• Informacje na temat:

  co z jerzym z przepisu na życie

Artykuły na temat: co z jerzym z przepisu na życie
 • "Przepis na życie": Będzie 4. seria?

  W nowym, trzecim już, sezonie serialu "Przepis na życie", jak sam tytuł wskazuje, nie mogło zabraknąć nowych bohaterów poszukujących recepty na szczęście, nie tylko od kuchni.

 • Grabowska w "Przepisie na życie"

  Trzeci sezon "Przepisu na życie" zakończył się dość dramatycznie i pozostawił widzów w niepewności, jak dalej potoczą się losy Anki (Magdalena Kumorek), Jerzego (Borys Szyc) oraz ich zwariowanych przyjaciół.

 • "Przepis na życie": Szczęśliwe zakończenie

  Co nas czeka w ostatnim odcinku "Przepisu na życie"? Anka i Jerzy wezmą ślub i uratują swój lokal "Przepis". Beatka wpadnie w ramiona Żabci, a Michał pojedna się z córką. Jednak aby do tego doszło, nie obędzie się bez sprytnej intrygi!

 • Jak skończy się "Przepis na życie"?

  Być może los zadecyduje o tym, z którym mężczyzną powinna się związać główna bohaterka "Przepisu na życie". Maciek (Lesław Żurek) nie daje za wygraną, ale nie trudno zauważyć, że sercu Anki coraz(...) dzień mieszka z matką w Berlinie. Dlatego w finałowym odcinku pierwszej serii "Przepisu na życie" postanowi rzucić wszystko i wyjechać do Niemiec. Niestety Anka dowie się o tej decyzji nie od Jerzego...

 • (Nie)Prywatne życie Jerzego VI

  Anglicy mają niezwykłą zdolność do umiejętnego opowiadania o swoich monarchach w sposób wciągający. Raz zabawny, raz smutny, zawsze wyważony. W 1933 roku "Prywatne życie Henryka VIII" Aleksandra Kordy zdobyło międzynarodowe rynki. Niedawno triumfy święcił serial BBC "Dynastia Tudorów". O "Królowej" Stephena Frearsa wspominać nie trzeba. Do tego chwalebnego grona dołączy teraz Tom Hooper z "Jak...

 • Teresy Lipowskiej przepis na szczęście

  ...pani jest aktorstwo? - Sposobem na życie. W młodości chciałam zostać lekarzem, do dziś mam dużo znajomych z tego środowiska i wciąż marzę, że zagram jakąś piękną rolę lekarki. Ale wybrałam aktorstwo(...) za straconymi marzeniami, czasami mnie zainspirują. Potem idę z tą poezją do ludzi i przekazuję im to, co sama czuję. Dlatego w tej chwili to moje aktorstwo jest bardzo związane z życiem i daje mi to...

 • Jacek Cygan: Moje życie nie na sprzedaż

  ...z wierszem Czesława Miłosza "Przepis", gdzie znajdujemy taką strofę: "Tylko nie wyznania. Własne życie tak mi dojadło, że znalazłbym ulgę opowiadając o nim." W tym miejscu chcę powiedzieć, że dostaję(...)!" Ale tego nie robię. Co pan czuje jak pan słyszy swoje piosenki z estrady, w świetnym wykonaniu? - Ostatnio występowałem w Filharmonii w Szczecinie z koncertem "Życie jest piosenką" i kiedy...

 • Czy miłość wygra?

  Coraz bliżej nowej serii "Przepisu na życie". Wreszcie się dowiemy, co dalej z Anką (Magdalena Kumorek) i Jerzym (Borys Szyc), który w ostatnim odcinku poprzedniej odsłony serialu miał groźnie wyglądający wypadek.

 • Wróci do byłego męża?!

  Na pocałunkach się nie skończy. Bohaterowie "Przepisu na życie" - Andrzej i jego była żona Anka spędzą namiętne chwile!

 • W tej kuchni rządzi Szyc!

  Już od najbliższego odcinka "Przepisu na życie" rozpocznie się prawdziwe gotowanie! Widzowie będą mogli podglądać, jak Jerzy Knapie (Borys Szyc) panuje nad wyrafinowanymi potrawami, swoją kuchenną drużyną i zbuntowaną Anną (Magda Kumorek), która właśnie dołączyła do zespołu.

Zdjęcia na temat: co z jerzym z przepisu na życie
 • Jerzy Knappe z „Przepisu na życie”
 • „Przepis na życie”
Wideo na temat: co z jerzym z przepisu na życie
 • "Przepis na życie" - zapowiedź 5. sezonu

  Szczęśliwi Anka i Jerzy korzystają z uroków życia i podróżują wraz z Gniewkiem po Europie. Zajęci tylko sobą nie uświadamiają sobie, jak bardzo ich nieobecność odczuwają bliscy. Mani, która zdaje egzaminy na studia brakuje wsparcia mamy. Andrzejowi brakuje synka. Poli, która dostaje zaskakujące wiadomości od lekarza brakuje dobrych rad przyjaciółki. W restauracji brakuje z kolei energii i twardej ręki szefowej.

Dyskusje na temat: co z jerzym z przepisu na życie