• Informacje na temat:

  co się dzieje na świecie

Artykuły na temat: co się dzieje na świecie
 • Agata Kornhauser-Duda drży o córkę! Co się z nią dzieje?!

  Kinga Duda ostatnio nie wygląda najlepiej. Dużo pracuje, jest przemęczona i zestresowana, a do tego dalej walczy z nałogiem. Mama ma powody, by się niepokoić o ukochaną jedynaczkę.

 • U2 najdłużej działającą grupą na świecie

  Irlandzki zespół U2 działa nieprzerwanie w tym samym składzie od 36 lat i jest pod tym względem rekordzistą.

 • Paulina Chylewska: Oto, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami w domu dziennikarki!

  ...w dzisiejszym świecie bardziej, a co mniej. Pilnujemy tego na co dzień, w zwykłych sprawach, chwilach, gestach. Kontroluje pani to, co dziewczynki oglądają, czego słuchają? - Tak, staram się nad tym(...) ingeruję jakoś nadmiernie w to, co zamieszcza, żeby nie robić jej tzw. „obciachu”. Ale trzymam rękę na pulsie i sprawdzam, co tam się dzieje, bo wiem, z czym to się może wiązać. Często na ten temat...

 • Jak działa fabryka idoli

  Czerwonowłosa, 20-letnia Saszan ma na Facebooku więcej fanów niż Edyta Górniak czy Justyna Steczkowska. Na widok 18-letniego Dawida Kwiatkowskiego dziewczyny piszczą i płaczą. Nie ma wątpliwości, że również nad Wisłą wiedzą już, jak się produkuje idoli.

 • Joanna Sydor kończy 45 lat. Co się dzieje z gwiazdą „M jak miłość”?

  Ogólnopolską rozpoznawalność zdobyła dzięki roli Teresy w „M jak miłość”. Jednak już wcześniej miała na swoim koncie wiele ciekawych ról. Na ekranie zadebiutowała 25 lat temu. Joanna Sydor obchodzi właśnie swoje 45. urodziny. Co się teraz dzieje z aktorką?

 • Tomasz Kot: Bałem się każdej chwili

  - "Bogowie" to dla mnie historia niezwykle charyzmatycznego mężczyzny, który żyjąc w Polsce PRL-u, za sprawą swojej olbrzymiej determinacji, dokonał rzeczy niemal niemożliwej - mówi Tomasz Kot, który wcielił się w Zbigniewa Religę w filmie Łukasza Palkowskiego. Za swoją rolę otrzymał nagrodę aktorską na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Gdyni.

 • Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego! To dotknie wszystkich ludzi na świecie!

  W jednej z ostatnich audycji na swoim kanale YouTube Krzysztof Jackowski opowiedział o czasach swojego dzieciństwa, kiedy on i jego rodzina musieli mierzyć się z ogromną biedą. Znany jasnowidz przyznał, że te czasy wkrótce powrócą, a miliony ludzi odczuje to na własnej skórze. Zobaczcie, co jeszcze nas czeka!

 • Australia na Eurowizji, czyli spore pieniądze i wielkie gwiazdy

  Mogłoby się wydawać, że udział Australii w Konkursie Piosenki Eurowizji jest najzwyklejszym w świecie dowcipem. Jednak organizatorzy wcale nie żartowali, tylko wymyślili, w jaki sposób wyróżnić 60. edycję festiwalu.

 • Martyna Wojciechowska odkłada ślub?! Co się dzieje w ich związku?!

  Latem zwalniają tempo pracy. Mają wiele ważnych spraw do omówienia, w tym kwestię ślubu. Czy Martyna Wojciechowska (44 l.) i Przemysław Kossakowski (47 l.) w końcu zdecydują się na ten ważny dla nich krok?

 • Paweł Pawlikowski: Do Hollywood się nie przeniosę

  Ludzie wyczuli, że chodzi o jakąś większą sprawę - ocenił, odnosząc się do uniwersalnej wymowy "Idy", Paweł Pawlikowski. Reżyser, który wrócił w czwartek, 26 lutego, do Warszawy po zdobyciu Oscara, zapewnił, że nie planuje przenosić się do Hollywood i nadal chce tworzyć w Polsce.

Zdjęcia na temat: co się dzieje na świecie
Wideo na temat: co się dzieje na świecie
 • "Zoom na miasto": Odcinek 271.

  Co ciekawego dzieje się w świecie celebrytów?

 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.

 • Fiolka o swoim obecnym życiu: Jeżdżę po świecie i sprzątam

  14 lat temu piosenkę "Głośny śmiech" Fiolki Najdenowicz grały wszystkie rozgłośnie radiowe. Dziś artystka wraca, ale tym razem nie z nową muzyką, a książką. Jej autobiografia nosi tytuł "Głośny śmiech". Co się działo z wokalistką przez te lata? - posłuchajcie rozmowy... (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Buddenbrookowie. Dzieje upadku rodziny

  Epicka adaptacja słynnej powieści Tomasza Manna, która przyniosła mu rozgłos i literacką nagrodę Nobla. Ta wystawna produkcja, opowiadająca o czasach świetności, a potem upadku kupieckiej rodziny z Lubeki, odniosła ogromny sukces w niemieckich kinach, gdzie zobaczyło ją ponad milion widzów. Heinrich Breloer maluje z kinowym rozmachem portret rozkwitu oraz upadku kupieckiego klanu w arystokratyczno-burżuazyjnym środowisku Lubeki. Ukazuje zmagania konsula Jeana, jego córki Tony, oraz synów...

Dyskusje na temat: co się dzieje na świecie
 • Re: "Komisarz Alex": Krystian Wieczorek przeszedł gehennę w szpitalu

  biorą ? Następny głupol wymagający specjalnego traktowania i nie wiedzący co na świecie się dzieje.

 • Re: Nietypowe pary w świecie show-biznesu

  Te złośliwości mogłeś sobie darować, wielbicielu nuuuuudnej, bladej kaszanki, bez polotu i krzty życia w sobie. Jeden lubi odwiedzać gabinet figur woskowych, inny hyde park, gdzie się coś dzieje, jest przyjemnie, wesoło, akcja, energia tryska ze wszystkich stron, aż się chce żyć. Nawzajem, romantyczna szczypawko, poznaj moje dobre serce, również życzę Tobie miłego dnia ;)))

 • Re: "Zniewolona": Polacy jako pierwsi na świecie zobaczą 2. sezon!

  AKCJA FILMU DZIEJE SIĘ W CZASIE RZĄDÓW PO-PSL.

 • Re: "Duża przerwa": Co się dzieje się za drzwiami pokoju nauczycielskiego?

  A ja jak wyglądałem 20 lat temu jak młody Bóg ,sama pani Monika Obara jak szedłem chodnikiem to się za mną oglądała , a dzisiaj zdziadziałem mam brzuch którego za nic w świecie nie idzie się pozbyć , ma facjacie powyrastały mi brodawki , jakieś guzki , wyglądam tak że przykro mi jest się golić przed lustrem , więc się nie golę i chodzę zarośnięty . W windzie w bloku dziewczyny nie chcą ze mną

 • Re: "Duża przerwa": Co się dzieje się za drzwiami pokoju nauczycielskiego?

  "Zorganizowana religia jest głównym źródłem zła na świecie: jest pełna przemocy, nielogiczna, nietolerancyjna, nierozerwalnie związana z takimi pojęciami, jak rasizm, ustrój plemienny czy bigoteria; zakorzeniona w ignorancji i wrogo nastawiona do wszelkich prób poznawczych, pogardliwa wobec kobiet i narzucana dzieciom". - Christopher Hitchens

 • Re: "Klan": Co się działo z Dorotą Naruszewicz?

  , jasno kręconych blond włosach i piwnych oczach. Nie wiedziałem co się ze mną dzieje, moje serce zaczęło bić jak szalone. Po krótkiej rozmowie, Jennifer - bo tak ma na imię, zaproponowała mi abym ją(...) huragany jakie ostatnio występują w Polsce i na świecie powstrzymałem się od tego pomysłu, w obawie o nasze zdrowie i życie. Z tego co mi wiadomo podczas huraganów na Oceanie Atlantyckim występują bardzo

 • Re: "Życie na fali": Co dzieje się z Bellą Thorne?

  Fiona Barnett The 'Candy Girl' Documentary FULL: https://www.youtube.com/watch?v=tLVuu5AbII4 O skali pedofilii na całym świecie mówi na podstawie swoich traumatycznych doświadczeń i wiedzy Fiona Barnett, ofiara MK Ultra i s a t a n i s t y c z n e j p e d o f i l i i, wykorzystywana m.in. przez Anthonego Kidmana, ojca Nicole. Uwaga, materiał zawiera opis drastycznych scen i ich ilustracje

 • Re: Duże zmiany w ramówkach TVNu, Polsatu i TVP!

  ze wszystkimi tu wpisami !!!!!!!!!! TVN+TVPiS+POLSZIT itp. przepełnione bzdurnymi, ogłupiającymi aż do hromosomów tzw. programami - Boże wybacz - rozrywkowymi ! Z kolei z Faktów nie dowiesz się NIC !!!! powtórzę N I C co np. się dzieje na świecie. Bierzcie przykład z ARTE TV !!!

 • Re: "Szadź" nową produkcją TVN. W rolach głównych: Stuhr i Popławska

  Dokładnie! Nie trzeba oglądać tv aby wiedzieć co na świecie się dzieje

 • Re: Nowości serialowe 2020 TVP, TVN i Polsat: Co zobaczymy zimą i wiosną?

  ...tylko same problemy! W ich świecie nie dzieje się nic pozytywnego!