• Informacje na temat:

  co z januszem na wspolnej

Artykuły na temat: co z januszem na wspolnej
 • Elżbieta Czyżewska i Janusz Głowacki: Skrywany romans

  Słynna aktorka i równie znany znakomity pisarz i scenarzysta. Oboje utalentowani i obdarzeni aż ponad miarę urokiem osobistym. Elżbieta Czyżewska i Janusz Głowacki znali się „od zawsze”. Łączyło ich życie zawodowe i wspólni przyjaciele, ale mało kto wiedział, że ich relacja była czymś znacznie więcej niż zwykłą koleżeńską znajomością. Gorący romans, który przeżyli, ukrywali aż do śmierci.

 • Nietypowy ślub Janusza Chabiora. Trampki panny młodej i pizza

  W sobotę, 20 czerwca, Janusz Chabior wziął ślub z młodszą o 18 lat Agatą Wątróbską - poinformował "Fakt". Uroczystość miała miejsce w klasztorze Kamedułów na warszawskich Bielanach.

 • Ostatnie pożegnanie Janusza Głowackiego

  - Prochem jesteś, ale Pan cię wskrzesi w dniu ostatecznym. Tak wierzę. Szukajcie mnie, nie szukajcie ciała. Nie możemy zgubić Janusza. Szukajmy go zawsze, by nic, co nam zostawił, nie zginęło - mówił ks. Andrzej Luter podczas uroczystości pogrzebowych Janusza Głowackiego. Ostatnie pożegnanie pisarza odbyło się w poniedziałek, 11 września, na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach.

 • Nie żyje Janusz Głowacki

  Zmarł Janusz Głowacki - dramatopisarz i autor opowiadań, felietonista, scenarzysta filmowy, barwna postać świata artystycznego. Miał 78 lat. Informację o śmierci pisarza przekazała jego żona - Olena Leonenko-Głowacka.

 • Rzeka Muzyki 2019: Janusz Szrom kolejną gwiazdą

  W niedzielę (18 sierpnia) w amfiteatrze Opery Nova w Bydgoszczy wystąpi wokalista jazzowy Janusz Szrom.

 • Janusz Muniak nie żyje

  ...autorski album Muniaka - "Contemplation", prezentujący dojrzały, wspólny projekt znakomitych muzyków. Z Januszem Muniakiem zagrali Joachim Mencel - romantyk fortepianu, jeden z najbardziej...

 • Zmarł Janusz Morgenstern

  ...chciał jednak podawać jeszcze szczegółów dotyczących fabuły planowanego filmu i przewidywanej obsady. - Umawiałem się z panem Januszem już na następny film. Pan Janusz myślał nawet o tym, czy nie zrobić...

 • Zmarł reżyser i scenarzysta Janusz Kondratiuk, brat Andrzeja Kondratiuka. Miał 76 lat

  Janusz Kondratiuk, twórca takich filmów, jak "Dziewczyny do wzięcia", "Klakier" i "Jak pies z kotem", zmarł w poniedziałek, 7 października, po ciężkiej chorobie. Śmierć reżysera i scenarzysty potwierdził w rozmowie z PAP prezes Stowarzyszenia Filmowców Polskich Jacek Bromski.

 • 70. urodziny Janusza Zaorskiego. List od prezydenta Dudy

  Janusz Zaorski w swoich filmach "podejmuje opowieść o polskości, o momentach naszej chwały, ale i słabości, o specyfice bycia Polakiem" - napisał prezydent Andrzej Duda w liście gratulacyjnym skierowanym do reżysera, który obchodzi we wtorek, 19 września, 70. urodziny.

 • Janusz Panasewicz: "Idol"? Przekonała mnie Nina Terentiew

  Janusz Panasewicz debiutuje w roli jurora talent show. Twierdzi, że miał wątpliwości, czy przyjąć propozycję, polubił jednak prace na planie "Idola". Jego zdaniem największe emocje czekają jurorów dopiero przy odcinkach nadawanych na żywo. Panasewicz jest także zdania, że udział w talent show może być dużą szansą dla początkujących artystów, zwłaszcza pochodzących z mniejszych miejscowości.

Zdjęcia na temat: co z januszem na wspolnej
Wideo na temat: co z januszem na wspolnej
 • "Na Wspólnej": Odcinki 2770-2773.

  Marek pomoże Dance podjąć decyzję o wyjeździe do Bostonu? Janusz naciska Dankę w sprawie wyjazdu do Bostonu. Zimińska prosi o czas do popołudnia. Jedzie do Marka. Kiedy widzi go rozbawionego z nową opiekunką, nie decyduje się na rozmowę. Klamka zapadła?

 • "Na Wspólnej": Odcinek 2777.

  Kamil zdruzgotany – co się stało podczas operacji? Kamil jest szczęśliwy – Janusz pozwolił mu wrócić do pracy. Hoffer od razu zjawia się na swoim oddziale i natychmiast musi pomóc w operacji! Po zabiegu Kamil jest całkowicie załamany. Co wydarzyło się na sali operacyjnej?

 • "Na Wspólnej": Odcinek 2781.

  Roman wraca nocą na Wspólną pijany jak bela! Zasypia w salonie… Rano udaje mu się oszukać Honoratę, później Antoniego i Alicję. Ale przez cały dzień męczy go kac i myśli tylko o tym, żeby znowu się napić! Czy Hoffer - po latach abstynencji - znowu "popłynie"? Po nocy spędzonej z Markiem, Danka czuje się bardzo nieswojo. Ucieka z mieszkania męża. Czekającemu na nią w domu Januszowi tłumaczy, że zajmowała się wnukiem. Mężczyzna oczywiście jej wierzy. Ale czy Zimińska będzie potrafiła żyć w...