• Informacje na temat:

  co z amber gold

Artykuły na temat: co z amber gold
 • Alunah z nową EP-ką "Amber & Gold"

  Materiał "Amber & Gold" ukaże się sumptem zespołu. Datę premiery wyznaczono na 16 listopada. Okładkę nowej EP-ki angielskiego kwartetu zaprojektował Tom Roberts. Warto dodać, że "Amber & Gold(...). “Mångata", “Amber & Gold", “Awn" i “Wicked Game" - to utwory, które znajdziemy na nowym materiale Alunah. "Solennial", czwarta i ostatnia jak do tej pory duża płyta Alunah, miała swą premierę...

 • Ustronsky o Amber Gold

  ..."Będzie hicior?" - pytają fani grupy Ustronsky (półfinaliści "Must Be The Music") w związku z nagraną spontanicznie piosenką "Amber Gold".

 • Kłopoty Amber Gold nie szkodzą "Wałęsie"

  Po zakończeniu 30 czerwca zdjęć do filmu "Wałęsa" Andrzeja Wajdy trwają prace postprodukcyjne. Jednym ze sponsorów filmu była przeżywająca kłopoty firma Amber Gold. Jednak jak zapewnia przedstawicielka producenta filmu, "wszystko odbywa się zgodnie z planem".

 • "Solid Gold": Nie wszystko złoto

  Premierę "Solid Gold" poprzedziło niespotykane dotąd w polskim kinie zamieszanie: podejrzenia o polityczne wykorzystanie dzieła, nagłe usunięcie filmu z programu festiwalu w Gdyni, konflikt reżysera Jacka Bromskiego z TVP i prezesem Jackiem Kurskim. Cała sytuacja okazała się niezwykle gorsząca. Równie skandaliczne było jednak zakwalifikowanie filmu reprezentującego tak dramatycznie niski poziom...

 • "Solid Gold": Data premiery ponownie przesunięta

  Najnowszy film Jacka Bromskiego "Solid Gold", nawiązujący do wątków afery Amber Gold, miał pierwotnie wejść do kin 5 lipca 2019 roku. Data premiery została jednak przesunięta na 11 października. Okazuje się, że tego dnia również nie zobaczymy filmu w kinach.

 • Kulisy wielkiej afery w zwiastunie "Solid Gold"

  ...29 listopada do kin wchodzi inspirowany kulisami afery Amber Gold, thriller sensacyjny "Solid Gold" w reżyserii Jacka Bromskiego ("Bilet na Księżyc", "Anatomia zła"). W doborowej obsadzie filmu, w gwiazdorskim pojedynku na szczycie, ikony krajowej kinematografii - zdobywcy Polskich Nagród Filmowych - Orłów oraz wielokrotni laureaci festiwalu w Gdyni - Janusz Gajos i Andrzej Seweryn.

 • Producent "Wałęsy" zwrócił pieniądze od Amber Gold

  Firma Akson Studio, producent filmu "Wałęsa" w reż. Andrzeja Wajdy, zwróciła całą uzyskaną od spółki Amber Gold kwotę, czyli 3 mln zł netto wraz z należnym podatkiem VAT; kwota ta stanowiła wartość umowy sponsoringu - poinformował prezes Akson Studio.

 • "Solid Gold" Jacka Bromskiego w kinach od 29 listopada

  ...29 listopada na ekrany polskich kin trafi inspirowany kulisami afery Amber Gold thriller sensacyjny "Solid Gold" w reżyserii Jacka Bromskiego ("Bilet na Księżyc", "Anatomia zła").

 • "Solid Gold" wraca do Konkursu Głównego

  Na wniosek Akson Studio, producenta "Solid Gold" w reżyserii Jacka Bromskiego, film zostaje przywrócony do Konkursu Głównego 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych - poinformowali w piątek (20 września) organizatorzy imprezy.

 • "Solid Gold": Ten film zniszczy opozycję przed wyborami?

  ..."Solid Gold", najnowszy film Jacka Bromskiego, miał wejść do kin na początku lipca 2019 roku. Jego premiera została jednak przełożona na 11 października. Według "Gazety Wyborczej" nie jest to przypadkowa data. Film ma zawierać wiele odniesień do afer z okresu rządów koalicji PO-PSL, w tym Amber Gold. Autorem tytułu ma być Jacek Kurski, prezes TVP.

Zdjęcia na temat: co z amber gold