• Informacje na temat:

  co doda lubi najbardziej

Artykuły na temat: co doda lubi najbardziej
 • Doda "najbardziej nielubianą gwiazdą"

  Dorota Rabczewska i Justyna Steczkowska to najbardziej nielubiane przez widzów gwiazdy telewizyjne - wynika z badań przeprowadzonych na zamówienie Telewizji Polskiej. Polacy przepadają natomiast za Maciejem Stuhrem oraz Katarzyną Glinką.

 • Polskie płyty 2015 roku: Kto wydaje, kto powraca?

  Nowości płytowe w 2015 roku to nie tylko rynek zagraniczny. To także sporo nowości od rodzimych wykonawców. Kto zachwyci, a kto rozczaruje słuchaczy?

 • Doda o rozstaniu z Haidarem: "Wiele rzeczy ukrywał przede mną"

  Doda (32 l.) i Emil Haidar (35 l.) uchodzili za zgodną i nieźle dobraną parę. Szykowali się do ślubu i lubili publicznie okazywać sobie uczucie. Jednak ku wielkiemu zaskoczeniu fanów rozstali się! Teraz wokalistka opowiedziała o powodach tej decyzji.

 • Fokus: Kariera w 10 utworach

  Wojciech Alszer, znany lepiej jako Fokus lub Fokusmok, 13 marca 2015 roku świętuje 35. urodziny. Jeden z najbardziej charakterystycznych raperów w naszym kraju może pochwalić się pokaźnym dorobkiem artystycznym. Spośród wszystkich utworów katowickiego rapera wybraliśmy 10, które idealnie podsumowują jego karierę.

 • Olszówka lubi zabawić się z kobietami

  Polskie gwiazdy niestety coraz częściej powielają zachowania zachodnich celebrities i są gotowe na każde, najbardziej nawet żenujące zachowanie czy też "wyznanie" w prasie", by pojawić się na okładce brukowców, którymi oficjalnie pogardzają. Pierwszą taką gwiazdą, która w dodatku od razu uderzyła z grubej rury, była oczywiście Doda. Teraz jak grzyby po deszczu wyrastają jej naśladowczynie. Jedną...

 • Grażyna Torbicka: Dziewczyna Jamesa Bonda

  18. galę Telekamer poprowadzi ulubiony duet Polaków - Grażyna Torbicka i Artur Żmijewski. W rozmowie z "Tele Tygodniem" prezenterka zabiera wszystkich w ekscytującą podróż wspomnień o początkach plebiscytu, chwilach grozy i spotkaniach z gwiazdami.

 • Wiśniewski broni Dodę!

  Najbardziej obciachowe postacie polskiego show biznesu są czasem zaskakująco solidarne.

 • Widzowie mają już dość Dody

  Doda i Justyna Steczkowska są najbardziej nielubianymi przez widzów gwiazdami telewizyjnymi - wynika z zamówionego przez Telewizję Polską badania.

 • Józefowicz: Do Dody to nie docierało

  .... W pewnym momencie doszłam do wniosku, że czas Buffo dobiegł końca, wiedziałam, że muszę zrobić kolejny krok" - mówiła. Do teatru jednak wpadała, "lubiła jego atmosferę, charakterystyczny zapach desek". Było jej żal kolegów: "Pracowali dla kogoś, kto kompletnie tego nie szanował, ale musieli z czegoś żyć. W Buffo nikt, nawet najbardziej utalentowany człowiek, nie mógł zrobić kariery, bo gwiazda...

 • Doda pożegnała Radka

  Najbardziej zagadkowa para mijającego roku, czyli gwiazda pop Doda Rabczewska (23 l.) i popularny piłkarz Radosław Majdan (35 l.), znowu zaczynają swoje gierki.