• Informacje na temat:

  co wiesz o g

Artykuły na temat: co wiesz o g
 • 13 rzeczy, których nie wiesz o "Pasji" Mela Gibsona

  Wyreżyserowany przez Mela Gibsona film "Pasja", który na ekrany kin trafił w 2004 roku, to jedno z najbardziej przejmujących dzieł w historii kina.

 • Michał Szpak kończy 29 lat. Sprawdź, co o nim wiesz!

  Jeden z najpopularniejszych polskich artystów - Michał Szpak - 26 listopada 2019 roku kończy 29 lat. Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, jak dobrze znasz polskiego gwiazdora!

 • Katarzyna Nosowska zaprasza do tańca: Zobacz teledysk "Jeśli wiesz co chcę powiedzieć..."

  ...23 lata po premierze solowego debiutu Katarzyny Nosowskiej ("puk.puk"), wokalistka prezentuje nową, taneczną i koncertową wersję utworu "Jeśli wiesz co chcę powiedzieć...".

 • Quiz: Co wiesz o muzyce grunge?

  ...(często związane z narkotykami), do dziś działają trzy z tych czterech zespołów. Sprawdź, co o nich wiesz!

 • Guillermo del Toro: Kręcąc film nigdy nie wiesz, czy będzie to sukces, czy porażka

  .... Często mówię, że sukces i porażka żyją obok siebie. Pukasz do drzwi i nie wiesz, kto je otwiera. Kręcąc film nigdy nie wiesz, czy będzie to sukces, czy porażka. Robisz to, ponieważ musisz opowiedzieć...

 • Sprawdź, co wiesz o Natalie Portman?

  Natalie Portman to bohaterka takich kinowych przebojów, jak "Leon zawodowiec", "Czarny łabędź", "Bliżej", "Opowieść o miłości i mroku" czy "Gwiezdne wojny: Część III - Zemsta Sithów". W czwartek, 9 czerwca, hollywoodzka gwiazda urodzona w Jerozolimie obchodzi 35. urodzony. Z tej okazji przygotowaliśmy quiz, sprawdzający Waszą wiedzę o aktorce.

 • Quiz: Co wiesz o filmach Andrzeja Wajdy?

  Nie żyje Andrzej Wajda. Wybitny reżyser, laureat Oscara, współtwórca polskiej szkoły filmowej zmarł w niedzielę, 9 października, wieczorem. Miał 90 lat. Do historii kina przeszły jego filmy "Ziemia obiecana", "Kanał", "Wesele", "Popiół i diament", "Człowiek z żelaza", "Katyń". Jak dobrze znamy jego twórczość? Czy pamiętamy kadry z jego filmów? Sprawdźcie Waszą wiedzę na temat filmów wyreżyserowanych przez Andrzeja Wajdę.

 • QUIZ: Sprawdź, ile wiesz o "The Voice of Poland"!

  ..."The Voice of Poland", to jeden z najpopularniejszych programów talent show w telewizji Polskiej. Myślisz, że sporo o nim wiesz? Sprawdź się w naszym quizie!

 • "Mumia 3" bez Rachel Wiesz

  W filmie "Mumia 3" nie wystąpi Rachel Wiesz, bohaterka dwóch pierwszych części przygodowej opowieści - "Mumia" i "Mumia powraca" . Na ekranie zobaczymy natomiast Brendana Frasera.

 • Mało wiesz o miłości

  Utworem "Mało wiesz o miłości" przypomina się krakowska grupa Kulturka, z nową wokalistką Agnieszką Dyk. Piosenki możecie już posłuchać na profilu zespołu w serwisie Muzzo.pl .

Zdjęcia na temat: co wiesz o g
Dyskusje na temat: co wiesz o g