• Informacje na temat:

  co potrafi makijaż

Artykuły na temat: co potrafi makijaż
 • Agnieszka Chylińska potrafi zaskoczyć. Szykuje prawdziwą niespodziankę!

  ...albo gwiazdę przedwojennego dramatu. Zakłada peruki, robi makijaż!   Obiecała sobie, że film według jej scenariusza wyreżyseruje ktoś, do kogo będzie miała pełne zaufanie i kto potrafi stać w cieniu...

 • Hamkało bez makijażu w "Disco polo"

  Aleksandra Hamkało uchodzi za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek, ale w swoim najnowszym filmie - "Disco polo" - zagrała chłopczycę. "Podczas zdjęć praktycznie nie miałam żadnego makijażu" - przyznaje.

 • “Klan": Karnawałowy makijaż krok po kroku!

  Choć Agnieszka Kaczorowska, czyli serialowa Bożenka Lubicz z “Klanu", nie planuje w tym roku wyjścia na żaden sylwestrowy bal, na potrzeby sesji zdjęciowej zafundowała sobie karnawałowy makijaż. Oto poradnik Małgorzaty Juszkiewicz, na co dzień charakteryzatorki sagi rodu Lubiczów!

 • Co dziewczyna Rafała Maślaka sądzi o jego programie?

  W swoim autorskim programie "Randka z Maślakiem" Mister Polski 2014 spełnia marzenia kobiet. Okazuje się, że zanim ruszyły zdjęcia, Rafał odbył poważną rozmowę ze swoją ukochaną Kamilą Nicpoń.

 • Justyna Żyła zaskoczyła wyglądem! Co za kreacja!

  Justyna Żyła (33 l.) przeważnie pokazuje się w mediach społecznościowych w dość "domowym" wydaniu - bez pięknych ciuchów i makijażu. Tym razem jednak zrobiła mały wyjątek i zaskoczyła fanów!

 • Ewa Kasprzyk nie traci wigoru

  Znakomita aktorka i odważna, młoda duchem, wolna od kompleksów kobieta. Ewa Kasprzyk ma dobrą passę! Oby trwała jak najdłużej...

 • Agata Duda: jaka tak naprawdę jest żona prezydenta Andrzeja Dudy?

  Jaka prywatnie jest Agata Duda (45 l.)? W „Rewii” czytamy, że zamawiane są dla niej o rozmiar mniejsze ubrania, dba o idealny makijaż, nie gwiazdorzy, a w salonie fryzjerskim czeka w kolejce.

 • "Taniec z Gwiazdami": Julia Pogrebińska o uwodzeniu Maseraka

  Wszystko tu jest dopracowane - mówi aktorka Julia Pogrebińska ("Pierwsza miłość", "W ukryciu", "Wataha") o show i śmieje się z prasowych rozważań o jej romansie z Rafałem Maserakiem. - Uwodzimy się nawzajem - przyznaje. - W tańcu!

 • Anna Lewandowska wykończona! Dzieci dają się jej we znaki!

  Ania Lewandowska (31 l.) prawie dwa miesiące temu urodziła swoje drugie dziecko. Teraz już wie, jak podwójne macierzyństwo potrafi zmęczyć i nie ma zamiaru tego ukrywać przed swoimi fankami.

 • Maja Ostaszewska i jej filmowe przemiany

  Na ekranach polskich kin możemy oglądać najnowszą produkcję Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało". W nagrodzonym na tegorocznym Berlinale obrazie jedną z głównych ról gra Maja Ostaszewska, która wyznała, że po czterdziestce nabiera rozpędu. Przypomnijmy jej najlepsze filmowe kreacje.

Wideo na temat: co potrafi makijaż
 • Maja Sablewska nie wychodzi bez makijażu z domu

  Polskie gwiazdy kochają makijaż. To dla nich nie tylko konieczność, lecz także ozdoba i tajną broń, która potrafi poprawić humor. Maja Sablewska i Karolina Malinowska preferują makijaż stonowany i delikatny. Obu gwiazdom zdarzyły się makijażowe wpadki na czerwonym dywanie, dlatego chętnie korzystają z pomocy profesjonalnych wizażystów. Maja Sablewska bardzo lubi makijaż. Zdaniem gwiazdy TVN

 • Blogerka pokazała się bez makijażu. Internauci: Wyglądasz obrzydliwie!

  Blogerka Em Ford, która radzi w sieci, jak zrobić sobie dobry makijaż, po otrzymaniu setek maili na temat fatalnej kondycji swojej skóry twarzy postanowiła sprawdzić, dlaczego ludzie nie są w stanie zaakceptować trądziku, z którym przecież, podobnie jak ona, zmaga się wiele młodych osób. Blogerka opublikowała w sieci filmik, na którym widać jej trądzikową twarz bez makijażu oraz negatywne

 • Dawid Woliński jako chłopiec bawił się ciuchami mamy i robił makijaż

  i malował swoją siostrę. - Robiłem wszystko: fryzurę, make-up, który nieraz tydzień potrafiła zmywać z twarzy - przytoczył Dawid Woliński. (Uwaga TVN/x-news)

Dyskusje na temat: co potrafi makijaż
 • Re: Lindsay Lohan: Przerażający widok

  Całkiem ładna kobieta nawet i bez makijażu .Wiadomo w makijażu każda kobieta lepiej wygląda, zwłaszcza jak makijaż jest dobrze zrobiony.Dobrze wykonany makijaż potrafi z całkiem przeciętnej dziewczyny zrobić prawdziwą piękność.Więc malujcie się dziewczyny byle umiejętnie.

 • Re: "Druga szansa": Happy end

  Osobiście do M.Kożuchowskiej nic nie mam.Ale jej gra jest płaska,bez wyrazu,nie potrafi wyrażać emocji. Czy sie śmieje czy płacze jej mimika jest taka sama.Nawet w reklamach wygląda tak samo.Ja naprawdę nie rozumiem na jakiej podstawie robi się z Niej taką "gwiazdę".Takie też są A.Dereszowska,W.Rosatti-- twarz dla nich to tylko miejsce na makijaż.

 • Re: "Zniewolona": Ślub i śmierć. Zaskakujący finał serialu!

  /mimo że nie pozbawiony wad typu - korzystanie z domu uciech/ jest kimś, kto potrafił poprzez własną ciężką pracę się wykupić ze zniewolenia, kto w obronie czci znajomej kobiety, jest gotów nawet się wyrzec własnego szczęścia - czyli jest osobą niezwykle prawą i empatyczną, która doskonale zdaje sobie sprawę jak ważna jest wolność, potrafi też walczyć o kobietę na której mu zależy, dlatego jemu też