• Informacje na temat:

  co oglądać w wakacje

Artykuły na temat: co oglądać w wakacje
 • Boscy wynajmują domek letniskowy nad jeziorem. Natalia i Ludwik są zachwyceni, jednak synowie nie podzielają ich entuzjazmu. Zamiast korzystać z bliskości natury, chłopcy zasiadają przed telewizorem i wykłócają ze sobą o to, co oglądać. Tomek żałuje, że musi gnieździć się w niewielkim domku z rodziną i nie ma dostępu do internetu. Jakby tego było mało pogoda się psuje i urlopowicze są zmuszeni do...

 • Anna Cieślak: Pomoc ofiarom seksbiznesu

  Przed jej serialową bohaterką z "Na Wspólnej" najważniejsze wydarzenie - ślub z Bogdanem. Anna Cieślak opowiada o weselu Joanny, a także, jak zawczasu zaplanować bezpieczne wakacje z fundacją La Strada.

 • Maciej Zakościelny zabrał rodzinę na wakacje!

  Maciej Zakościelny (36 l.) i jego ukochana, którzy kilka miesięcy temu zostali rodzicami, postanowili zrobić sobie urlop.To były ich pierwsze wakacje we troje!

 • Borys Szyc: Wchodzę na plan japońskiego filmu

  Czyżby lubił kąpać się we krwi? Raczej nie, chociaż... nie brak jej ani w "Czasie honoru. Powstaniu", ani w "Lekarzach" - serialach, w których możemy go właśnie oglądać. Borys Szyc opowiada, że sam chciał kiedyś być medykiem. Zdradza przy okazji, że niebawem trafi na plan japońskiego filmu.

 • Joanna Opozda narzeka na rajskie wakacje! Przeszkadzają jej… turyści!

  ...zniesmaczona Asia wpis o wycieczce statkiem na jedne z okolicznych wysp. Gwieździe nie podobał się tłok na statku, którym płynęli i to, że nie mogła oglądać krajobrazu. "Każdy siedział obok siebie, jak...

 • Jesse Eisenberg, Kristen Stewart i Bruce Willis w nowym filmie Woody'ego Allena

  Poznaliśmy gwiazdy nowego filmu Woody'ego Allena. W niezatytułowanym jeszcze projekcie wystąpią Jesse Eisenberg, Kristen Stewart i Bruce Willis - poinformował serwis Deadline.

 • "M jak miłość": Nie dadzą o sobie zapomnieć przez całe wakacje!

  Serialowe wakacje już trwają - czas na powtórki!

 • Marta Manowska: Ciągle szukam swojego miejsca

  - Mieszkam już w szesnastym miejscu w swoim życiu - mówi Marta Manowska. Gospodyni programu "Rolnik szuka żony" twierdzi, że mimo licznych przeprowadzek wciąż nie znalazła swojego miejsca na ziemi.

 • "Na noże": Piotr Stramowski poślubi Katarzynę Warnke tuż po wakacjach

  Piotr Stramowski, którego wkrótce będziemy oglądać jako Dariusza w nowym serialu TVN "Na noże", we wrześniu złoży małżeńską przysięgę Katarzynie Warnke, czyli Izie Wanat z "Lekarzy".

 • Anna Dereszowska: Trudno jest mi zwolnić

  O miłości do pracy, skomplikowanej roli Agnieszki w "Barwach szczęścia" oraz najbliższych planach zawodowych opowiada Anna Dereszowska. Aktorka zdradza też, dlaczego rzadko bywa na imprezach i co myśli o słowie celebrytka.

Zdjęcia na temat: co oglądać w wakacje
Wideo na temat: co oglądać w wakacje
 • "Klan": Aktorstwo to było jej pragnienie

  - Aktorsko dużo jeszcze przede mną – zapowiada Edyta Herbuś. Obecnie można ją oglądać między innymi w spektaklu „Przygoda z ogrodnikiem” w reżyserii Mirosława Połatyńskiego w Teatrze IMKA, a wkrótce(...) w Polsce, a na stałe będziemy je grać w teatrze IMKA – mówi agencji Newseria Edyta Herbuś. Herbuś podkreśla, że czekają ją niezwykle pracowite wakacje. – Dzieje się intensywnie. Mam też zaplanowane

Dyskusje na temat: co oglądać w wakacje