• Informacje na temat:

  cne

Artykuły na temat: cne
 • WSZ i CNE w MTV

  Człowiek Nowej Ery i Wujek Samo Zło rozpoczynają pracę nad nowymi programami hiphopowymi, które już niedługo będzie można obejrzeć w MTV Polska. CNE i WSZ rozpoczynali karierę dziennikarską 5 lat temu w telewizji VIVA, gdzie stworzyli kultowe programy "Megazin" i "Rap kanciapa".

 • WSZ & CNE już w czwartek

  Już 13 października, czyli w najbliższy czwartek, w sklepach pojawi się druga płyta duetu WSZ & CNE zatytułowana "Jeszcze raz". Ten ciekawy i różnorodny album jest dowodem na nieustającą ewolucję artystyczną raperów i pokazuje jak bardzo wzrosły ich umiejętności od czasu wydania debiutanckiego albumu "Te-rap-ja".

 • CNE i WSZ: Przejść ewolucję

  ..."Te-Rap-Ja", pierwszy krążek CNE i WSZ, ukazał się w październiku zeszłego roku, jednak przygotowania do nagrań rozpoczęły się dużo wcześniej. "Uważam, że każdy raper powinien przejść pewną drogę zanim wyda oficjalnie płytę - przejść ewolucję, wydać demówkę. Tak jak grafficiarz, który najpierw taguje na swoim podwórku, boisku, swojej ulicy, a dopiero potem wychodzą na miasto. Najpierw musisz...

 • Afromental: Dokument "Więcej niż jedno zwierzę". Nowa płyta "5" we wrześniu

  ...20 września do sklepów trafi piąta płyta grupy Afromental zatytułowana po prostu "5". O zespole powstał też dokumentalny film "Afromental - Więcej niż jedno zwierzę", którego autorem jest raper CNE.

 • "Autentyczne historie"

  Duet WSZ/CNE, czyli Wujek Samo Zło i Człowiek Nowej Ery, to stare rapowe wygi. W połowie października 2005 roku do sklepów trafił ich drugi wspólny album, "Jeszcze raz", pilotowany singlem z piosenką(...) wam o wszystkich ważnych wydarzeniach w rap-świecie. Sprawdźcie to... Z WSZ i CNE rozmawiał Kamelito.

 • Hiphopowcy w grze komputerowej

  Polscy raperzy po raz pierwszy pojawią się na ścieżce dźwiękowej gry komputerowej. Firma CD Projekt poinformowała, że w polskiej wersji językowej "Tony Hawk's Pro Skater 4" będzie można usłyszeć WSZ i CNE, Fisza, Mezo, OSTR, Tedego oraz Tymona.

 • Festiwal hiphopowy w Toruniu

  ...30 stycznia w Toruniu odbędzie się największy polski festiwal hiphopowy. Na scenie będziemy mogli zobaczyć same gwiazdy polskiej sceny hiphopowej. Wystąpią Tede, Sistars, Jeden Osiem L, Vienio i Pele (gościnnie z Gutkiem), Włodi, 52 Dębiec, Trzeci Wymiar, Wujek Samo Zło (WSZ) wraz z Człowiekiem Nowej Ery (CNE) oraz Molesta.

 • Kurdej-Szatan jako czarny charakter

  Barbarze Kurdej-Szatan, etatowemu aniołkowi polskiej telewizji, urosły różki. W komedii "Narzeczony na niby" wraz z Piotrem Adamczykiem prowadzi niecną intrygę wymierzoną w Julię Kamińską.

 • "Słowo się rzekło, kobyłka u płotu"

  Abra dAb to raper z kultowej formacji Kaliber 44. Na jego debiutanckiej płycie, wydanej na początku czerwca, pojawiają się byli członkowie nieistniejącej już grupy: Joka (prywatnie brat Daba, wyjechał do USA), DJ Feel-X. Oprócz nich w nagraniu płyty wzięli udział m.in. Tede, Gutek, Frenchman, DJ Bart, Jajonasz, WSZ i CNE. Na płycie pojawia się również nowa wersja utworu "Miasto jest nasze...

 • "Kobiecy punkt widzenia"

  Ania Sool pochodzi z Chorzowa. Mocne koneksje z gliwicką sceną zaowocowały solowym występem w utworze "Troszkę się boję", na składance Autonomii, zrzeszających tamtejszych MC. Jakiś czas potem(...) było usłyszeć na Prezesie, Tewu czy choćby ostatnio na drugim albumie WSZ/CNE. Obecnie pracuje nad swą debiutancką płytą. Z Anią Sool rozmawiał Kamelito.

Zdjęcia na temat: cne
 • „Czysta krew”
Wideo na temat: cne
 • "Druga szansa": Tamara Arciuch o swojej bohaterce

  Czy Kinga odzyska Marcina? Czy posunie się do niecnych sztuczek? Na te pytanie odpowiada wcielająca się w rolę bohaterki Tamara Arciuch.

 • "Pierwsza miłość": Odcinek 2951.

  Zdegradowana Melka zaczyna rowerowe patrole. Piotrek pociesza ją, szuka dobrych stron takiej pracy. Zbyszek śledzi Melkę i planuje zasadzkę. Udaje mu się ją zwabić do zamkniętego sklepu jubilerskiego. Skazuje Melkę na okrutną śmierć. Tymczasem Dominika wprowadza się do Domańskich. Julka ustala z nią zasady wspólnego mieszkania. Marysia chce pomóc siostrze w znalezieniu pracy. Nie jest to łatwe, bo Dominika nie ma żadnych umiejętności. Marysia wpada na niecny plan. Michalina dostaje...