• Informacje na temat:

  co nosi w torebce

Artykuły na temat: co nosi w torebce
 • Marta Żmuda Trzebiatowska: W torebce gaz pieprzowy

  Prowadzącą nowego programu "Niepokonane" na kanale ID została Marta Żmuda Trzebiatowska. Gwiazda przedstawia w nim historie kobiet, które wpadły w sidła oprawców, ale nie pozwoliły, by strach je obezwładnił. W wywiadzie zachęca kobiety, by nosiły przy sobie gaz pieprzowy.

 • Marta Żmuda Trzebiatowska szkoliła się u antyterrorysty

  ...- Różni dziwni ludzie chodzą po świecie i kobieta powinna umieć się bronić - uważa Marta Żmuda Trzebiatowska. Aktorka nosi w torebce gaz, wzięła także udział w kursie samoobrony pod okiem byłego antyterrorysty.

 • Filip Chajzer chciał być zabawny, a znów podpadł internautom

  Miało być śmiesznie, a wyszło jak zwykle. Filmik pokazujący zmagania prezentera z foliowymi torebkami niektórych jego fanów rozbawił, ale dla większości stał się pretekstem do krytykowania go za to, że nie dba o środowisko. "Trochę obciach" - komentują internauci.

 • Agnieszka Szulim: Ekskluzywnie ubrana?

  ..., że nie przywiązuje się do rzeczy, w tym także do ubrań. Lubi, gdy w jej garderobie coś się dzieje, dlatego często zmienia jej zawartość. Ubrania, których nie zamierza dłużej nosić, bez żalu oddaje koleżankom, chętnie też wymienia się ubraniami z zaprzyjaźnionymi kobietami. - Dużo rzeczy rozdaję. Lubię jak one żyją - jak czegoś nie noszę, to staram się to puszczać dalej, żeby nosił to ktoś...

 • Filmy szyte na miarę, czyli moda w kinie

  Może i haute couture nie przynosi domom mody zbytniego zysku, ale niezmiennie od lat buduje ich markę, którą można potem sprzedać na półkach z perfumami, wieszakach z torebkami i stojakach z nietanią przecież odzieżą prêt-à-porter. Albo pokazać z pompą na kinowym ekranie.

 • Patricia Kazadi: Nie mogę zatrzymywać ubrań z "X Factor"

  ...informacyjnej Newseria Lifestyle Patricia Kazadi. Kazadi żałuje, że nie może zatrzymać kreacji, które nosi w talent-show. Prezenterka przyznaje, że stroje są piękne, jednak jej samej nie byłoby na nie stać. Ma...

 • Obrońcy zwierząt kontra diwa

  ..." - za noszenie torebki ze skóry pytona. Christina Ricci, Martha Stewart i Alicia Keys - po apelach organizacji - przestały nosić futra.

 • Magda Gessler projektuje

  Magda Gessler słynie z doskonałego wyczucia mody oraz zamiłowania do odważnych kreacji. Nie boi się oryginalnych krojów i mocnej kolorystyki. Chętnie nosi ubrania i dodatki najlepszych projektantów: Diora czy Prady. Ostatnio jednak coraz częściej pokazuje się w strojach własnego projektu. - Projektuję, bo chcę wyglądać tak, jak lubię. Bardzo nie lubię rzeczy, które są obrandowane, chcę...

 • Szulim: Modna i ekologiczna

  ...buty i torebki. Ze względu na to, że staram się promować ekologię, ciągle jestem ganiana za to, że noszę skórzane torebki. Bardzo bym chciała ich nie nosić, ale jest jakiś deficyt na rynku. W modzie ekologia to nisza. Jedna Stella McCartney (brytyjska projektantka znana z ekologicznego podejścia do produkowania odzieży - przyp. red.) całego rynku nie zapełni... - Jeśli ktoś nie chce nosić butów...

 • Joaquin Phoenix w imieniu PETA

  Joaquin Phoenix broni węży, jaszczurek, aligatorów i innych egzotycznych zwierząt, które są krzywdzone w imię mody na ekskluzywne, skórzane dodatki. Amerykański aktor wziął udział w kampanii PETA, która ma powstrzymać okrucieństwo wobec tych zwierząt.

Zdjęcia na temat: co nosi w torebce
Wideo na temat: co nosi w torebce
 • Urszula Radwańska ma nową pasję

  Agnieszka Jastrzębska z "Dzień Dobry TVN" spotkała się z Urszulą Radwańską, aby porozmawiać o nowej pasji tenisistki - projektowaniu torebek. - Bardzo chciałam mieć coś swojego, a modą interesowałam się zawsze - powiedziała Radwańska. - Nad projektem pracowałam ponad rok. Brakowało mi takiej torebki, która jest elegancka i praktyczna - dodała. Czy jej siostra Agnieszka Radwańska nosi jej torby

 • Katarzyna Herman: Jem mięso!

  przed wyginięciem. Przyznaje jednak, że je mięso i nosi skórzane torebki i buty.

Dyskusje na temat: co nosi w torebce
 • Re: "Barwy szczęścia": Bożena ma chrapkę na... sławę! Zostanie celebrytką?

  a w tej torebce w hotelu co ona nosi pakiety wyborze/

 • Re: Pierwsza miłość

  Beata chyba mózg nosi w torebce, glupota to jej drugie imię. Dobrze że jest z tym prostakiem już sparowana, na swój sposób pasują do siebie idealnie :) powód zawarcia związku małżeńskiego tylko do pogratulowania!

 • Re: ​Tydzień pełen rozstań...

  najbardziej powalony serial...kto nosi w torebce tyle pieniedzy???? ,stefan i oksana i ta waleria to chyba razem na koncie tyle nie mają..szkoda tylko tego huberta ze przez taka lawirynde skonczyl sie jego zwiazek z klarą..proste dialogi i scenariusz pisany z dnia na dzien teraz marysia bedzie przebierac jak marta z m jak milosc ..