• Informacje na temat:

  co w toruniu

Artykuły na temat: co w toruniu
 • Małgorzata Kożuchowska urodzi w Toruniu?!

  Skrywana ciąża 43-letniej Małgorzaty Kożuchowskiej wkrótce dobiegnie końca. Matka gwiazdy namawia ją, by zdecydowała się na poród w rodzinnym, spokojnym Toruniu.

 • Agata Kulesza ze Złotym Aniołem

  Agata Kulesza otrzyma specjalnego Złotego Anioła dla wybitnej aktorki europejskiej podczas 12. edycji MFF Tofifest w Toruniu. Nagrodę odbierze 18 października podczas gali otwarcia festiwalu.

 • "Lekarze" już w Toruniu. Poznajcie szczegóły 3. serii!

  Praca na planie 3 serii "Lekarzy" wre! 0d 11 do26 lipca kręcone są zdjęcia w Toruniu. Rozpoczęły się one w pawilonie wystawowym, który jest serialowym szpitalem Copernicusem, a zakończone zostaną przed domem Sylwii na ulicy Łaziennej.

 • Ukraińskie "Plemię" wygrało Tofifest 2014

  Podczas gali finałowej wręczono nagrody Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest w Toruniu. Najlepszym filmem w konkursie głównym On Air, a tym samym laureatem Złotego Anioła 2014, zostało ukraińskie "Plemię". Pozostałe nagrody podzielili między siebie filmowcy ze Szwecji, Gruzji i Francji.

 • Serialowcy na Festiwalu Piosenki i Ballady Filmowej w Toruniu

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska z "rodzinki.pl", była gospodynią Koncertu Galowego wieńczącego 3. Festiwal Piosenki i Ballady Filmowej, który odbył się w miniony weekend w Toruniu. Na scenie towarzyszył jej Kacper Kuszewski, czyli Marek Mostowiak z "M jak miłość".

 • Marcin Daniec gra za... niewiadomą stawkę

  Artysta wychodzi na estradę, gra recital, ale nie wie dokładnie za ile. To nie zbyt częsta sytuacja. Ale nie w przypadku Marcina Dańca. - W sobotę występuję z Czarkiem Pazurą w Toruniu. Wiem, że biletów już nie ma, ale nie wiem ile wynosi moje honorarium - wyznaje Daniec.

 • Piotr i Iza zatrudniają zastępczą matkę. Zostaje nią młoda dziewczyna z Ukrainy, Irmina, której wynajmują mieszkanie w Toruniu. W plany Wanatów wtajemniczony...

 • Borys Szyc: Wchodzę na plan japońskiego filmu

  Czyżby lubił kąpać się we krwi? Raczej nie, chociaż... nie brak jej ani w "Czasie honoru. Powstaniu", ani w "Lekarzach" - serialach, w których możemy go właśnie oglądać. Borys Szyc opowiada, że sam chciał kiedyś być medykiem. Zdradza przy okazji, że niebawem trafi na plan japońskiego filmu.

 • Lekarze

  Do szpitala trafia nietypowa pacjentka _ światowej sławy skrzypaczka Edyta Bilska (w tej roli Monika Krzywkowska), która ma wystąpić w Toruniu na koncercie....

 • Behemoth: Kolejne protesty

  Po skutecznym odwołaniu koncertu grupy Behemoth w Poznaniu nasilają się kolejne protesty.

Zdjęcia na temat: co w toruniu
Wideo na temat: co w toruniu
 • Justyna Steczkowska tłumaczy się z afery

  Justyna Steczkowska miała zaśpiewać w Krakowie z Jose Carrerasem. Tego samego dnia miała swój cygański koncert w Toruniu i nie zdążyła na występ z muzykiem. Czy w umowie była przewidziana za to kara? Wokalistka zabrała głos w "Dzień Dobry TVN", tłumacząc się z całego zamieszania. (x-news/Dzień dobry TVN)

Dyskusje na temat: co w toruniu