• Informacje na temat:

  co nosi w torebce

Artykuły na temat: co nosi w torebce
 • Katarzyna Glinka: zawsze mam w torebce zapasowe majtki

  Katarzyna Glinka (39 l.) w najnowszym wywiadzie opowiedziała m.in. o tym, co nosi w torebce...

 • Marta Żmuda Trzebiatowska szkoliła się u antyterrorysty

  - Różni dziwni ludzie chodzą po świecie i kobieta powinna umieć się bronić - uważa Marta Żmuda Trzebiatowska. Aktorka nosi w torebce gaz, wzięła także udział w kursie samoobrony pod okiem byłego antyterrorysty.

 • Anna Lewandowska nosi torebkę za...

  Anna Lewandowska (26 l.) korzysta z możliwości kupna drogich rzeczy. Ostatnio była widziana z torebką, która kosztuje ponoć 15 tys. zł!

 • Marta Żmuda Trzebiatowska: W torebce gaz pieprzowy

  Prowadzącą nowego programu "Niepokonane" na kanale ID została Marta Żmuda Trzebiatowska. Gwiazda przedstawia w nim historie kobiet, które wpadły w sidła oprawców, ale nie pozwoliły, by strach je obezwładnił. W wywiadzie zachęca kobiety, by nosiły przy sobie gaz pieprzowy.

 • Dermokosmetyki, które zmieszczą się w każdej torebce!

  To nie jest zwykła saszetka Saszetka - nic odkrywczego - powiecie. A jednak. Co więc różni je od dostępnych na rynku tzw. próbek? Przede wszystkim tę saszetkę można szczelnie zamknąć po każdym użyciu! To prawdziwy hit. A korzyść i dla Ciebie i dla samego kremu, który dzięki temu nie zostanie zanieczyszczony. Ponadto ta wygodna aplikacja umożliwia noszenie kremu nawet w torebce. Nic się nie...

 • Marta Żmuda Trzebiatowska i "Niepokonane"

  Stanęły twarzą w twarz z napastnikiem. Nie pozwoliły, aby strach je obezwładnił. Przeszły przez prawdziwe piekło. Miały odwagę, by walczyć. Przeżyły, aby o tym opowiedzieć. "Niepokonane" - takie są bohaterki nowego programu telewizji ID, którego premiera już 18 maja o godzinie 22:00. Sylwetki kobiet i ich pełne emocji historie przybliży widzom prowadząca - Marta Żmuda Trzebiatowska.

 • "M jak miłość": Piotr nosi Olgę na rękach

  ...dworcu. - Wiedziałam, że kiedyś będziesz mnie nosił na rękach, nie wiedziałam tylko, że to pójdzie tak szybko - zażartuje Górecka.

 • Marta Żmuda Trzebiatowska: Gaz pieprzowy i taniec na rurze

  Często gra słodkie, bezradne kobietki. Prywatnie Marta Żmuda Trzebiatowska jest twardzielką, która gdy trzeba, sama potrafi się obronić. Swoją wiedzą dzieli się w programie "Niepokonane". Jest singielką, ale marzy, by założyć rodzinę.

 • Węgrowska nosi w torebce różaniec

  ...naszego papieża różaniec, a potem dał go mnie". W torebce nosi także: swoje płyty i Seala, ładowarkę, telefon, gąbeczki do makijażu, perfumy, witaminy, grzebień i klucze. Tancerka Iza Janachowska nie rozstaje się z błyszczykiem, kozakami, skarpetkami na zmianę, perfumami, tranem, witaminą C, dokumentami, pieniędzmi, gumami do żucia oraz telefonem. Mandaryna natomiast nosi pompę insulinową ("Choruję na...

 • Tom Cruise rozpieszcza córkę

  850 dolarów za torebkę Ferragamo, 635 dolarów za sukienkę, 27 dolarów za błyszczyk Chanel - uśmiech Suri bezcenny. Za resztę Tom Cruise płaci albo złotą, albo platynową kartą.

Zdjęcia na temat: co nosi w torebce
Wideo na temat: co nosi w torebce
 • Urszula Radwańska ma nową pasję

  Agnieszka Jastrzębska z "Dzień Dobry TVN" spotkała się z Urszulą Radwańską, aby porozmawiać o nowej pasji tenisistki - projektowaniu torebek. - Bardzo chciałam mieć coś swojego, a modą interesowałam się zawsze - powiedziała Radwańska. - Nad projektem pracowałam ponad rok. Brakowało mi takiej torebki, która jest elegancka i praktyczna - dodała. Czy jej siostra Agnieszka Radwańska nosi jej torby

 • Geneza Planety Małp

  Will Rodman (James Franco) to naukowiec pracujący w firmie farmaceutycznej Gen-Sys, w której pracuje się nad stworzeniem leku regenerującego tkankę mózgową. Celem naukowca jest wynalezienie leku na chorobę Alzheimera, na którą cierpi jego ojciec, Charles (John Lithgow). Skupiony wyłącznie na pracy, ma problemy z kontaktami z innymi ludźmi, ale choroba ojca zbliża ich do siebie. Badanie leku ALZ-112 na ludziach ujawnia skutek uboczny w postaci wzrostu agresji, więc Will musi zamknąć swój...

 • Katarzyna Herman: Jem mięso!

  przed wyginięciem. Przyznaje jednak, że je mięso i nosi skórzane torebki i buty.

 • Happy Poet

  "Happy Poet" to organiczna, z grubsza wegetariańska komedia o Billu, poecie, który oddał całe swoje serce, duszę i ostanie grosze, żeby otworzyć stoisko ze zdrową żywnością, czym zaskoczył swoich przyjaciół, a swoją pasją i błyskotliwością podbił klientów. Podtrzymywany na duchu przez grupkę pomocnych kolesi i dzięki dobrze zapowiadającemu się romansowi z jedną ze swoich klientek, Bill stara się zmienić coś w świecie... do momentu aż nieoczekiwane komplikacje wystawią jego nowe znajomości na...

Dyskusje na temat: co nosi w torebce
 • Re: "Barwy szczęścia": Bożena ma chrapkę na... sławę! Zostanie celebrytką?

  a w tej torebce w hotelu co ona nosi pakiety wyborze/

 • Re: Pierwsza miłość

  Beata chyba mózg nosi w torebce, glupota to jej drugie imię. Dobrze że jest z tym prostakiem już sparowana, na swój sposób pasują do siebie idealnie :) powód zawarcia związku małżeńskiego tylko do pogratulowania!

 • Re: ​Tydzień pełen rozstań...

  najbardziej powalony serial...kto nosi w torebce tyle pieniedzy???? ,stefan i oksana i ta waleria to chyba razem na koncie tyle nie mają..szkoda tylko tego huberta ze przez taka lawirynde skonczyl sie jego zwiazek z klarą..proste dialogi i scenariusz pisany z dnia na dzien teraz marysia bedzie przebierac jak marta z m jak milosc ..