• Informacje na temat:

  co się dzieje

Artykuły na temat: co się dzieje
 • Co się dzieje z Britney Spears? Jej fani są zaniepokojeni

  Choć Britney Spears wciąż jest aktywna w mediach społecznościowych, fani boją się o nią. W komentarzach pojawiają się rozpaczliwe apele.

 • Mateusz Pacewicz: Musiałem uwierzyć, że to się dzieje naprawdę

  W kilka miesięcy z nieznanego szerokiej widowni debiutanta przerodził się w jednego z najbardziej rozchwytywanych polskich scenarzystów. W Gdyni za scenariusz "Bożego Ciała" odebrał Złote Lwy(...) "Sala samobójców. Hejter". - Musiałem się pogodzić z tym, że poświęcam wiele lat pracy na historię, która odbiera nadzieję - wyznaje Mateusz Pacewicz.

 • Co dzieje się z pomnikiem Bohdana Smolenia?

  Już niebawem pomnik Bohdana Smolenia będzie gotowy. Obecnie jest odlewany w brązie w Szymanowie. Trwa zbiórka pieniędzy na zakończenie tego przedsięwzięcia. Pandemia pokrzyżowała plany organizatorom.

 • 75 lat Bogdany Zagórskiej: Co dzieje się z zapomnianą gwiazdą estrady?

  Komponowali dla niej najwybitniejsi polscy twórcy, jednak gdy była u szczytu sławy, zdecydowała się przerwać karierę. Co dziś słychać u Bogdany Zagórskiej?

 • Kajra i Sławomir zniknęli z Polski! Co się z nimi dzieje?

  Od dwóch tygodni na instagramowym koncie Sławomira nie pojawił się żaden nowy wpis, a część fanów zaczęła się aż niepokoić, co dzieje się z "gwiazdorem rock polo", znanym z przeboju "Miłość w Zakopanem". Tymczasem po Sylwestrowej Mocy Przebojów wokalista razem ze swoją żoną Kajrą postanowił udać się na dłuższy wypoczynek za granicę. "Nie odbieramy telefonów, nie odpowiadamy na wiadomości...

 • Marta Manowska: W studiu dzieje się magia

  .... Oni bawią się występami, bo nie przyszli do programu, aby zrobić karierę. To też opowieść o ich życiu. Czuję, że to show może być niezwykłe, bo w studiu dzieje się magia. W telewizji można dotknąć(...) Senior". Bardzo się z tego cieszę, bo kocham seniorów, choć nie lubię tego słowa. Często mają młodszą duszę niż ja. Masz starą duszę? - Tak, dlatego wszelkie aktywności natychmiast wyzwalają we...

 • Co dzieje się z Madonną? Kolejne koncerty odwołane. Lekarze zabraniają jej występów

  Przypomnijmy, że "Madame X Tour" to jedenasta światowa trasa koncertowa Madonny . Tym razem wokalistka promuje album "Madame X", który ukazał się w czerwcu. Tournee wystartowało w Stanach(...) już, że w lutym Madonna nie wystąpi w Londynie 4 i 11 lutego. Wokalistka ostatni raz na scenie pojawiła się 29 i 30 stycznia na koncertach w Londynie. Dzień później poinformowała o kolejnych...

 • Co się dzieje z Christiną Aguilerą? Internauci zaniepokojeni najnowszymi zdjęciami

  ...18 grudnia 2019 r. Christina Aguilera skończyła 39 lat. Niespełna miesiąc później z kolei 12. urodziny świętował Max, syn wokalistki. Na imprezie pojawił się również ojciec chłopaka i były mąż(...) w marcu 2020 r. ma się zakończyć rezydentura wokalistki w Las Vegas pod szyldem "The Xperience".

 • Dzieje ludzkości wg Blood Incantation

  Nową płytę kwartetu z USA nagrano w całości analogowo w World Famous Studio w rodzinnym Denver.  Okładkę "Hidden History Of The Human Race" ozdobi obraz Bruce'a Penningtona, popularnego w latach 70., brytyjskiego malarza z nurtu fantastyki naukowej. Zespół zawarł niedawno umowę z niemiecką Century Media Records, która zajmie się wydaniem "Hidden History Of The Human Race" poza Ameryką...

 • "Źle się dzieje w El Royale" : Źle się dzieje w państwie amerykańskim

  ..."Źle się dzieje w El Royale" to niby gatunkowy miszmasz podszyty humorem i odniesieniami do klasyki kina, ale jednak coś więcej. I to coś robi różnicę.

Zdjęcia na temat: co się dzieje
 • Co się dzieje z Renatą Dancewicz?
 • Co się dzieje z Renatą Dancewicz?
 • Co się dzieje z Renatą Dancewicz?
Wideo na temat: co się dzieje
Dyskusje na temat: co się dzieje