do zagrania roli agenta 007. Według krążących pogłosek australijski wykonawca jest obecnie najbardziej faworyzowanym z potencjalnych Bondów. Producenci rzekomo stracili serce do Clive'a Owena ( "Gosford Park" , "Tożsamość Bourne'a" ).

 • Trzeci sezon "Gry o tron" na DVD i Blu-ray

  21 lutego na sklepowych półkach zadebiutuje wydanie Blu-ray i DVD trzeciego sezonu "Gry o tron" - epickiej produkcji telewizji HBO zrealizowanej na podstawie bestsellerowego cyklu powieściowego George'a R.R. Martina.

 • Striptiz? Rzecz kobieca!

  Zatańczyć na rurze? Nie trzeba być aktorką. Sztuka filmowego striptizu jest bowiem umiejętnością o wiele wyższym stopniu erotycznego wyrafinowania. Czasem, jak zrobiła to Rity Hayworth, wystarczyło tylko zdjąć rękawiczkę. Przedstawiamy 10 najoryginalniejszych striptizów w historii kina.

Wideo na temat: clive russell zdjęcia
 • Źródło nadziei

  W roku 1919 po bitwie o Gallipoli pewien Australijczyk wyrusza do Turcji, by odnaleźć swoich trzech zaginionych synów.

 • Fighter

  Dwóch braci, na przekór własnemu losowi, postanowiło odbić się od dna i zawalczyć o jeden z najważniejszych tytułów bokserskich. Prawdziwa historia Micky Warda (Wahlberg) oraz niełatwej drogi, którą musiał pokonać, by stać się mistrzem tej walki. Christian Bale wciela się w postać jego przyrodniego brata, który po zawodowej porażce stoczył się na samo dno i wylądował w więzieniu. Teraz, by odkupić grzechy przeszłości, odzyskać utraconą dumę i uratować rodzinę zostaje trenerem młodszego brata...

 • Poradnik pozytywnego myślenia

  Były nauczyciel, Pat Solitano (Bradley Cooper), znalazł się na życiowym zakręcie. Po tym, jak stracił pracę, dom oraz żonę, ostatnie osiem miesięcy spędził w szpitalu psychiatrycznym. Po zwolnieniu ze szpitala w wyjściu na prostą pomagają mu rodzice - Patrick senior i Dolores (Robert De Niro i Jacki Weaver). Pat jest zdeterminowany, by po okresie separacji odbudować relacje z żoną i wrócić do niej. Wszystko jednak komplikuje się na nowo, kiedy spotyka on na swojej drodze tajemniczą i samotną...