• Informacje na temat:

  co z małym bolkiem

Artykuły na temat: co z małym bolkiem
 • Bolków słucha mrocznych odmian rocka

  W piątek, 27 lipca, ruszyła kolejna edycja festiwalu Castle Party w Bolkowie. Wielbiciele wszelkich mrocznych odmian rocka przez trzy dni będą sycić się muzyką wykonawców takich, jak Jesus Chrysler Suicide, Ankh, Moonlight, Artrosis, One Milion Bulgarians, Agressiva 69 i wielu innych. Festiwalowe koncerty odbywają się na dziedzińcu bolkowskiego zamku, a także w domu kultury. Oprócz tego szereg występów odbędzie się w klubie "Hacjenda".

 • Bolek i Lolek razem z Reksiem jadą do Indii

  Polskie kreskówki z Bolkiem i Lolkiem oraz Reksiem w rolach głównych obejrzą w marcu dzieci w Indiach. Będzie to możliwe dzięki polskiemu podróżnikowi Robertowi Maciągowi, który na skuterze z projektorem i składanym ekranem przejedzie 2500 km wzdłuż Gangesu, urządzając pokazy filmowe dla najmłodszych.

 • Hurt: Wiarygodna "Załoga G"

  Jednym z największych alternatywnych przebojów 2005 roku była "Załoga G" grupy Hurt, w której tekście pojawiają się m.in. Bolek i Lolek, Tytus, Romek i Atomek, dzieci z Bullerbyn, Asterix i Obelix i słynny MacGyver. Teledysk do tego nagrania został nominowany do Yacha internautów, a także w dwóch innych kategoriach do tych prestiżowych nagród dla twórców klipów. - Okazuje się, że nawet z małym...

 • Castle Party przerwała burza

  Lech Janerka, Moonlight, Fading Colours, Behemoth, The Breath Of Life, Attrition, Legendary Pink Dots - oto najjaśniejsze punkty festiwalu Castle Party, który odbył się w dniach 27 - 29 lipca w Bolkowie. Niestety, burza która przerwała niedzielny koncert uniemożliwiła występy grupom Das Ich i Garden Of Delight.

 • Agressiva 69: Wydawnictwo z atrakcjami

  W maju ukaże się wydawnictwo "Dirrrt" prezentujące wszystkie najważniejsze dokonania formacji Agressiva 69. Podsumowanie dotychczasowej kariery legendy polskiego industrialu wyda mała wytwórnia 2:47 records.

 • TVP przedstawiła jesienną ramówkę

  Nowe polskie seriale , bogata oferta filmowa, interesujące dokumenty, propozycje dla dzieci i programy publicystyczne to jesienna oferta TVP1. Już od września brawurowe akcje w serialu "Ratownicy", dalsze losy bohaterki serialu "Miłość nad rozlewiskiem" oraz znane osoby w wywiadach "Małych drani".

 • Ujawniono obsadę serialu o Nicki Minaj

  Whoopi Goldberg będzie jedną z aktorek, które pojawią się w serialu poświęconym młodości Nicki Minaj.

 • Popek nagrał płytę z członkiem Czerwonych Gitar ("Czarna Wołga")

  Popek ponownie zaskoczył. Tym razem wszedł w zaskakującą kooperację z Markiem "MaroMaro" Jabłońskim, gitarzystą i członkiem kultowych Czerwonych Gitar. Efektem ich współpracy jest album "Czarna Wołga".

 • Reksio świętuje 50. urodziny

  ...i scenarzysta Lechosław Marszałek. Twórca zmarł w 1991 r.  - Mąż pracował przy filmach z Bolkiem i Lolkiem, ale w momencie, gdy w Studiu wymyślono ich przygody na Dzikim Zachodzie, wycofał się z tego...

 • Kino objazdowe Instytutu Lecha Wałęsy m.in. w Iranie i Birmie

  Filmy dokumentalne: "Muzykantów" Kazimierza Karabasza i "Ciszę" Małgorzaty Szumowskiej, a także bajki dla dzieci będą mogli obejrzeć mieszkańcy m.in. Ukrainy, Iranu i Birmy, dzięki kinu objazdowemu - nowej inicjatywie Instytutu Lecha Wałęsy.