• Informacje na temat:

  cliver must be the music

Artykuły na temat: cliver must be the music
 • "Must Be The Music": Atak disco polo trwa

  Po zeszłotygodniowym sukcesie Pięknych i Młodych w programie zobaczyliśmy kolejnych przedstawicieli disco polo. Grupa Cliver jednak nie zdobyła uznania jury.

 • "Must Be The Music 6": Sukces rodzi sukces

  Sukcesy grup Enej i LemON - tym przede wszystkim chwalą się producenci programu "Must Be The Music", choć i inni uczestnicy zaznaczyli swoją obecność na muzycznej scenie. W niedzielę (1 września) rusza szósta już edycja tego telewizyjnego show.

 • "Must Be The Music" kontra disco polo: Jury nie zna się na muzyce?

  Wokaliści i zespoły disco polo regularnie zgłaszają się do "Must Be The Music" i niemal bez wyjątku zbierają regularne baty od jurorów. Masochizm?

 • Must be the bitwa na x factor

  Dobrze sprawdzająca się formuła "Must Be The Music", pominięcie tzw. kosmitów w "X Factor" i lukier wylewający się z "Bitwy na głosy" - sprawdźcie, jak nasza redakcja ocenia start trzech muzycznych programów!

 • Disco Hit Festival Kobylnica: Piękni i Młodzi świętują

  The Music" . Dorobek tria obejmuje album "Niewiara" oraz pięć singli, które osiągnęły wielomilionową oglądalność. Największym przebojem jest "Ona jest taka cudowna" (ponad 52 mln odsłon). Sprawdź(...), MIG, Andre, Playboys, Defis, Łobuzy, Ivan Komarenko, Cliver, Marcin Siegieńczuk, Łobuzy, Skaner, Jorrgus i DBomb. Swoje pięciolecie świętować będzie grupa Piękni i Młodzi . Trio z Łomży (małżeństwo...