• Informacje na temat:

  co w sieci

Artykuły na temat: co w sieci
 • Zioło: Pośmiertny album rapera w sieci

  Raper Zioło ( posłuchaj! ) zmarł w październiku 2019 roku. Miał 30 lat. Pogrzeb odbył się w Żaganiu, a koszty uroczystości zostały pokryte ze zbiórki internetowej fanów. Pół roku po śmierci rapera oraz w dniu, w którym świętowałby 31. urodziny, ekipa Rób Rzeczy wypuściła do sieci jego pośmiertny album. "Zioło kończyłby dzisiaj 31 lat. Z tej okazji wybraliśmy nieco jego...

 • Andrzej Duda ze zwrotką w ramach #Hot16Challenge2. Hit sieci!

  Andrzej Duda pochwalił się swoją zwrotką w ramach akcji #Hot16Challenge. Nagranie z udziałem prezydenta Polski błyskawicznie zaczęło podbijać sieć.

 • Znaleźli sobowtórkę Jennifer Lopez. Jej zdjęcia to hit sieci

  Zdjęcia kulturystki z Houston podbijają sieć. Wszystko z powodu jej podobieństwa do Jennifer Lopez.

 • Nie żyje Marek Palpuchowski, współtwórca sieci kinowej Helios

  Nie żyje Marek Palpuchowski, współtwórca i wizjoner polskiej dystrybucji i polskiej sieci kinowej Helios – poinformowało w środę Stowarzyszenie Łódź Filmowa.

 • "Suzi Q": Do sieci trafił zwiastun dokumentu o Suzi Quatro

  W lipcu do sieci trafi dokument opowiadający losy kultowej artystki Suzi Quatro, która według wielu opinii, gwiazdy, która otworzyła rock and rolla dla kobiet.

 • Córka Bruce'a Lee wydała wojnę sieci fast foodów

  Shannon Lee, córka słynnego aktora filmów walki, złożyła w Szanghaju pozew sądowy przeciwko sieci chińskich barów szybkiej obsługi Real Kungfu. Żąda odszkodowania w wysokości 30 mln dolarów za nielegalne wykorzystanie wizerunku jej ojca.

 • #Hot16challenge2: Beata Kozidrak o Dudzie i Gowinie. Podbiła sieć

  ...sieci. Za sprawą wersu o "ostrym cieniu mgły" ( sprawdź! ) szesnastka prezydenta stała się głównym tematem żartów. Swoim nagraniem podzieliła się także wokalistka Bajm, Beata Kozidrak . Zaraz po...

 • Lena Dunham publikuje w sieci powieść w odcinkach

  Lena Dunham dołączyła do grona twórców, którzy w dobie pandemii dzielą się swoim talentem w sieci. Twórczyni kultowego serialu "Dziewczyny" emitowanego przez HBO zaczęła tworzyć internetową powieść. Kolejne odcinki ukazują się na stronie amerykańskiego "Vogue’a".

 • W sieci rozpoczyna się 13. Festiwal Muzyki Filmowej

  Premierowe recitale, archiwalne koncerty i nagrane kilka dni temu wywiady z kompozytorami znajdą się w programie 13. Festiwalu Muzyki Filmowej (FMF) w Krakowie, który rozpoczyna się we wtorek. Przegląd w całości odbędzie się w sieci.

 • Kolejne hity filmowe z przyspieszoną premierą w sieci

  Od 18 marca na serwisie Player.pl w ofercie "filmy na żądanie" można oglądać najnowszy film Jana Komasy "Sala samobójców. Hejter". Dzieło miało swoją uroczystą premierę zaledwie 6 marca, ale z powodu zamknięcia kin szybko podjęto decyzję o przyspieszeniu premiery w sieci. Podobnie wygląda sytuacja, jeśli chodzi o filmy zagraniczne, które pojawią się w serwisach VOD o wiele wcześniej niż...

Zdjęcia na temat: co w sieci