• Informacje na temat:

  co z dziecmi jacksona

Artykuły na temat: co z dziecmi jacksona
 • Michael Jackson: Sypiajcie z dziećmi

  Nie ustają kontrowersje związane z emisją w brytyjskiej telewizji ITV1 filmu zatytułowanego "Living With Michael Jackson". W poniedziałek, 3 lutego, można było usłyszeć na antenie jak król pop zachęca wszystkich, żeby sypiali z dziećmi.

 • Jackson: Co dalej z dziećmi?

  Przypomnijmy, że wolą zmarłego 25 czerwca Michaela Jacksona, opiekę nad Princem Michaelem (12 l.), Paris (11 l.) i Princem Michaelem II (7 l.) objęła ich babcia i matka artysty, Katherine (79(...) dobrze znasz Michaela Jacksona - sprawdź się! Posłuchaj piosenek Michaela Jacksona w Mieście Muzyki .

 • Jackson: Wzruszający film z dziećmi

  Prince'a Michaela II (7 lat) co oznacza, że film powstał przed narodzinami trzeciego dziecka "Jacko". Na wideo widać Michaela Jacksona siedzącego na podłodze w rezydencji Neverland, układającego puzzle(...)"). Wideo kończy się sceną, w której dzieci przytulają się do ojca, a Michael Jackson mówi im: "Kocham was. To było słodkie". Zobacz film z urodzin dzieci Michaela Jacksona! Michael Jackson nie...

 • Wzruszające wideo z małymi dziećmi Michaela Jacksona

  Podczas procesu związanego ze śmiercią Michaela Jacksona rodzina piosenkarza przedstawiła w sądzie materiały wideo pokazujące relacje między Królem Popu a jego dziećmi.

 • Lekarz Michaela Jacksona zajmie się dziećmi

  Jak podał serwis TMZ.com, Conrad Murray powraca do praktyki lekarskiej. Po odbyciu kary pozbawienia wolności za nieumyślne spowodowanie śmierci Michaela Jacksona w wyniku przedawkowania propofolu, lekarz będzie opiekował się dziećmi z chorobami serca. Conrad Murray został doradcą ministerstwa zdrowia Trynidadu i Tobago, gdzie będzie konsultował leczenie najmłodszych z lokalnymi chirurgami...

 • "The Real Michael Jackson": Co ujawnia nowy dokument dotyczący króla popu?

  Rok po głośnej premierze dokumentu HBO "Leaving Neverland", swoją produkcję zaprezentowała brytyjska telewizja BBC. Dziennikarze są zgodni - tym razem fani Michaela Jacksona nie będą wściekli.

 • Dawna dziecięca gwiazda w obronie Michaela Jacksona

  Corey Feldman, który jako dziecko wystąpił w takich filmach jak "The Goonies" czy "Piątek trzynastego IV: Ostatni rozdział", stanął w obronie Michaela Jacksona. Zmarły w 2009 roku król popu oskarżany jest o molestowanie seksualne przez dwóch mężczyzn. Do przestępstw miało dojść, gdy obaj poszkodowani byli jeszcze dziećmi. Ich przeżycia zostały opisane w głośnym dokumencie "Leaving Neverland".

 • Dzieci Jacksona nękane

  Do niegroźnego, ale przykrego wypadku doszło w środę, 21 października. Samochód z dziećmi Michaela Jacksona został potrącony przez pojazd ścigającego ich paparazzo.

 • Marlon Brando doprowadził Michaela Jacksona do łez. Poszło o zarzuty pedofilii

  Według ujawnionych informacji przez podcast "Telephone Stories: The Trials of Michael Jackson" Marlon Brando w 1994 roku rozmawiał z prokuraturą w sprawie Michaela Jacksona. Aktor miał w tym czasie wspomnieć o pewnym spotkaniu w Neverland, podczas którego wokalista został doprowadzony do łez. Wszystko przez niewygodne pytania ze strony aktora, które dotyczyły wykorzystywania nieletnich.

 • Michael Jackson znów oskarżony o molestowanie. Premiera dokumentu "Leaving Neverland"

  Podczas rozpoczynającego się pod koniec stycznia Sundance Film Festival premierę będzie miał film "Leaving Neverland", dokument przedstawiający historię dwóch chłopców oskarżających Michaela Jacksona o molestowanie seksualne.