• Informacje na temat:

  co lubią faceci

Artykuły na temat: co lubią faceci
 • "Faceci od kuchni": Smak nowych wrażeń

  ...polskich kin. Szkole japońskiego mistrza nie dorówna nic, prócz kulinarnych ambicji Jacky'ego Bonnota (Michael Youn) - głównego bohatera filmu Daniela Cohena "Faceci od kuchni". Początkujący francuski(...) się z klientami, którzy nie lubią nowości i boją się nietypowych mieszanek smakowych. Jacky to artysta, nudzi go codzienność, nie satysfakcjonują banały. Legarde traci tymczasem twórczą wenę...

 • "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach": Z okazji Dnia Kobiet

  ..."Ten film ma wywołać uśmiech na twarzach pań" - dodaje Maciej Zakościelny. Z okazji Dania Kobiet aktorki, które grają w filmie "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach", zdradzają, czy lubią to(...) w naszym kraju. Wszyscy faceci chodzą z tulipanami" - wyznaje Mikołaj Roznerski. Tymczasem najnowszą produkcję Tadeusza Lampki i Piotra Wereśniaka obejrzało już 586 483 osób. Komedia "7 rzeczy...

 • "Polska wódka bardzo nam smakowała, ale wypiliśmy jej tyle, że naprawdę nie pamiętamy, jaka była jej nazwa" - powiedział G.P. Baxxter (41 l.), lider gwiazdy muzyki dance, niemieckiego zespołu Scooter, który właśnie odwiedził nasz kraj.

 • Katarzyna Walter o miłości z dużo młodszym facetem

  ...poznaniu grającego jej przyszłego partnera Michała Mikołajczaka, miała pewne wątpliwości. - Obawiałam się, że kobiety tego nie łykną. Lubię baby i zdaje się, że co poniektóre i mnie lubią, więc nie...

 • Arkadiusz Janiczek: Zaczynam być sentymentalnym facetem

  .... Często odwiedzał gospodę pod Arendą w Czarnowąsach pod Opolem. To była pierwsza "harenda" w jego życiu. Dom w Zakopanem nazwał na pamiątkę gimnazjalnych czasów... - wyjaśnia pan Arkadiusz. Córki lubią...

 • Bachleda-Curuś: Najważniejszy facet jej życia

  ...inaczej. Mężczyźni przyzwyczajeni są do większej otwartości ze strony pań. A już ci, którzy odnieśli sukces, sami lubią być adorowani i w ogóle nie mają nawyku zdobywania kobiet. Alicja jest...

 • "Marilyn Manson to bardzo miły facet"

  ...płytowe nie lubią artystów, więc pozbędą się prawdziwych artystów i stworzą własnych - marionetki bez talentu, pozbawione własnej woli i pomysłów. Czyli prawdziwa sztuka znajdzie się w odwrocie...

 • "Eastern": Mściwe dziewczyny

  A gdyby tak zamienić facetów na dziewczyny, zachód na wschód, konie na samochody, ostrogi na colę, a saloon na współczesne przedmieścia? W Polsce, bo przecież nie w jakiejś Kalifornii czy Nevadzie. „Eastern” to prawdziwie szalony pomysł i przewrotna zabawa dla kinomanów, którzy nie lubią na ekranie oczywistości, a bliska jest im estetyka filmów Yorgosa Lanthimosa i Quentina Tarantino.

 • Rozwalone trzustki, nogi i wątroby? Agnieszka Dygant o "Botoksie"

  ...​"Dla tego filmu obrzydzamy się, kuśtykamy, mamy rozwalone trzustki, nogi i wątroby. Ale aktorzy lubią takie wyzwania" - wyznaje Agnieszka Dygant i zaprasza za kulisy nowego hitu Patryka Vegi zatytułowanego "Botoks".

 • Patryk Vega: Polki chcą seksu na ekranie

  Z okazji walentynek reżyser "Bad Boya" - Patryk Vega prezentuje pikantne sceny z Antonim Królikowskim, Katarzyną Zawadzką i Maciejem Stuhrem. Film o piłce nożnej i kobietach, które lubią niegrzecznych chłopców, w kinach od 21 lutego!

Zdjęcia na temat: co lubią faceci
Dyskusje na temat: co lubią faceci
 • Re: "Korona królów": Faceci lubią wyzwania

  tu nie musi być wiernie i realistycznie. ma być jaskrawo, kolorowo, trochę gołych up, trochę walki na miecze, smok może być. Zrozumiałeś o co chodzi w przemyśle filmowym?

 • Re: "Korona królów": Faceci lubią wyzwania

  Wywiad jest z Marcinem Rogacewiczem, to po co na tej focie ten drugi facio i na dodatek jeszcze ta beznadziejna aktoreczka. Nie wiem czy po Ndinz ktoś jeszcze będzie chciał ją oglądać.

 • Re: "Korona królów": Faceci lubią wyzwania

  Ja nie piszę o "przemyśle filmowym" mikrocefalu. "Przemysł filmowy" to jest dla takich jak ty, ale ja nie muszę za to płacić. Zrozumiałeś o co chodzi? Czy dalej nie? Mogę się dokładać podatkami to filmów, ale nie do "przemysłu filmowego" tak jak nie dokładam się do przemysłu gumowego, choć może powinienem, bo przemysł gumowy poważnie zawiódł twojego ojca.

 • Re: "Korona królów": Faceci lubią wyzwania

  papugi ,,,nic sami nigdy nie wymyślą tylko papugują innych,będzie KIT nie HIT

 • Re: "Korona królów": Faceci lubią wyzwania

  taaa hit, jak ostatnio wszystko w TVP. nawet w niedzielnym prime time notują takie oglądalności, że wstyd, niecałe 2,7 miliona.

 • Re: "Korona królów": Faceci lubią wyzwania

  Z punktu widzenia historyka reaguję z niesmakiem na podobne próby "wiernego" odtworzenia realiów średniowiecza... Po co w ogóle robić takie ugrzecznione maszkary? Żeby ludzie mieli kosmicznie złe wyobrażenie o średniowieczu?

 • Re: "Korona królów": Faceci lubią wyzwania

  nie da się wiernie odtworzyć realiów średniowiecza, bo żyjący wówczas ludzie mieli zupełnie inną mentalność, umysłowość i duchowość niż my. Trudno jest ich zrozumieć, bo kierowali się innymi motywami niż ludzie obecni.

 • Re: "Korona królów": Faceci lubią wyzwania

  Poziom i realizm rodem z "Xeny wojowniczej księżniczki" i Harculca w wykonaniu Kevina Sorbo. Produkcja "dedykowana" 10-letnim zjadaczom czipsów zwolnionym przez ciocie lekarkę z w-f.

 • Re: "Korona królów": Faceci lubią wyzwania

  bo to nie jest film historyczny, tylko kolorowa bajka na motywach piastowskich, jakbyś nie wiedział. tu nie o realizm chodzi

 • Re: "Korona królów": Faceci lubią wyzwania

  Ten paździerz do pięt nie sięga "kolorowym bajkom" na motywach historycznych zrobionym w głębokim PRL kilkadziesiąt lat temu tj. Znak Orła, Przyłbice i kaptury, Historia żółtej ciżemki, Kopernik, Królowa Bona. Do kibla z tym ortalionowym syfem! Totalna kompromitacja, jeszcze smoka wawelskiego niech zrobią w technologii z serialu "wiedźmin". Będzie komplet.