• Informacje na temat:

  co z małżeństwem pawła m jak miłość

Artykuły na temat: co z małżeństwem pawła m jak miłość
 • "Klan": Paweł i Wiga wreszcie zostaną małżeństwem!

  ...zapamiętają do końca życia! Zaraz po tym, jak urzędnik oficjalnie ogłosi Pawła i Wigę mężem i żoną, Kazuń zaprosi młodą parę do limuzyny i zawiezie do karczmy, gdzie czekać już będą na nich(...) spotykamy się od poniedziałku do piątku, wniosek jest prosty, w tym roku nie zobaczymy, jak cała familia zasiada do świątecznego stołu. Zdradzamy za to, że w 3043. odcinku "Klanu" (emisja w TVP1 w piątek...

 • "M jak miłość": Uczuciowe zawirowania

  Nad młodym małżeństwem Ali i Pawła zebrały się czarne chmury, a powodem tej burzy jest jak zwykle Madzia. Natomiast ojciec Kingi znowu poczuł się młody, atrakcyjny i zakochany! Kim jest wybranka jego serca?

 • "M jak miłość": Tragedia Kisielowej! Jej mąż... okrada Mostowiaków!

  W 1487. odcinku "M jak miłość" (emisja we wtorek 21 stycznia o godzinie 20.55 w TVP2) Kisielowa pochwali się Barbarze, że po ostatnich awanturach, jakie zrobiła Żakowi, nad jej małżeństwem w końcu(...)-pułapkę i poprosi Pawła (Rafał Mroczek) i Piotrka (Marcin Mroczek), by pomogli mu złapać złodzieja na gorącym uczynku. Będzie w szoku, gdy okaże się, że sad okrada... mąż Kisielowej! - Musicie mi...

 • "M jak miłość": Dużo zmian

  W nowym roku bohaterów serialu "M jak miłość" czeka dużo zmian. Nie obędzie się bez uczuciowych kryzysów, nieporozumień i prawdziwych rodzinnych rewolucji. Jesteście ciekawi, co się wydarzy?

 • "M jak miłość": Rozpad małżeństwa Marysi i Artura?

  Na ostatniej InstaStory Katarzyna Cichopek zamieściła zdjęcie zza kulis, na którym Barbara prowadzi ostrą rozmową z Marysią i Arturem? Czy sprawa dotyczy problemów z Mateuszem, który może oblać maturę? Czy raczej kłopotów Pawła i Piotrka? Niektórzy spekulują, że małżeństwo Marysi i Artura może zawisną na włosku. Jak myślicie?

 • "M jak miłość": Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz, seniorzy rodu Mostowiaków

  Seniorzy rodziny Mostowiaków, Barbara i Lucjan, to najsłynniejsze serialowe małżeństwo. Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz wcielają się w "M jak miłość" w tę sympatyczną parę już od 14 lat.

 • M jak miłość

  Maria zaczyna domyślać się, co łączy Teresę i Pawła. Krzysztof nie podziela jej opinii. W ich małżeństwie znów pojawiają się problemy. Marek pyta ojca,...

 • Dramatyczna śmierć w "M jak miłość"

  Kiedy przyszła panna młoda obleje suknię ślubną sokiem, stwierdzi, że to bardzo zła wróżba. Wkrótce przekonamy się, że do ślubu Kasi i Marcina w "M jak miłość" nigdy nie dojdzie, ponieważ wydarzy się tragedia.

 • M jak miłość

  Nieporozumienia między Hanką a Markiem mogą doprowadzić do rozpadu ich małżeństwa. Zduńscy przyjmują Tereskę do pracy w wypożyczalni. Paweł wątpi w to,...

 • "M jak miłość": Ktoś chce ją zniszczyć

  W niezłych tarapatach znajdzie się grana przez Dominikę Ostałowską w "M jak miłość" Marta. Internet będzie huczał od nieprawdziwych informacji na jej temat. Pani adwokat zacznie podejrzewać, że ktoś celowo próbuje zniszczyć jej karierę.

Zdjęcia na temat: co z małżeństwem pawła m jak miłość
Wideo na temat: co z małżeństwem pawła m jak miłość
 • "M jak miłość": Rafał Mroczek o Pawle

  - Jestem dopiero po drugim serialowym małżeństwie, więc może na razie wystarczy - mówi Rafał Mroczek pytany o ewentualny ślub z serialową Julką. Sprawdźcie, co czeka jego bohatera w nadchodzących odcinkach!

 • „M jak miłość”: Joanna Sydor wróciła, by rozbić małżeństwo?

  Na jesiennej ramówce TVP rozmawialiśmy z Joanną Sydor, która po długiej przerwie powraca do obsady „M jak miłość”. Czy jej bohaterka odegra dużą rolę w rozpadzie małżeństwa jej przyjaciela Pawła? Czy miłość między nią a Zduńskim znów się odrodzi?

 • "M jak miłość": Odcinek 1317.

  Marcin i Jakub walczą z Głowackim, w trakcie bójki pada strzał i bandyta ginie na miejscu. Karski postanawia wziąć winę na siebie i radzi Chodakowskiemu, by zeznał, że nie wysiadał z auta i nie ma ze(...). Teresa szczerze opowiada Pawłowi o tym, jak jej małżeństwo zamieniło się w koszmar. Z kolei Ala ma dla męża złą wiadomość: okazuje się, że nie może wziąć urlopu i pojechać z rodziną nad morze. Górecki